Jump to content

Radius_001

Uživatel
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About Radius_001

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A na tom je něco špatně, že pravá co svítí do příkupu svítí dále než levá, která je směrem k protijedoucím autům? Podle přiložené fotky to ve srovnání s mými světly svítí hodně daleko.
 2. Co je houby, tak že auto člověk koupí na liťácích s letníma. Tím si ho pojistí, že si k tomu za chvíli koupí zimáky. Jinak ty celoroční bych asi taky bral. Tak jsem teď poslušně koupil druhou sadu plecháče s Continentalama TS 860 a budu 2x ročně šroubovat. Aspoň že jsou made in Czech Republic :-)
 3. Tak moje tlumené full led taky svítily kousek před auto a s ostrým přechodem světlo/tma. Provedl jsem decentní úpravu půl otáčky na každém světle a je to lepší. Servis by po hodinách ztraceného času stejně udělal to samé.
 4. V rámci decentního záběhu nového motoru trasa Blansko - Karviná. Dálnice Prostějov - Ostrava tempomat na 2000 ot/min cca 112km/h tacho. Za tuto cestu 4.1 na sto :-)
 5. Přesně tohle jsem chtěl o stárnutí napsat :-) Skladování, když jsou dole z auta. Ono grilování v teple a nedej bože UV to nemá rádo. Mít to v létě v boudě s rozpálenou plechovou střechou nebo podobným prostoru na gumě bude určitě cítit. Já skladuju ve sklepě. Přes léto je tam 13-17 stupňů a tma.
 6. Na Kohůtku jsem se taky loni vyhrabal a dolů v pohodě sjel bez řetězů. Předtím 2 dny celkem intenzivně sněžilo, tálo, mrzlo, sněžilo. Nahoře na parkáči Kohůtky souvislá vrstva 20-30 cm čerstvýho, dole v údolí silnice lesklý led. Předohrab, 6 let starý zimní continentaly, plně obsazené auto. Že bych se tam nevyhrabal s novými Polarisy se mi nezdá. On bude mít vliv i ten činitel mezi volantem a pedály.
 7. Mě to u nového auta písklo hned v prvních 10km jízdy, ale to vrčela i manželka, takže asi oprávněně :-)) ... střední citlivost
 8. Radius_001

  Autobaterie

  Tak moje nová 1.6 TDI s elektrickými židlemi má taky EFB. Připojil jsem hned CTEK battery sense a napětí drží 12.4 - 12.6. Záleží v jakém stavu byla zrovna rekuperace, když se dojede a zastaví. Připojil jsem 600mA nabíječku na nabíjení konstantním napětím s cílem 13.1V a akec si z ní pěkně bere. Evidentně je polo nabitém stavu. Za 10 hodin napětí na baterce vylezlo na 12,8 V. A to do těch 13.1 V se akumulátor nijak výrazně nenabíjí, je to spíš konzervace. Záruka i na akumulátor je 5 let. Bych chtěl vidět jak by těch 5 let s tou rekuperací a výchozím nastavením nabíjení dal.
 9. Známému měnili v záruce na 1.6TDI rozvody po 30.000. Přý jsou kdesi jaksi odrbané nějaké kryty a lítá tam bordel. Připadá mi to zdůvodnění jako nesmysl. Slyšel jste někdo něco podobného ??
 10. Tak to jsem stihnul utéct hrobníkovi z lopaty :-)) 16" Ilias tam mám
 11. Tak moje dodací doba O3 Tour combi, 1.6TDI byla nakonec skutečně rychlejší než prvotní odhad. Objednáno 24.týden, teď ji 39. týden přivezli k dealerovi. Tedy 15 týdnů i včetně čekání na zvláštní lakování.
 12. Máte někdo tip, kde se dají sehna lišty na combi? Případně jestli je někdo máte dodělané přímo v servisu škody
 13. Ty jsi objednával o dost dříve než se objevily ty policejní auta. U mě už měsíc hlásí temín 39. týden (1.6 TDI) a nic neposunují. Když jsem objednával, mělo to být dokonce 42. týden. Tak příští týden uvidím.
 14. To bude tím motorem. Asi jej nemají. Proto ho i nejspíš z nabídky Touru III stáhli. Kámoš co objednával Toura 1.6 TDI 25. týden, ho přesně podle plánu tohle úterý ( 37. týden) převzal.
 15. Radius_001

  Zásterky

  "Lapače nečistot" si dokupuji na každé auto. I na to poslední už je mám dokoupené a nechám si je tam hned namontovat. Přece jen to trochu omezí zasvinění auta od humusu na silnici. Navíc se mi tam esteticky spíš líbí
×
×
 • Create New...