Jump to content

dadoush

Uživatel
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dadoush

 1. Tak jestli je to standartní zvuk za studena a nemusím mít obavy, tak to jsem rád:) díky za ujištění A to zařízení na zvířátka už montoval někdo přede mnou, přemejšlel jsem jestli to nedám pryč, ale asi zatím ne :D
 2. Díky, ještě jsem udělal video startu studeného motoru. Jen pro pro posouzení, zda je to na výměnu rozvodů s přestavovačem?...díky za info. 20210221_173422.mp4
 3. A je nějaká hranice nebo znamení, že už má prostě řetěz dost a chtěl by vyměnit? nebo se vytahaný řetězy 1.4tsi netýkaly?
 4. Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat. Pořídil jsem yetiho 1.4 tsi 90kw výroba 9/14, má najeto 96tis. Jsem 2.majitel a rozvody originální. U studeného motoru je po nastartování možná na 1 vteřinu zvuk mírně hlučnější, hned to ale ztichne. Chtěl jsem se zeptat, kdy už by se raději mělo přemýšlet o preventivní výměně rozvodů? nebo nevíte co se píše v servisních intervalech? po kolika km měnit? Díky moc za info.
 5. Ahoj, opravdu by někdo neměl fotky zapojení napájení kamerky do stropní lampy? zdá se to jako dobrý řešení , díky moc:)
 6. Ahoj, mohl byste někdo prosím vložit foto zapojení do stropní lampy? díky.
×
×
 • Create New...