Jump to content

Антон Тимофеев

Uživatel
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Антон Тимофеев

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nikdo nikoho nenutí. Ja mám velky mobil, tak že do te škníry vejde dost natěsno i to samotné vkládání tam je neprakticke, navic stejně AA bezdrátově nefunguje tak že musi byt na šňůře.
 2. Můžu potvrdit že včera odpoledne služba zase nefungovala, dnes opět funguje.
 3. Však na druhé fotce - jak to vypadá bez krytek ve světlém interieru. To bys musel vlézt hlavou pod volant abys tam z vnějšku viděl nějaký rozdíl.
 4. Tady jsem kupoval https://www.aliexpress.com/item/32985633061.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.442a7853kKhH6V ten krát stal cca 20USD a levnější bohužel jsem nenašel.
 5. Mám to cca měsíc - parádní věc, aspoň že soudruzi s činy na nas myslí.
 6. Už to vidím jak to někdo reklamuje ve zkušebne v DE že ten motor nevydržel to co měl. Dnešní motory už i tak dělané na to aby výdrželí max zaručni dobu za normálního provozu. Viz třeba vodni pumpu u S2 - výměna rozvodu předepsaná po 200t ale pumpa najezdi max 160t a odnese se sebou i rozvody. Jsem zvědav zda existuje S2 kde rozvody fakt dočkali tech 200t na vyměnu.
 7. Ano, děla totéž. Rozsvítí kokpit a tlačítko ruční brzdy. LaK MR2020
 8. Mail s notifikaci opuštěni okruhu chodil, pak jsem ho zrušil, protože i tak mam schránku plnou spamu. Par krát vyskočila i notifikace v aplikaci, jinak nechodí. Vzhledem k celkové stabilitě služby je to nejmenší problém. Teď vlastně ani nemůžu najít kde se dá nastavit notifikační kanál (aplikace nebo email).
 9. Mám L&K MR 2020 a ochranná dvěrnich hran tam je. Mám ale ve výbavě Family Paket II, tak nevím jestli ke to tim, jinak by mě taky zklamalo kdyby tam nebyla ta ochrana.
 10. Řešil někdo reklamaci kůží na sedačkách? Vlní šev na opěradle sedačky spolujezdce na dost viditelném miste a pak střední díl na zadní sedačce nějaký pokřivený (asi ten číňan hodně spěchal nebo byl ospalý u toho šiti)
 11. Dokončím svůj příběh: 1.10 naskladněno u dealera 4.10 úspěšně předáno
 12. MR 2020 vržou a budou vrzat - špatná konstrukce
 13. Už mám slíbeno zimní pneu, neni to moc ale aspoň něco.
 14. Tak tady doplním svůj příběh. L&K 2.0TSI Objednáno první týden v dubnu, předpokládaná výroba 27vt. Cca v 29 týdnu až jsem začal volat a shánět kde že to moje auto je, tak jsem dozvěděl že nakonec vyrobeno nebylo ale bude někde v 37m vt (polovina září) - prej byl problém s dodávkou vyhřívaných čelních skel. Tak minulý týden prodejce už řekl že je vyrobeno a už jen počkat na rozvoz, dnes ale zase zjistil že teď to čeká na domontování nástupních prahu. Už jsem chtěl nabídnout že ty prahy tam zajedu namontovat sám, stačí když daji propustku na fabrikove parkoviště. Myslím že kdyby v konfigurátoru byla položka "dodaní bez prodlev" za příplatek, tak by byla nejčastěji objednávaným doplňkem.
×
×
 • Create New...