Jump to content

Mirdako

Uživatel
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

7 Neutral

About Mirdako

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Viz můj příspěvek o pár řádků výše... Mně se to neodpojuje, akorát tam vyskakuje ta hláška. Když ale spustím např. Waze, tak se tam už neobjeví.. Přes příští týden jedu do servisu, tak se tam na to chci zeptat.
 2. Já jsem s to s P20 (což asi nebude moc velký rozdíl od P30) nerozběhl také. Pořídil jsem si Galaxy S10e a bez problémů se připojuji. Ale jak píše@Karel Bůna, nijak to nemá smysl. AA mám připojený přes WiFi Smartlink a mobil prakticky vůbec nevytáhnu z kapsy. Jediné, co bylo zajímavé, tak tam šla navigace Sygic, ale jestli to ještě platí, nevím. Dlouho už jsem přes MirrorLink připojený nebyl. Jo a ještě, ten předchozí Huawei se nebyl schopen připojit k infotaimentu ani přes tu WiFi, jen kabelem.
 3. To potvrzení identifikace se mně tam zobrazuje také, ale velice sporadicky. A po odkliknutí to zmizí.. Kdežto toto tam vyskakuje neustále. Ale že to vyřeší v servisu si tedy vůbec iluze nedělám.. Pravda, třeba to nějaká nová aktualizace vyřeší.
 4. Nevíte někdo jestli se dá někde zamezit těmto "knížecím radám"? Jednou to snesu, Odťuknu OK. Ale aby to i poté vyskakovalo během jízdy cca každých 5 minut, nebo tak nějak, tak to už mne fakt točí...
 5. Tak mám Samsung S10, to není žádný včerejší telefon a mirrolink podporuje. Bezdrátově to samozřejmě funguje.. A využití je už jen třeba proto, že přes to jde např. Sygic..
 6. Já mám Kamiqa jako jedno z prvních, co začaly sjíždět z pásu, takže je to už více jak půl roku, či-li i už si to tak úplně přesně nepamatuji... Ale vím, že s tím spárováním žádný problém nebyl... Bylo to okamžitě. Akorát to občas blbne, že se tam neobjeví ty ikony, ale dříve to dělalo častěji. Teď, poslední dobou to nabíhá poměrně spolehlivě.. Ale vím, že jsem to kdysi řešil na infolince ŠA a tam mně radili resetovat infotaiment, stejně i když blbla wi-fi u bezdrátového Smartlinku... A pokud to zrovna nebyl jejich problém, tak to vždy pak naběhlo..
 7. Sám... Toto jsem s prodejcem vůbec neřešil..
 8. Občas jim to blbne... Ale v současné době mně to v aplikaci ukazuje vše, na co mám nárok.. Tzn..: u mne jen zdravotní kartu vozu a najeté kilometry. A to sedí..
 9. S tím hlášením je to u mne to samé.. A ještě mne to opruzuje i hláškou, že Wi-Fi připojení je nestabilní a mám zvolit připojení přes USB. (Mám paket bezdrátový Smart Link) A nejde se toho též zbavit.... Ty informace o spotřebě tam jsou všechny, co píšeš. Přepíná se to zatlačením O.K. rolleru.
 10. No, já jsem právě proto přešel z Huawei na Samsung... I když na stránkách Škody je ten můj Huawei psán jako kompatibilní s Bolerem... To ano, ale jen přes USB..
 11. To je všechno o možnostech telefonu.... Mně telefon umožňuje používat u vybraných aplikací datové připojení při WIFi připojení. Zhruba tak je to tam napsáno a mám možnost si ty aplikace vybrat. Takže mám zaškrtnuté Waze a díky tomu mně normálně jede i když jsem k Boleru připojený bezdrátově - WLAN Přesné znění je : Aplikace, které zde vyberete, budou vždy používat mobilní data, i když je telefon připojený k síti WiFi Je to v sekci Použití dat - Aplikace jen s mobilními daty...
 12. Vždyť já se vůbec o eSIM nebavím a ani jsem se nikdy nebavil.. Já jsem zprovoznil AndroidAuto, co mám v mobilu, aby se mně zobrazovalo na infotainmentu auta - bez kabelu, přes WiFi. Všechna data, tím myslím pro Waze, nebo to Spotify, jdou z datového připojení mého mobilního tarifu.. Google Maps ale jede bez dat - offline.. S tím nemá eSim nic společného.
×
×
 • Create New...