Jump to content

Dczek

Uživatel
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

5 Neutral

About Dczek

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To je jednoduché, pro Superb pracuje Laura z marketingového oddělení, ta zvládne vše, co si zákazník může přát.
 2. Dczek

  Škoda SCALA

  Objednávalo se to skoro hned po tom, co přišly první kusy do autosalonů, byla to 1,5TSI s DSG a skoro nejvyšší výbava. Takže asi kvůli tomu všemu dohromady se to protáhlo. A vlastně ještě můžeme být rádi, protože původní odhad byl do půlky listopadu.
 3. Dczek

  Škoda SCALA

  Objednáno 14.5.2019 dodáno 14.10.2019
 4. Nevím tedy jestli se tady téma vyřešilo nebo ne, ale mám auto s DSG a změnu zvuku zaznamenám jen pokud mám převodovku v S modu a drží motor v otáčkách nad 2000 RPM. Když jsou otáčky pod 2000 tak rozdíl není slyšet a v 90% případů není ani cítit škubnutí.
 5. Když jsem Scalu kupoval tak jsem se taky bál odezvy DSG, obvzlášť když jsem si DSG mohl vyzkoušet jen u 2.0TDI v Kodiaqu, kde mi to přišlo hrozně pomalé, ale musím říct, že stačilo pár set kilometrů a člověk si na to bez problémů zvykne. Prostě se naučíte sešlápnout plyn o něco dříve a s větším citem než u manuálu. Myslím si že to je jen o zvyku a určitě je jednodušší přeučit se z manuálu na automat než naopak.
 6. Podvozek jen tupě přiškrtí přepouštěcí ventily. :) Ale podle mě je rozdíl dobře citelný.
 7. Na mě to vyskočilo taky, pokaždé akorát když jsem někde zaparkoval. Dvakrát jsem to zkoušel potvrdit a spustit aktualizace, ale ani jednou se nejspíš aktualizace nepodařila. Po zapnutí auta, když jsem se vrátil se infotainment dlouho načítal a pak akorát vyhodil hlášku "Background System Services nebylo možné spustit." a jestli se nepletu tak verze systému je stále stejná, takže se aktualizace nejspíš nepodařila. Aktualizaci to na mě vždy vyhodilo mimo domov, takže to bylo mimo naší WiFi.
 8. My jsme dostali textilní koberečky společně s autem ale gumové jsme si museli dokoupit..
 9. Přihlášený jako hlavní uživatel jsem, bylo to focené hned po nastartování, tak se to asi ještě nepřihlásilo. Normálně tam panáček svítí. A Škoda Connect služby taky mám aktivované. Zkusím se zeptat podpory, se zdravotní kartou mi pomohli tak třeba poradí i teď.
 10. Zajímavé, mě to nezobrazuje ani na dálnici. Takže bude chyba u mě.
 11. Zobrazují se vám v sekci Home Dopravní značky? Co konkrétně to má vlastně zobrazovat?
 12. Dczek

  Alarm

  Mám ve Scale zapnuté automatické zamykání po rozjezdu a Kessy mi funguje normálně. Takže také bych doporučil reklamaci.
 13. Přijde mi dobrá, psi si zatím nestěžovali. :D
 14. Máme ve Scale tento Máme ho kvůli psům a žádné výhrady nemám.
 15. Je tu vůbec někdo, komu Zdravotní karta funguje? Ostatní položky Škoda Connect fungují (i když trvá 5 minut než se aktualizují) jen u Zdravotní karty mi to pořád píše že Informace není dostupná.
×
×
 • Create New...