Jump to content

Dczek

Uživatel
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

9 Neutral

About Dczek

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já mám tento. Je krátký, takže zbytečně nepřekáží, mám ho normálně schovaný v minipřihrádce u volantu a android auto přes to funguje bez problému.
 2. Mám s tím posledních pár dní taky problém, jeden den se auto rozhodlo, že je potřeba abych se znova přihlásil, asi na 10. pokus se to prý podařilo ale stejně se třeba do shopu nedostanu, přes web jsem si "zakoupil" počasí a zprávy ale auto na to stále nijak nereaguje. Skoro si až říkám jestli by vůbec mělo smysl kupovat ty služby na další rok vzhledem k tomu že by to auto ani nezjistilo.
 3. Já tedy používám stále originální stěrače a je pravda že ze začátku jsem byl nervozní protože taky poskakovaly, ale bylo to pouze ošetřením skla u dealera před předáním. Po pár dnech a prvním větším dešti to přestalo a od té doby jsem spokojený. Žádný vosk na myčce už poskakování nezpůsobil.
 4. Máme tam jen slabou průhlednou folii, instalovaná byla servisem před předáním (osobně už to znovu neudělám jelikož když jsem pak viděl cenu jakou si za to naúčtovali tak jsem myslel že omdlím). Máme ji kvůli psům a drží naprosto bez problémů, svoji funkci plní a téměř není vidět.
 5. Dczek

  Zásterky

  Auto je sice zrovna špinavé od pilu ale snad je to tam dostatečně vidět. Auto má sportovní podvozek takže je o něco snížené.
 6. Dczek

  Škoda SCALA

  To je zvláštní, zrovna nedávno jsem doléval vodu do ostřikovačů a i když mi teda přišla ta nálevka poměrně zbytečná (ale na škodu taky není) tak jsem rozhodně neměl problém s tím že by se to takhle přeplňovalo. Nalévat se to dalo téměř plným proudem jako u jakéhokoliv jiného auta.
 7. Bezdrátové promítání povolené mám. Zkoušel jsem už všemožné postupy ale tenhle konkrétní zatím ne, takže ho určitě ještě zkusím, děkuji za tip.
 8. Mám android 10, konkrétně OxygenOS 10.3.2
 9. Mám OnePlus 6t a ten má zřejmně stejný problém jako Váš H P30 Lite. Na WiFi se připojí bez problému a přes kabel AA funguje skvěle ale ať to zkouším jakkoliv, tak bezdrátově se mi to nikdy nepodařilo rozběhnout. A když jsem se na to ptal v servise aby zkusili jestli je chyba u mě v mobilu nebo v autě tak mi bylo akorát řečeno že Škodovka to doporučuje stále připojovat přes kabel a nic víc.
 10. Taky mám 1.5 TSi DSG a musím říct, že jsem si šplouchání taky všiml. Souhlasím s tím že to nejspíš jde od nádrže a ne od dveří, určitě to jde směrem od kufru. Nejčastěji si toho všímam když je nádrž plná, nejlépe hned po naplnění a vždy je to jen po silnějším zabrždění, kdy to jednou šplouchne a pak je zase ticho. Možná jak palivo přeteče zpět do zadní části nádrže? Jinak moc hlasitý zvuk to tedy není, je to teda slyšet i přes rádio ale jen když není moc hlasité.
 11. To je jednoduché, pro Superb pracuje Laura z marketingového oddělení, ta zvládne vše, co si zákazník může přát.
 12. Dczek

  Škoda SCALA

  Objednávalo se to skoro hned po tom, co přišly první kusy do autosalonů, byla to 1,5TSI s DSG a skoro nejvyšší výbava. Takže asi kvůli tomu všemu dohromady se to protáhlo. A vlastně ještě můžeme být rádi, protože původní odhad byl do půlky listopadu.
 13. Dczek

  Škoda SCALA

  Objednáno 14.5.2019 dodáno 14.10.2019
 14. Nevím tedy jestli se tady téma vyřešilo nebo ne, ale mám auto s DSG a změnu zvuku zaznamenám jen pokud mám převodovku v S modu a drží motor v otáčkách nad 2000 RPM. Když jsou otáčky pod 2000 tak rozdíl není slyšet a v 90% případů není ani cítit škubnutí.
 15. Když jsem Scalu kupoval tak jsem se taky bál odezvy DSG, obvzlášť když jsem si DSG mohl vyzkoušet jen u 2.0TDI v Kodiaqu, kde mi to přišlo hrozně pomalé, ale musím říct, že stačilo pár set kilometrů a člověk si na to bez problémů zvykne. Prostě se naučíte sešlápnout plyn o něco dříve a s větším citem než u manuálu. Myslím si že to je jen o zvyku a určitě je jednodušší přeučit se z manuálu na automat než naopak.
×
×
 • Create New...