Jump to content

Rapid1.0

Uživatel
 • Posts

  842
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Rapid1.0 last won the day on August 27

Rapid1.0 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

2,736 profile views

Rapid1.0's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Posting Machine Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare

Recent Badges

439

Reputation

 1. Jestli chceš motoru dopřát, tak Millers Oils anebo Yacco, který osobně používám.
 2. @faithless78 To mi připomnělo vtip: Chlápek v hospodě na pivu. Jde na záchod a u vedlejšího pisoáru taky někdo vykonává potřebu. Chlápek se koukne vedle, a vidí, jak ten vedle něho má na penisu vytetované písmena "W" a "Y". Ptá se, co to je a dostane odpověď: "To když se mi postaví, tak tam mám vytetované jméno mojí přítelkyně, jmenuje se Wendy." Téhož večera jde chlapík znovu v hospodě na záchod. Tentokrát u vedlejšího pisoáru stojí černoch. Chlápek opět koukne, vidí stejná písmena "W" a "Y" a říká: "Á, když se ti postaví, tak tam máš Wendy, viď?". Černoch odpoví: "Ne, když se mi postaví, tak tam mám napsáno Welcome to the Jamaica, and happy holiday.
 3. Pravda, aktuální zdražení v podstatě všeho jsem nebral v potaz. Když jsem byl naposledy v TK se služebním autem, stála komplet 1.700,- vč. emisí. Dnes už bude realita asi jiná.
 4. Prohlídka s vlastním olejem tipuji 1500 - 2000 Kč Technická prohlídka + emise tipuji (každá stanice to má jinak) 1700-2000 Kč Něco si určitě řeknou za to, že ti to všechno zařídí, takže celkovou cenu bych viděl na 5-6 tisíc. Ale to je jen můj prostý odhad.
 5. Rapid1.0

  AdBlue

  Ty nepiš, že se prý dá dolít obyč voda, když nevíš, jestli to do Scaly jde.
 6. Rapid1.0

  AdBlue

  @keras Nové auta už mají čidla na kvalitu AdBlue, takže destilkou už to člověk neoblbne.
 7. @Jan R. @RDMBR Aha, díky chlapci za objasnění. Nevím proč jsem měl za to, že to tam přidali až následně.
 8. @zachyn @RDMBROtázka je kdy ti to měnili na tu záruku. Od nějakého data do manuálu přidali, že časem se opěradlo může hnout a že se jedná o vlastnost. Nedivil bych se, kdyby nyní již záruční opravy odmítali. Každopádně to se netýká jen Octavie.
 9. Nemusíš, ale příště bych si dal pouze pozor, když potřebuješ dolévat olej, aby si dolíval stejný a zbytečně je nemíchal. Doporučen ti byl 5w-30 proto, protože je to známá zaběhlá viskozita oleje, kdežto někteří tu "vodu" 0w-20 vyloženě odmítají, jak to ničí motory - ačkoliv realita nic takového neukazuje. Pokud si tedy chtěl poslechnout doporučení, měl sis ho vyžádat při výměně a dát si ho tam jako celou novou náplň. Pokud budeš dolévat, tak vždycky to stejný co už tam máš.
 10. Servis ti tam pouze nalil to, co tam bylo z výroby. Předpokládám, že pro TDI jsou obě normy přípustné (507.00 i 509.00), takže v pořádku.
 11. Co psali v tisku, nebo říkali v televizi, tak prý chtějí dokončit nekompletní auta. Takže to vypadá, že nová dělat nebudou.
×
×
 • Create New...