Jump to content

Rapid1.0

Uživatel
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

65 Excellent

About Rapid1.0

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

666 profile views
 1. Boban co komentář, to perla. Komentáře přidává zřídka kdy, ale alespoň vždycky pobaví a nezklame, neboť opět komentář mimo jakoukoliv souvislost s tématem. Jeho zkušenost s Rapidem bych přirovnal ke zkušenosti Csabacka se Scalou. Rýp, rýp, rýp.
 2. Taky si myslím ze se pleteš. Rozpoznat mlhu neumí ani nejvrcholnější model VW. Máme měsíc doma úplně nového Touarega a už při prodeji nás na to prodejce upozornil, ze tohle auta proste ještě spolehlivě neumí. Poté jsem si to ověřil i sám.
 3. Mám vyzkoušené, že ani po 2-3 hodinách mi ryska neukáže tolik, jako po půldenním stání.
 4. V dnešní době, kdy auta měří, kontrolují a hlídají leckteré chujoviny je zkrátka s podivem, že nová moderní Octavia nezobrazuje/nezobrazovala teplotu oleje, když to umí kdejaká Fabia. Jasně, teplota oleje po jeho zahřátí není úplně důležitý údaj, než se ale dostane na provozní teplotu (a že to může být klidně i prvních 15-20 kilometrů jízdy), tak by jeho teplota měla zajímat snad každého řidiče určitě víc, než třeba teplota vody.
 5. 0W-30 od Shellu používají některé autorizované servisy už několik let.
 6. Ano, pravda je ze ušetříš. Ale pokud se nepletu, jakmile přestaneš jezdit do autorizaku, ztracis záruku mobility.
 7. Samozřejmě, jednak se to píše v článku a taky přeci nebude automobilka používat 2 různé verze stejného motoru do různých modelů.
 8. Víte, jak cikánská matka pozná, že její dcera dostala krámy? Péro jejího syna chutná divně. -- Myslivec najde v lese přivázanou ke stromu nahou znásilněnou ženu. "Křičela jste o pomoc?", ptá se. "Ano, ale nikdo mě neslyšel", odpoví žena". Myslivec dodá: "Tak to si dám taky". -- Ako sa povie na Moravě orgasmus na 4? "Už su" -- "Pane doktore, mám těhotnou manželku. Jak mám s ní provozovat sex?" Doktor: "V prvním trimestru normálně, ve druhém přejděte na polohu psa a v pos
 9. V zásadě nepřeji nikomu nic zlého, ale tady musím udělat výjimku - dobře mu tak.
 10. Rapid1.0

  Škoda SCALA

  Toho si jsem samozřejmě vědom. Proste Facelift 2017. Ale z příspěvku bojlera jsem pochopil ze došlo k nějaké jiné změně, když píše “těsně před ukončením výroby”.
 11. Rapid1.0

  Škoda SCALA

  Můžeš mi dat podrobnější info ohledně té modifikace palubovky a výplně dveří Rapidu? Dik
 12. Díky za info a díky za fotku! Také si to zařídím. ?
 13. Rapid1.0

  Škoda SCALA

  A Polo má jiný/lepší podvozek než Scala?
 14. Nevím, jestli jen špatně koukám, ale nemůžu najít na e-shopu Škodovky k zakoupení tu aktivaci Smartlink+. Již se nenabízí nebo co?
 15. Rapid1.0

  Škoda SCALA

  Tajný agent @Jan R. opět v akci?
×
×
 • Create New...