Jump to content

Rapid1.0

Uživatel
 • Content Count

  393
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rapid1.0 last won the day on December 15 2020

Rapid1.0 had the most liked content!

Community Reputation

174 Excellent

About Rapid1.0

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,378 profile views
 1. Co si dostal za odměnu?
 2. Tak v pátek 14.5. ve 12:00 jedu k @motorpower na úpravu Rapida 70kW. Cestu domu pak mám na 3 hodiny, takže stihnu otestovat rozdíl po úpravě. O víkendu napíšu svoje dojmy a postřehy.
 3. Zrovna přístrojová deska mi v nové Fabii přijde daleko hezčí a i hodnotnější, než ve Scale. A nevím jak ty, ale já jsem přístrojovou desku ve Fabii ještě nemačkal, ale minimálně podle fotek vypadá, že měkčená bude.
 4. Fakt mě zajímá, jaké má Škodovka plány se Scalou. Nová Fabie se podle mě extrémně povedla a kupovat si dnes auto v této třídě, zvolil bych Fabii místo Scaly bez váhání. A až přijde kombík, tak už si opravdu nedovedu představit, kdo si půjde do salonu pro Scalu.
 5. O tom novém sportovním volantu co se dává od MR2021 si neuvažoval? Ten je ještě o chlup hezčí podle mě.
 6. Nějak nechápu, proč tebe, správce vozového parku ve firmě nebo rovnou servis nenapadlo ten olej rovnou vyměnit. Takhle tam pojedeš za měsíc znovu.
 7. Už jsou nějaké nové informace o MR2022? Třeba @Dixik2
 8. Všechny iPhony který podporují bezdrátové nabíjení, tj. od iP8/X a novější fungují ve standardu Qi. MagSafe objevující se nově u řady 12 je jen nová funkcionalita, která nemění podstatu Qi standardu, tu plní samozřejmě stále. Ať si ŠA hovoří co chce, jde pouze o laciné výmluvy jejich problému.
 9. 10 až 14 dní dodací lhůta je naprosto luxusní, ať už v rámci ŠA, tak i všeobecně. V únoru jsem poptával Golfa s dodáním v listopadu!
 10. Mám svůj názor a ten už jsem vyjádřil v předchozím příspěvku. Nemá cenu tu psát po kolika km máš 90° olej, když každý jezdíme v jiných podmínkách (kopce, roviny) a jiným stylem jízdy. Já mám na benzínu olej na 85-90° po 10 km, na naftě tak po 20 km (a to mám skoro 8 litrů oleje), což absolutně neodpovídá tvým hodnotám, který uvádíš.
 11. Rychlost ohřívání je sice OT, ale rozhodně se benzín ohřívá rychleji než nafta, to žádný hoax není.
 12. Jako všiml jsem si jich taky, ale kde jsme? Na automobilovém fóru, nebo na soutěži o nejhezčí zámkovku?
 13. Větší praktičnost v tomto ohledu Megane nezapře. Ale i tak budu raději jezdit Octou s hrbolem, než s Meganem bez hrbolu :-)
 14. Na obranu nové Octavie, tohle šplouchání v nádrži když je plná nebo téměř plná znám i z Yetiho a Rapidu. A zrovna Yetiho považuji za MBčko, na kterém se ještě tak výrazně nešetřilo.
×
×
 • Create New...