Jump to content

Rapid1.0

Uživatel
 • Posts

  547
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rapid1.0 last won the day on December 15 2020

Rapid1.0 had the most liked content!

Recent Profile Visitors

2,010 profile views

Rapid1.0's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well Rare
 • Posting Machine Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

264

Reputation

 1. Dolít 0w-20 poradili proto, protože ti auto z fabriky vyjelo právě s tímto olejem, tak aby si ho zbytečně doléváním nemíchal třeba právě s tou 0w-30. No a při klasické výměně ti tam pak šoupnou cokoliv, co zrovna mají na dílně a splňuje normu VW, takže 0w-30 (504.00) je úplně v pohodě, protože prostě můžou. Teoreticky můžeš jít na 3 výměny a pokaždé dostat jiný olej (0w-20, 0w-30, 5w-30).
 2. Stejně to je taková sleva nesleva ten Trade in. Dají ti 30 tis slevu na nové auto, ale ojeté bys prodal za víc jinde, než co ti potom nabídnou.
 3. To jo. Na jeho test jsem čekal, baví mě jeho videa sledovat. Už aby byl duben 2022 😅
 4. Pod to se podepíšu.
 5. Je na každém jak se svými penězi naloží. Když člověk chce, najde si AS kde mu udělají prohlídku s výměnou za 3,5 tis.
 6. Nestane se vůbec nic. Moc to řešíš. Jezdi, jednou za rok vyměň olej a zbytečně to neprožívej.
 7. S tou poslední větou souhlasím. Člověk vlastně investuje do věci a doufá, že mu k ničemu nebude.
 8. Pěkná recenze. Párkrát už jsem nad kamerou uvažoval. Když už jsem se dokopal k tomu, abych se po nějaké porozhlédl, vždycky tam bylo nějaké "ale", to mě otrávilo a nikdy jsem nenašel chuť je nějak sáhodlouze porovnávat a zkoumat. Tahle vypadá ale fakt dobře za ten peníz. Přítelkyně mi nějakou chtěla nadělit pod stromeček k Vánocům. Jsem ji důrazně varoval, že si chci vybrat sám, ať nekupuje podle jejího uvážení. To by nedopadlo dobře. Tak teď bude mít radost, že ji alespoň budu moc dát tip :-D
 9. To už je přesně ten nájezd, kdy se motor začne odvděčovat za tu péči a investici v podobě pravidelné včasné výměny oleje od samého začátku.
 10. Škoda že se s novým ceníkem do nabídky nevrátil Sportline, který Karoqu fakt sluší a stále žádný dvoulitrový benzín. Z aktuální nabídky motorů bych si nevybral. Ale chápu, že v současné době s nedostatkem dílů a prodlužujících se dodacích lhůt nabídku jen těžko budou rozšiřovat.
 11. Facelift ještě ne. Nejprve by došlo k oficiálnímu představení a až pak konfigurátor. Co jsem četl naposledy +-2 měsíce zpět, tak FL Karoqu má být až příští rok.
 12. Nějakou takovou reakci jsem očekával :-D Ale teď vážně. Za ideálního stavu, bez chyb a jiných problémů - umí? Jsem na to zvyklej a až teď mě napadlo, jestli se v tomhle nebudu muset naučit fungovat jen s jedním připojeným telefonem. Což by mě docela mrzelo.
 13. Umí Columbus v OIV mít 2 zároveň připojené mobily přes Bluetooth?
×
×
 • Create New...