Jump to content

Skodascalacng

Uživatel
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

45 Excellent

About Skodascalacng

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. Já jsem vodu v třetím brzdovém světle a padající sedačku řidiče reklamoval jednou. Stačilo pouze nafotit a poslat do servisu fotky za tři dny jsem byl na výměně a vše bez problémů, přístup perfektní, ráno jsem přistavil, odpoledne vyzvedl, auto umyté a čisté. Zatím vše v pořádku. Říkali mě, že když zase bude problém, že se mám hned ozvat a vyřeší to. Za mě zatím přístup na jedničku :)
 2. @xtrack Prodloužený servisní interval nemají všechny Scaly. U CNG je servisní interval QI4 ( pouze pro vozy spohonem na CNG). Takže já mám po roce nebo 15000km. Proto přemýšlím, jestli si nezaplatit za 16900,-Kč ( 60000km/5let) předplacený servis.
 3. já mám vyroba 2/2020 a zatím v autě nic nevrže. Od pondělní výměny rámu sedačky řidiče, kdy jsem projistotu opět nalepil na kolečko sedačky a sedačku kontrolní nálepku, se zatím sedačka nehnula a drží. Vyměněné zadní brzdové světlo nad oknem zatím taky bez vody, tak uvidím po dnešních bouřkách, zda bude akvárko .
 4. Tak dnes auto opraveno. Vyměně rám sedačky řidiče ( ptal jsem se na cenu a bylo to kolem 1700,-kč bez daně) a dále brzdové světlo nad zadním oknem. Zítra nalepím nálepky na kolečko a sedadlo a uvidím, jestli se to hne . Jinak ráno jsem tam auto dovezl a po práci vyzvedl, navíc bylo auto umyté a vysáté ) . Takže za mě zatím spojojenost s reklamací
 5. proč u spolujezdce. Tam se závada neprojevila zatím , neb tam většinou nikdo nesedí. To je jak když budeš měnit levý světlo, že ti tam teče, tak ti jako vymění automaticky i pravý ? :) - jinak problémy musí řešit: neb jsem typ člověka , že když měvyhodí dveřma , tak se vrátím oknem :)
 6. ten příspěvěk výše z Facebooku je můj :) dnes jsem to řešil mailem se servisem, poslal ty fotky a bez problémů vymění. Mění se rám sedadla, tak to rovnou zfouknu s výměnou zadního světla. Náhradní vozidlo je možné ( Rapid) za 500,-Kč s DPH za den, což nechci. To mám dvě plný nádrže plynu :)
 7. já newapkuju a do myček nejezdím :) , vše doma a ručně, ale při mytí se dost hýbe a při leštění
 8. A kdyz už jsem obcházel auto, tak se chci zeptat jak to máte vzadu s krytkou na oko na lano . Už od začátku se mě zda hrozně volna a dost tam litá, hlavně při umývání mě to vadí , že je to tak strašné volny. PS: aha já zapomnel ,že auto se neumyva, pak mě zase teče do brzdovyho světla :)
 9. Já včera umýval auto a zjistil vodu v zadním brzdovém světle viz foto.
 10. Brit po testu Škody Scala říká, že jde o vůz s nejlepším poměrem výkon/cena na světě https://www.autoforum.cz/zajimavosti/brit-po-testu-skody-scala-rika-ze-jde-o-vuz-s-nejlepsim-pomerem-vykon-cena-na-svete/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 11. Scala se trochu vyklepe, přeleští a jako zánovní, nebouraná po 73 letým důchodci , který toho moc nenajezdil , prodá :)
 12. https://www.autorevue.cz/skoda-v-cr-opet-zdrazila-kamiq-a-scalu-vybava-navic-neprichazi-jina-je-i-zaruka
 13. tak jsem si srovnával cenu mého auta koupeného před měsícem ( G-tec) , cena auta vyšší o 20.000,- + paket Dynamic vyšší o 500,-, + mobilita plus o 7000,-Kč, takže zvýšení u mého vozidla o 27500,-Kč. Panečku, teď se to bude prodávat .
 14. mám taky litrovej motor 66kw g-tec, najeto 2000 km a brzdy jsem ještě neslyšel , vše ok
 15. Mám 1.0 66kw CNG, najeto 1600 km , šedá steel, paket dynamic, vyhřívané sklo a kola propus aero černý , drive mode select 1) ano, naprosto spokojenej, vše funguje, nic nevrzá, žádnej kostitřas se 17" kolama , propojení s mobilem napoprvé ( kabel), výkon 66 kw s CNG naprosto v pohodě ( měl jsem strach, jak mě tu hodně lidí strašilo, že to nepojede) , dojezd cca 400 km CNG a cca 200 km benzín . Plná nádrž za 385 kč, ježdění za korunu/ km , luxus, nic necuká, nesmrdí, o CNG ani nevím, motor je asi i tišší jak u benzínu. Plničky CNG dostačující, nejbližší mám 300 m od práce. Já jsem zatím s CNG nadmíru spokojenej a s autem taky, líbí se mě . 2) --- 3) no chtěl jsem ještě kameru( ale to je dalších 7 tisíc) a ono se to pořád zvyšovalo ta cena , ale rvát si vlasy kvůli tomu nebudu, naopak jsem udělal dobře s těma kolama propus aero( měl jsem z nich rozpaky, ale jsou na autě pěkný ), určitě jsem udělal dobře s dynamic paketem za 16 tisíc panorama , černý interier a hliníkový pedály bylo ok. Hlavně ta střech se mě i dětem moc líbí a určitě bych šel do toho znova a vyhřívaný sklo taky super 4) jedině ten drive mode select- nastavení jízdních modů ( ekonomy, sport , individual atd) no nevím, nějak to nepoužívám a rozdíl v jízdě nevidím , asi zbytečný za 2400,-Kč Navíc má ze mě Gréta radost, neb mám z Vás nejmenší uhlíkovou stopu :)
×
×
 • Create New...