Jump to content

JosefR77

Uživatel
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About JosefR77

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Případná záloha před změnou ve VCDS:
 2. Děkuji za test ovládání oken klíčem. Bohužel nemám stav před prvním kódování, kódoval mi kamarád a kompletní uložení konfigurace jsem začal dělat až následně, dříve jsem o něm nevěděl. Pro funkčnost ovládání pomocí klíče by mělo stačit dokódovat následující položky jedotka 09 Elekto / Adaptace: Access control 2-Schliesszylinder Komfort oeffnen => active Access control 2-Schliesszylinder Komfort schliessen => active JosefR77
 3. Bylo by možné získat obě mapy jednotky 09 Elektro?

  Provedl bych porovnání i proti mé verzi.

  Díky

  JosefR77

 4. Nastavení dorazů, tj. otevření a zavření okna pomocí klíče jsem také zkoušel a na "podivnou" funkčnost otevření a zavření pomocí DO to nemělo vliv. Zkoušeno v pondělí než jsem napsal výčet reakcí na ovládání...
 5. Otáčení klíčem samozřejmě podporováno je viz otevření vozu klíček při vybité baterii DO. Odcvaknutím kritky vstupu pro klíč v místě kde je vstup u modelů s přiznaným zámkem.
 6. Rozklíčování funkčnosti by byla velmi záslužná činnost.
 7. Zavírání dálkou jsem s AstranCZ řešil koncem ledna. Bohužel stav takový jako jsem psal. Nastavení adaptací jsem kontroloval několikrát a řekl bych že je mám všechny dle návodu.
 8. Odpoledne jsem znovu testoval reakce otevírání okna řidiče pomocí DO. Cca z 10 jednotlivých pokusů až do stavu otevřeno / zavřeno: 1x napoprvé otevřeno + zavřeno cca na 4 pokus 2x napodruhé a je jedno jaký je předchozí stav 3x napočtvrté 3x napoosmé stisknutí 3x úplně bez reakce Dělá to absolutně bez logiky a je jedno jestli před dalším pokusem změním stav ze zavřeno na otevřeno nebo zmačknu znovu požadovaný stav. Jako by řídící jednotka ignorovala dlouhý stisk nebo ho nestihla vyhodnotit.
 9. Dle mého na to řídící jednotky nejsou připravené. Dálniční bliknutí (Trippling) ve verzi po FL taky nechodí a zkoušel jsem různé postupy včetně "restartu rádia". OPRAVA a OMLUVA. Chtěl jsem napsat změna ze 3 bliknutí na 4 nebo 5 bliknutí, ale vypadlo mi to a nezkontroloval jsem si finální znění. Trippling jako zálkadní samozřejmě funguje dle popsané specifikace "ben06".
 10. Zrovna těch 5100,- za dodatečnou aktivaci SMARTLINKu mne dodnes nemrzí. Navigaci přes GOOGLE MAPY používám často a to pohodlí je super.
 11. To jsem na jednom vozidle také zažil, ale stačilo překalibrovat tlak v pneu a chyba se tím odstranila.
 12. Nerad bych tu zažehával neblahé vášně, ale když se Tě někdo zeptá tak bys mu mohl odpovědět věcně a ne další nic neříkající větou.
 13. Dodatečné setření kapek mi funguje. 09 - Central Electronics 10 - Adaptations Rear Window Wiper-Traenenwischen Heck Active 09 - Central Electronics 10 - Adaptations Windshield wiper-Traenenwischen Front Status Active
 14. Stahování oken dálkou jsem řešil dlouhou dobu, našel mhoho návodů z různými drobnými odchylkami. Na tuto funkci jsem byl zvyklý z Fabia II. Bohužel dlouhodobě jsem přesvědčen že tato funkce nejde rozchodit.
 15. Skoro bych tipoval na problém popsaný v tomto příspěvku: Na jednotku jsou namapované chybné labely.
×
×
 • Create New...