Jump to content

martyvob

Uživatel
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About martyvob

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Škoda Octavia 4 CZ/SK
 2. My objednávali v únoru a sleva byla 20%. Takže si myslím, že slevy pro firmy se moc nemění, jen záleží kolik se jich objednává.
 3. Já objednával liftback s travel assist na konci února a aktuální termín je 20.6.
 4. Asi hloupá otázka, ale k čemu je u OIV asistent dálkových světel, když Matrix světla by měly samy o sobě vystinovat protější auto?
 5. Stejnou informací?
 6. A mohu se ještě zeptat, kdy jsi OIV objednával?
 7. Co vse obsahuje cestovní paket?
 8. Verze liftback, motor 2.0TDI DSG, výbava style, vyhřívaný volant to nenabídne ani u travel assistu, kdežto dříve to šlo.
 9. Koukal jsem, že z konfigurátoru zmizela možnost vyhřívaného volantu u verze 2.0TDI 110kw DSG Style, přitom když jsem v únoru zasílál konfiguraci, vyhřívaný volant jsem tam měl a ani mi nepřišla žádná zpráva o tom, že by byla položka vyjmuta. Nevíte o tom někdo něco?
 10. V nějakém testu jsem i viděl vyloženě příkaz: Nastav teplotu na x stupňů a bez problému.
 11. Sakra, proč jsem si tam ten travel assist dával...Ještě by me stále zajímalo, jak to bude s tou Larou, jestli se tam pak bude dát dohrát pomocí updatu, nebo ne...
 12. To je ten co vyšel ve Světě motorů
 13. S FA mám také zajímavé zkušenosti, jednou mi to např. bezdůvodně zadupl v děšti, podruhé na okresce, protijedoucí auto jelo blíže k prostředku, ale ke kolizi by rozhodně nedošlo, nicméně když vám auto z ničeho nic zadupne brzdu v 100 km/h, není to nic moc. Co se týče nádrže, při nájezdu cca 600-700 km týdně to bude znamenat tankování 2x do týdne. Už takhle jsem u OIII poněkud trpěl při zmenšení nádrže o 5l oproti OII. Zajímalo by mě opodstatnění tohoto kroku.
 14. Jak jsem psal, dával jsem to sem jen pro zajímavost, nečekal jsem že se to vyvrbí v debatu o stěrači :-) Nicméně se tedy omlouvám za zahlcení
 15. Stěrač jsem nakonec odebral a místo něj tam dodal rezervu :) Teď jsem zvědav, jak dlouho se bude vyrábět...
×
×
 • Create New...