Jump to content

Kolacek12

Uživatel
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Kolacek12

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

408 profile views
 1. @touareg3Máš pravdu, výškáče vzadu jsou, ani jsem si jich nevšiml, vzadu jsem totiž ještě nejel:)
 2. @Jaroslav MoukaZkušenosti vesměs stejné, mám několik výběrů mp3 a FLAC, každý pes jiná ves, nastaveno mám na EQ "véčko" s menším potlačením basů. Poslouchám hlavně tvrdou a hodně tvrdou muziku, u každé písničky je to jiné. Jak píšeš, subwoofer nic moc, při větším náporu basů nestihá a neskutečně duní (proto mám na EQ basy trošku stažené), výšky vzadu asi neuslyšíš, výškáče jsou podle mě jen vepředu, vzadu jen středobasy. Mi spíše vadí, že středový reprák vepředu hodně stahuje zvuk na sebe a stereo efekt se trošku ztrácí, hlavně při poslechu rádia. Škoda, že nejde vypnout (aspoň jsem na to zatí
 3. U mě žádné vrzání ani drnčení, jen se občas nad infotainmentem ozve takové vrčení, jako kdyby jste do lopatek ventilátoru strčili kraj papíru, trvá to jen chvilku, ani ne minutu, pak zase dlouho klid, pak se to zase na chvilku ozve. Za půlhodinovou cestu do práce jednou, někdy vůbec.
 4. @KennyMcJaký máš, prosím, telefon a hodinky?
 5. @Michal T.Taky jsem zkoušel hotspot z MT a taky jen kvůli Kalendáři, já ho sice používám, ale v autě se mi to zdá zbytečné, ještě k tomu ho můžeš použít, jen když auto stojí. Já CarPlay nepoužívám, jen jsem vyzkoušel AA. Teď by měla být k mému MT (Xiaomi Redmi Note 8 Pro) vydána aktualizace s Androidem 11, tak by to snad mělo jít i bezdrátově, jak to tady někdo psal.
 6. Taky jsem se musel po "údržbě" znovu přihlásit jako hlavní uživatel, chtělo to po mně PIN, pak OK, globus bílý, dnes odpo šedý, ale jen 1 - 2 hoďky, pak ještě jednou změna uživatele, doufám, že to bylo vše :) Portál ŠC mi jede, teď jsem to zkoušel, jede i mobilní apka. Ještě otázečka: Když jsem měl šedý globus, připojil jsem se k wi-fi auta a on okamžitě zbělal, asi náhoda. Je k něčemu připojení na wi-fi auta, když nemám žádné balíčky koupené od Cubicu? Měl jsem u mobilu chvíli zakázané připojení k wi-fi v autě, teď jsem ho zase připojil (automaticky se k wi-fi v autě připojí, když j
 7. Mám info Amundsen a s přehráváním mp3 z USB disku mám občas stejný problém. Na USB mám 5 adresářů s písničkama, otevřu třeba druhý, dám random přehrávání, na druhý den zapnu a začne se přehrávat prvná písnička z první složky. Je to tak 50 na 50, buď přehrávání pokračuje od poslední písničky nebo začne úplně od začátku. To samé když přepnu na rádio a po nějaké době zpět na média.
 8. Měl jsem ten samý problém - nešla otevřít položka v menu - teď přesně nevím, jak se to jmenuje Okna a dveře nebo zamykání, tak nějak. Musel jsem s tím do servisu, tam se s tím přes dvě hodiny mordovali a nakonec opravili. Nic jsem nekódoval, takže s kódováním to nemá nic společného, na 99% jsi to měl nefunkční i před kódováním, jen sis toho nevšiml. Já tuto položku nastavil hned po koupi auta a až po půl roce jsem chtěl zrušit centrální zamykání po rozjezdu a ejhle, ono nic.
 9. Přesně tak, já ji mám puštěnou stále (auto), i když svítí na Climatronicu "AC", neznamená to, že klima běží.
 10. @Martin Gladstone Šafrata, @vormen Mi taky přestala položka Otevírání/Zavírání fungovat, objevila se v menu, jan když auto stálo (asi to tak má být), po pokusu o otevření - funkce je momentálně nedostupná. Po návštěvě servisu vše OK, ale bavili se tím chudácí soudruzi přes DVĚ HODINY!!!
 11. K tomu sklopení zrcátka při zpátečce - ptal jsem se na to v servise, taky mám v infotainmentu tuto volbu dostupnou a zaškrtlou (bez nakódování). Zrcátka se sklápí, jen když máš elektricky ovládané nastavení předních sedaček. Já mám mechanická, takže mám smůlu. Zdánlivě nepochopitelná vazba. Jinak pravé zrcátko se nesklápí jako třeba při uzamčení, jen se natočí sklíčko směrem dolů, abys viděl na čáry a obrubníky.
 12. @GeorgiusA nejde nastavit automatické vyhřívání předního skla v infotainmentu? U mě ve Scale to mám v zimě nastavené, než bych čekal, až naběhne infotainment.
 13. Poslední 3 dny se mi samovolně restartuje infotainment, dnes při cca 25 min jízdě dvakrát, zatuhne a pak restart. Už jste se s tím někdo setkal? A stále mi nejde ŠC, už víc jak týden..... S infoline si dopisuju každý den, pořád problém předávájí na oddělení infotainmentu, kontrola v servise - vše OK:( Tak nevím, kde je problém....
 14. U mě je šedo už od čtvrtku 1. 10. , ŠC mi od té doby nenačítá vůbec nic, ani v MT ani v PC. Ta samá zpráva o údržbě přišla i mi. To jako bude šedo až do 14. 10. ? To si dělají kozy? Psal jsem na infoline, chtěli po mě parametry PC, verzi OS, prohlížeče, parametry mobilu, verzi aplikace a bůhví co ještě. Zdá se mi, že chybu hledají na špatné straně, soudruzi ze Škodovky..... Co je mi platné, že mi připsali 3 měsíce předplatného navíc, když to furt nefachá?
 15. @Mikoho Tyto značky se mi přenášejí z navigace a vidím je jen na obrazovce infotainmentu, na digitální palubce možnost zobrazení značek nemám. Nakódováno nemám nic. @altra Proč měnit adaptivní tempomat za klasický? Jde to vůbec? Já adaptivní nemám, jen klasický. Adaptivní nejde zapnout jen jako klasický? Není možnost vypnout adaptivní?
×
×
 • Create New...