Jump to content

Kolacek12

Uživatel
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

11 Good

About Kolacek12

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. @xtrack Mně taky Zprávy nejdou vůbec, Počasí velmi omezeně - nedostanu se do nastavení, na radar a podrobnosti.
 2. Už mi zmizely ikony pro ukládání a odesílání trasy do vozu :(
 3. Ještě jedna otázka: Máte chlapi někdo v menu infotainmentu Amundsen nějakou položku Škoda Connect? Mělo by to být mezi položkami jako jsou Rádio, Navigace, Telefon, Zvuk, Smartlink, Media, Vozidlo, Nápověda, Zprávy, Počasí atd... Volal jsem na info ŠA a tam mi nějaký odborník tvrdil, že musím jít v Menu do Škoda Connect a tam v Cíle online jsou ty zaslané cíle a trasy. Říkám mu, že tam nic takového nemám už od začátku, nechápal, říkal, že to mám dát do e-mailu a poslat jim to. Tak jsem tak učinil a po dřívějších zkušenostech se tak minimálně týden nebude nic dít a pak z nich vypadne nějaké moudro.
 4. @Patrik1971Jaký máš infotainment? A kde se ti v navi ty cíle online ukazují? V menu Škoda Connect nemám.
 5. Taky jsem prohledal v navigaci snad všechno, ale nenašel jsem nic, co jsem si do auta poslal.
 6. @Joscer Taky jsem marně hledal uložené cíle a trasy. @Patrik1971@musko Mi to jde odesílat do vozidla jen přes prohlížeč v PC, z mobilu nic, po zadání adresy je tam tlačítko Ukázat trasu, zmáčknu, ukáže se trasa s tlačítkem Navigovat, zmáčknu, spustí se Google mapy, zruším křížkem dole navigování, v nastavení Goole map (vpravo nahoře tři tečky nad sebou) vyberu sdílení tras, vyberu Škoda Connect a vyskočí mi hláška Vůz nepodporuje ŠKODA Connect.
 7. @Joscer Jsem na tom stejně :) Zřejmě další změny a vylepšení :) Jsem optimista :)
 8. Dnes jsem zkoušel Plánovač tras ve Škoda Connect (na PC) a je tam už ikonka Odeslat, zadal jsem si adresu domů, dal odeslat do vozidla, adresa odeslána do vozidla:) Tak uvidím odpoledne, jak pojedu domů, kde se to v autě objeví :)
 9. Zeměkouli jsem měl na displeji vždycky, ať už bílou nebo šedou. Nevšiml jsem si, že by tam někdy nebyla. Dnes večer v autě vše OK, zkoušel jsem Počasí i Zprávy. V mobilu jsem ve ŠC musel znovu zadat VIN, aby se mi našlo auto, pak vše fungovalo. @Joscer Zprávy moc nepoužívám, až dneska jsem zjistil, že fungují (dřív v Menu byly, ale nefunkční), spíše využívám Počasí.
 10. @chaosrxNavigace mi ukazuje značky - rychlost, přechody, zákazy předjíždění (i více vedle sebe) už od začátku, možná po nějaké aktualizaci map. Zatáčky a křižovatky jsem si nevšiml, zaměřím se na to a dám vědět. V navigaci mám zaškrtnutou položku "Zobrazování dopravních značek".
 11. @chaosrx @ferda25A nezobrazují se tam ani dopr. značky z navigace?
 12. @Patrik1971 Zůstalo funkční nesignalizování nezapnutých pásů, což je pro mě celkem úleva, když vezu vzadu někoho, kdo se nemůže trefit do té správné díry.
 13. Přes napětí, ale včera po nastartování SS opět aktivní :(
×
×
 • Create New...