Jump to content

sam121

Uživatel
 • Content Count

  12
 • Joined

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

4 Neutral

About sam121

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To chápu, protože ten kabel co doporučil kolega, má ho už prý více jak dva roky a denně několikát připojuje, mohl opravdu vydržet, je hodně odolný.
 2. kolega používá tento USB-C kabel, ideální délka (0,5 m), perfektní konektory, super opletení a stínění, vodiče z pocínované bezkyslíkaté mědi, konektory s pocínovaným povrchem a zlacenými kontakty, flexibilní nylonový oplet v kombinaci s prodlouženou a zesílenou kabelovou průchodkou podstatně zmírňují namáhání kabelu ohybem za konektory, navíc je kryt kolem USB-C konektoru zúžen, což zajišťuje bezproblémové připojení telefonů ve většině ochranných pouzder, a přitom za pár korun https://www.tsbohemia.cz/axagon-usb-c-usb-a-3-2-gen-1-kabel-0-5m-cerny_d337201.html
 3. Používám kabel od telefonu Microsoft datový USB-C kabel CA-232CD a bez problémů. je to USB 3.0
 4. Tou otázkou jsem se také nedávno zabýval, protože v minulém autě jsem po zkušenosti z předminulého auta, kde funkčnost byla divná, jsem neobjednával. Nyní je asistent v základu a za cca 12 000 km mi nic neukázal, proto jsem pátral a stačilo mi podivat se do návodu a podle toho v autě a tam je to vidět.
 5. sam121

  Matrix LED

  Opravit to jde, ale potom dalkova svetla sviti pocitově mnohem méně. Mel jsem to tak nastaveno, a po tydnu jsem byl rád za původní nastavení. Je to jen o zvyku, už o mezera ani nevím.
 6. Nedaval někdo boční dynamicke bminkry do blatníků? Poradíte případně jake koupit? Píši sem, zakladat nové téma je asi hloupost.
 7. Prosím, jak to dopadlo, podařilo se udělat přípravek na díru do palubovky? Měl byc zájem, repektive bratr do FL Citigo. Stejně tak by měl zájem udělat kameru na parkování. Je možnost se domluvit?
 8. Já jezdím jen na individuál, kde mam nastaven téměř ten největší komfort DCC, jinak vše kromě ACC na sport.
 9. Áno, Igor sa volá, áno posuvnik ala arteon tam mám..
 10. Co jsem tam měl nevím, do toho i u režimu Sport jsem se asi díval poprvé co auto od ledna mám. Ano mám dokódovaných spoustu věci u jednoho pána v Bratislavě, co by s tím mohlo souviset, tak mám dokódovaný v profilu Individuál plynulé nastavení DCC.
 11. Taky tam mám u režimu sport u DCC nastaveno Comfort, ano pocitově to ale Sport je, asi chyba v Matrixu.
×
×
 • Create New...