Jump to content

midlan

Uživatel
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About midlan

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @H1982 mě svezl (chtěl jsem zkusit jaký je jeho upravený podvozek), a nepřišlo mi, že by ten výfuk dělal nějaký nepříjemný hluk. On má teda ještě odhlučněné dveře, tak možná proto mi to nepřišlo. Na druhou stranu je určitě poznat, že s výfukem se něco dělalo.
 2. https://www.eibach24.cz/Eibach-Anti-Roll-Kit-stabilizator-Skoda-Superb-Kombi-Estate-3V5-1-4-TSI-1-8-TSI-2-0-TSI-1-6-TDI-2-0-TDI-E40-85-042-01-11-d196.htm takže je potřeba tohle? Lze použít i se standartníma pružinama?
 3. Je tu někdo z Plzně (nebo okolí) kdo má eibachy s DCC? Rád bych si to vyzkoušel než to začnu cpát na své auto. Jízdní komfort mi vyhovuje, náklony auta a houpání už tolik ne.
 4. Za mě je to nepoužitelná věc na našich silnicích. Pořád to tahá za volant a musíš se s tím prát. Jedině možná na dlouhé cesty po dálnicích má smysl, ale v rozkopaném zúžení (a že jich na našich dálnicích máme) zase stejný problém.
 5. Tak jsem lehnul pod auto a našel tam toto což se nápadně podobá co jsi poslal @Mardako V infoteimentu mám volbu "Easy Open" zapnutou, což by měl být ten virtuální pedál. Zkoušel jsem i sekci "otvírání a zavírání" dát do továrního nastavení a nepomohlo to. Můžu tam kopat a máchat nohou jak blbec a prostě nic. Chybový kód v ECU jsem žádný nenašel. Kessy mi normálně funguje. Přodpokládám tedy, že jsem všechno prověřil a je čas na servis?
 6. @LiveBomb našel jsem 6,6 litrů nová náplň (nový suchý motor); 5,7 litrů výměna, což koresponduje s tím co říká @ritch . Děkuji za radu ohledně šroubu.
 7. Co budu potřebovat na výměnu oleje v 206kw 2.0TSI? Chci to nechat vyměnit v místním servisu a přivezu si svoje. Zatím mám připraveno: Castrol EDGE Titanium FST 5W-30 LL 6 litrů filtr bosch F 026 407 174 Ještě údajně potřebuji nový šroub? A ještě něco jiného? Díky
 8. @Patrik1971 Díky. A jaký je výchozí stav při kterém to mám zkoušet? Zamklé vozidlo a klíč kessy v kapse?
 9. Mám ojetého S3 a nefunguje tam virtuální pedál přestože podle výpisu z VIN by tam měl být. Našel jsem ho i v nastavení infotaimentu, ale prodejce tvrdil že ho nemá. Dokážu poznat jestli tam je nebo ne, když si lehnu pod auto a podívám se? Co mam hledat, v jakém místě, jak to vypadá? Diagnostika byla při prodeji čistá, ale příští týden si to napíchnu ještě na svojí torque pro. Dík.
×
×
 • Create New...