Jump to content

midlan

Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

Community Reputation

0 Neutral

About midlan

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koukám že se vrátilo dvojí vstřikování, přímé + nepřímé což měl právě 206kW CJXA, to je skvělá zpráva. 200kW má jen přímé pokud vím správně.
 2. Ahoj, v konfigurátoru Škoda se zas objevil motor 206kW. Předpokládám, že to není původní CJXA 206kW, ale nějaký nový. Ví o něm někdo víc? Já jsem zatím nikde nic nenašel.
 3. Díky za doplnění, to jsem nevěděl 🙂 Každopádně jestli haldex kilometrový plán nemá, je to špatně imo, protože ten olej nedegraduje jen časem ale i teplem, které generuje jízda.
 4. Padl tady dotaz na to co a jak kdy servisovat. Pro mojeho supa 206kW jsem reverzně ze servisní knihy po 170kkm a různých doplňujících informací z internetu zjistil toto: olej motorový 30kkm / 2 roky svíčky 60kkm / 4 roky olej převodovka 60kkm filtr prachový a pylový 60kkm haldex není předepsáno brzdovka první po 3 letech, pak každé 2 roky vzduchový filtr 90kkm
 5. @Goauldnedali ti tam na zimu 0-w30? Já tam dával v létě 5-w30 a teď v zimě jsem tam viděl max asi 102. Při lehké jízdě to klesne i pod stovku. Víceméně mám ty teploty stejné jako v létě.
 6. Ahoj, taky dodělávám. Sehnal jsem nový volant, airbag a podvolantový kroužek. Ještě jsem našel/dostal informaci o potřebě jiného konektoru, číslo 5Q0972726 a piny N10335807. Může někdo kdo dodělával potvrdit? Díky.
 7. Ahoj, mohli byste mi poradit jaký kabel pořídit na tohle hraní? Stačí nějaká čína, nebo je třeba značkový? Mám superba RV 2016.
 8. Při mém nájezdu 10kkm ročně je to asi jedno. Spíš mě zajímá ten hluk. Teď zadek hučí protože brzdy jsou KO, tak abych tam nedal nové které budou hučet stejně :D
 9. Ahoj, můj sup má taky KO zadní brzdy. Koukám je to tradiční problém. Zvažuju dát tam vrtaný kotouče, které by mohly destičky rovnoměrně odírat. Měl to někdo na autě? Někde jsem četl, že brzdy jsou pak hlučné, souhlasí to? Je to slyšet uvnitř vozu?
 10. @H1982 mě svezl (chtěl jsem zkusit jaký je jeho upravený podvozek), a nepřišlo mi, že by ten výfuk dělal nějaký nepříjemný hluk. On má teda ještě odhlučněné dveře, tak možná proto mi to nepřišlo. Na druhou stranu je určitě poznat, že s výfukem se něco dělalo.
 11. https://www.eibach24.cz/Eibach-Anti-Roll-Kit-stabilizator-Skoda-Superb-Kombi-Estate-3V5-1-4-TSI-1-8-TSI-2-0-TSI-1-6-TDI-2-0-TDI-E40-85-042-01-11-d196.htm takže je potřeba tohle? Lze použít i se standartníma pružinama?
 12. Je tu někdo z Plzně (nebo okolí) kdo má eibachy s DCC? Rád bych si to vyzkoušel než to začnu cpát na své auto. Jízdní komfort mi vyhovuje, náklony auta a houpání už tolik ne.
 13. Za mě je to nepoužitelná věc na našich silnicích. Pořád to tahá za volant a musíš se s tím prát. Jedině možná na dlouhé cesty po dálnicích má smysl, ale v rozkopaném zúžení (a že jich na našich dálnicích máme) zase stejný problém.
 14. Tak jsem lehnul pod auto a našel tam toto což se nápadně podobá co jsi poslal @Mardako V infoteimentu mám volbu "Easy Open" zapnutou, což by měl být ten virtuální pedál. Zkoušel jsem i sekci "otvírání a zavírání" dát do továrního nastavení a nepomohlo to. Můžu tam kopat a máchat nohou jak blbec a prostě nic. Chybový kód v ECU jsem žádný nenašel. Kessy mi normálně funguje. Přodpokládám tedy, že jsem všechno prověřil a je čas na servis?
 15. @LiveBomb našel jsem 6,6 litrů nová náplň (nový suchý motor); 5,7 litrů výměna, což koresponduje s tím co říká @ritch . Děkuji za radu ohledně šroubu.
×
×
 • Create New...