Jump to content

MIgráček

Uživatel
 • Posts

  84
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MIgráček's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

27

Reputation

 1. Pěkná práce, žena by takovou úpravu jistě ocenila, ale já se znám, já bych ty sedačky dohromady nedal :D
 2. Mám lift, každopádně mi stačí info, že je to skutečné odtok a že má smysl to čistit a můžu o ze shora. Díky
 3. Mně se to jeví tak, že EU již několik let neřídí politici a jejich voliči, ale lobbisti a tedy finanční zájmy. Proto už jsem registroval na hledání rozumu a logiky v jakémkoliv nařízení.
 4. Já už si dlouho říkám, že problém není v EU. Problém je v nás všech občanech, co všechno si necháme líbit. Nevyhovuje to nikomu, akceptuje to každý. Na druhou stranu zatím času relativně dost, uvidíme, kam se elektromobilita posune a zda její 100% nástup bude vůbec reálný.
 5. Jenže benzín je jen jednou složkou nákladů na život...
 6. Tak víc tam asi ani Chuck Norris nevymyslí, ten prostor je omezenej. Cenu řešit nebudu, ale např. na vestu aby byla po ruce mi to přijde fajn.
 7. MIgráček

  Brzdy

  Chápu, díky za vysvětlení.
 8. MIgráček

  Brzdy

  Takže to v podstatě brání přilepení destičky ke kotouči?
 9. MIgráček

  Brzdy

  Taky se přimluvím, hledáme to dva :D, hlavně teda čemu to pomáhá.
 10. Tak zas výrobce šetří 2x, uštří na dílech a ve výsledku i nějaké to kilo celkové hmotnosti a tím pádem emise, doba je hrozná.
 11. Vždyť je tam vidět páka na posouvání sedadla. Zbytek matoucí může být.
 12. MIgráček

  Karoq FL

  To by mě popravdě zajímalo, jak by taková situace dopadla.
 13. Ono je to taky tím, že najednou potřebujeme na baterky všechno, telefony, počítače, vrtačky, kladiva a další nářadí, zahradní techniku, kola. koloběžky, to už je nějaká spotřeba materiálů, tím samozřejmě stoupá jejich vzácnost a cena.
 14. Já naprosto chápu tvojí neochotu dávat x tisíc za korekci a nanesení keramiky na karoserii. O lak se taky starám sám, ale jsem ochoten si přiznat, že je to prostě jen koníček, relax a výsledek je dost nedokonalý a kompromisní. Stačí mi to a jsem spokojen. Jak jsi zmiňoval, jsem z kutilského národa i rodiny a každá věc, kterou si udělám sám a ušetřím za ní pár korun mě potěší. Ale prostě vím, že vosk patlám na nedokonalý lak, že ten vosk vydrží kratší dobu, než kdyby se to udělalo pořádně, že k tomu nemusím platit halu, kde bych to dělal, nějaké zaměstnance, že jsem nemusel koupit několik leštiček, nějakou lepší wapku, že to nemám dobře osvětlený a spoustu věcí nevidím... Ale abych vyplácal na jedno auto celé balení vosku a přitom se vychloubal jak si dokážu nablejskat auto sám v kvalitě profi centra, to si netroufám. Promiň.
×
×
 • Create New...