Jump to content

Petr Smolík

Uživatel
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Petr Smolík

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Snad oživím téma, má tedy někdo dobrou zkušenost s neoriginálním rádiem? Chtěl bych něco max do 5 tisíc, klidne bazarovku, vzhledem ktomu že chci něco lepšího než je swing 2, by to nemuselo být až tak těžké sehnat...
 2. Diky za reakci. A bolera nebo amundseny se vyrábí pouze s tím nebo existují i bez toho boxu?
 3. Ahoj, lze zapojit bolero nebo amundsen s multimediální krabičkou ale bez ní ? Mám barevny swing právě bez krabičky a chtěl bych se tak vyhnout obtížnému zapojování na úkor její absence. Je to možné?
 4. Zdravím, zkoušel teď někdo objednávat z Číny difuzor?
 5. :D Nechtěl jsem kvůli tomu zakládat nové, pawouku sory.
 6. Vypalování dpfka musím ještě pořádně nacasovat, teď přes prázdniny jezdím málo- hodně práce. Ale cca asi po 150- 200km. Mám 12/2015 euro6.
 7. Marfane a kolik máš nalitane? Dvouhmota se spojkou stále původní? Kdybych stím jel na brzdu měření výkonu, mám se něčeho obávat? Aby mi tam neodešel setrvak se svými 220tkm a původní dvouhmotou :D co myslíš?
 8. Děkuji za info! Co říkáš na dekarbonizaci motoru, hlavně teda co se týká vstriku a zmíněného dpf, má smysl nebo placebo?
 9. Teď to servisovat nechci ale rád bych věděl co je do budoucna lepší jestli vyměnit nebo vyčistit. Díky za reakci.
 10. Mám najeto 220tkm s dsg je možné, že mi kvůli tomu lehounce klesl výkon? A nebo jsem spíš paranoidní... :D
 11. Otázka je jasná, kdo má scim jaké zkušenosti?
 12. Tak má zkušenost s funkcí Ch/LH bez světelného senzoru... Technik si stím neco málo přes půl hodiny hrál. Kontroloval a porovnával několik jednotek, kódů.. Na maxidotu se sice funkce objevila, avšak nešla zapnout- psalo to funkce nedostupná... O3 Style 2.0tdi dsg 12/2015 Tenhle model má zřejmě jiné řídící jednotky, než tvůj pane Oktavka :D
 13. Ahoj, diky za odpověď a ještě ktomu pozitivní! :D Mě jde hlavně o LH, když odemknu auto dalkou, ať se rozsvítí světla. Byl jsem na to zvyklý u minulé o2 a docela mi to chybí.
 14. Ahoj, někdo tu psal, že H15 osram nightblue svítí sice bíle ale jen v dálkových. Tzn. když máš zaplé klasiky potkávací, tak do toho trochu svítí i ty H15 které bohužel v této intenzitě svítí žlutě. Prý je možnost zvýšit intenzitu těch H15 v režimu potkávaček- jestli to doopravdy funguje nevím. Každopádně, v nejbližší době mám v plánu jet za mechanikem , nechat si to poštelovat a dám vědět :) H7 do dálkových nepasují, jsou tam H15, které mají tři funkce a to parkovací, dálková a denní svícení.
×
×
 • Create New...