Jump to content

Husita

Uživatel
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

4 Neutral

About Husita

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

118 profile views
 1. Husita

  Škoda SCALA

  fullka 1.5 s dsg za 540 000?
 2. Husita

  Škoda SCALA

  A ten druhý ještě líp.
 3. https://www.youtube.com/watch?v=z65HyJEMQ8E Test rapida 1.0 po 100 000 km. Dopadl celkem dobře.
 4. Dává 230 https://www.youtube.com/watch?v=dV2TJK5xV10
 5. Nesmíš mít odpojený ty dva válce.
 6. Husita

  Škoda SCALA

  Ne, jesště doma nestojí. Jak jsem psal jinde, chci počkat na facelift. Tohle je takový nástřel, co bych chtěl v autě mít. O paketu komfort jsem neijak neuvažoval, ale nakonec jsem ho přihodil, ale zase jsem ubral interiér Suedia. Paket extra ne.
 7. Husita

  Scala a konkurence

  Jestli nepotřebuješ auto hned, tak vyčkej. Já taky plánuju Scalu, ale po faceliftu.
 8. Husita

  Scala a konkurence

  Scala. Scala 1.5 TSI Osobně se snažím nenakupovat nic asijského.
 9. Husita

  Škoda SCALA

  Scala 1.5 TSI 6-stup. mech. Style Bílá moon metalíza 17" stratos Paket Navi Paket Simply clever Mobilita Plus-prodloužená záruka ŠKODA Connect - Care connect + Infotainment online 3 roky Zadní parkovací kamera Vyhřívané čelní sklo Vyhřívaný multifunkční volant Čalounění Suedia/kůže Parkovací senzory vpředu a vzadu Boční airbagy vzadu a proaktivní ochrana cestujících (Crew Protect Assist) Kolenní airbag řidiče Alarm KESSY - bezklíčové odemykání, zamykání a startování (se SAFE funkcí) Paket pro špatné cesty Tažné zařízení mechanicky sklopné a elektronicky odjistitelné Výsuvné ostřikovače světlometů Bez nápisů na 5. dveřích (nápis ŠKODA zůstává) Tahle konfigurace nevypadá vůbec špatně
 10. Tohle je naprosto v pořádku. Dělá to volný synchron pětky. Je to vlastnost, žádná závada.
 11. Husita

  Rozvody

  Tak takovýhle zmetek by z fabriky nikdy neodešel. To ti dám písemně. Pravda, vyloučit se to úplně nedá, ale rovody na OHV byly takařka nesmrtelný. Když už se měnily, tak při GO nebo nějaké jiné větší opravě motoru. Jinak to nemělo smysl.
 12. Husita

  Škoda SCALA

  A to já doufám, že se dožiju doby, kterou znám ze sci-fi filmů, že sednu do auta, zadám cíl a auto se o všechno postará samo. Já se zatím můžu kochat nebo si dát dvacet. Jenže tohle zatím funguje jen u Tesly a to ještě všelijak.
 13. Husita

  Vyhřívání

  To mně nešlo taky, jenom do té doby, než jsem zjistil, že ve Style má Scala vyhřívaný přední sedačky už v základu. A přidat k tomu sklo a volant jde, jen nejdou zadní sedačky. Pravda, to mě nějak netrápí, ale přijde mi to škoda.
 14. Husita

  Vyhřívání

  V Kodiaku to třeba nakonfigurovat jde. Akumulátor se snad dá pořídit lepší, tak asi zbývá jen ta elektroinstalace, i když to nedává úplně smysl.
×
×
 • Create New...