Jump to content

Georgius

Uživatel
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

About Georgius

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. současný ifotainment má spoustu chyb v sw a hlavně se bude ještě ladit i hw (uvolnění někdy koncem roku)
 2. Edit: vybava Style a paket Style plus
 3. ahoj, mám OIV Style a bezdrátový carplay funguje bez problému...
 4. @RDMBR :-) Lane assist jsem musel vypnout, na okresce se chytá každá spáry a řve jak protrženej. Vůči OIII na 18 mi přijde na stejné trase tišší a i rány do interiéru pronikají tlumeněji. minusy Jednou jsem zaseknul infotainment a pomohl až restart :/. Našel jsem položku v menu která nic nedělá.... A pobavila hláška při couvání - "zadní kapota otveřená" když jsem při příjezdu couval k domu :/
 5. ja se pochlubim :-) OIV Style 1.5 TSI v manuálu Paket Style plus Head up Sun&pack třízonová klima, vyhřívaný volant, bezdrátové nabíjení, 230 V zásuvka 18 perseus antracit a modrá lava první dojmy: zvenku v tý kombinaci vypadá super (odpo dám nějakou foto :-)) vnitřek ty tvrdý plasty na dveřích nic moc, head up vypadá suprově, nastavení klimy a ostatních se teprve seznamuju - vadí mi, že mi fučí studený vzduch na ruku když ji mám na řadičce (zařazená 3 a 5 - holt musim mít ruce na volantu :-) ) motor je tichý (ale ne tak jak 1.4 v golfu), když jede na dva válce tak tolik neduní jak v OIII combi audio hraje velmi dobře, neslyším velký rozdíl proti Cantonu v OIII @RDMBR info o úložišti jsem nenašel vůbec, iphone se připojil v pohodě, muzika z telefonu jede, ale jak jí dostat do rádia z jiného zdroje zatím netušim bo jiný zdroj nemám :-)
 6. @RDMBR ve středu přebírám tak zjistim. Staré Columbusy (RNS510) měly 30GB disk, ale v OIII FL L&K jsem žádný disk neměl. Jen slot na SD karty. Počítám, že tady to bude stejně.
 7. @RDMBR tak přesně takhle bude vypadat ta moje :-)
 8. dobré načasování :-), příští týden mi má jít auto do výroby
 9. no samotné flashování jednoduché je, napíchneš auto, pustíš program, počkáš až skončí a jdeš na další. Ale celé to připravit, lidi zaškolit, směny naplánovat, .... to už sranda není.
 10. :-) nn, klíče dává automobilka ke každému vozu. On ten proces je trochu složitější, aby byl přehled která auta už jsou hotová a která se musí udělat.
 11. @Joker 85 & @DušanV to ale nedělá VW ale někdo z jejich dodavatelů. U eCall bych tipoval Bosch nebo Conti. To jsou Ti co jim to vyvíji a dodávají. Tím, že to má vliv na bezpečnost tak to má celkem velký požadavky na validaci než se to může uvolnit. Zrovna Diess nemá čistý svědomí, protože u VW se auto vyvíjí zvrchu a zrovna nový Golf je toho výborným příkladem, když to všeho kecá nejvyšší tak to pak tak vypadá. @RDMBR flashování nejčastěji probíhá tak, že dodavatel nažene k automobilce X lidí (já zažil max 30) a Ti potom pobíhají s notebooky po parkovišti a flashují jedno auto za druhým.
 12. @RDMBR dle zákulisnich info co mám, jsou ty objednávky dole @bojler Celý je to důsledek toho, že ty auta nejsou hotový. Proto osekaná motorizace, proto chyby v sw. A celý se to dodělává za běhu. Náběh celý týhle řady (Octavia, Leon, Golf, A3) se koncernu moc nepovedl.
 13. No je otazka, co dalšího se ještě po..... Muj LB má zatím plán výroby okolo 15.6. tak jsem sám zvědav jak to vyjde. Vzhledem k tomu, že se objednávky ŠA celkově dost výrazně propadly tak jsem zvědav jaký bude reálný termín.
×
×
 • Create New...