Jump to content

kvasimodo

Uživatel
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kvasimodo's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • One Year In Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

8

Reputation

 1. ilco, mi zde na fóru poradil tento Link : https://www.digital-eliteboard.com/threads/audi-vw-skoda-seat-porsche-m-i-b-more-incredible-bash-mhi2-q-vim-ifs-root-patcher-gem-enabler.494886/page-41. A podle tohoto návodu co zde ilco postnul jsem to udělal! Proštuduj a můžeš také zkusit 😁 Ale nejsem si jist jestli to bude fungovat i na Tvůj Amundsen!
 2. Ale pozor není to Mib2 tool, ale je to ( M.I.B. - More Incredible Bash )! Původně jsem to zkoušel přes Mib2 tool a přes to to nešlo!!!
 3. Já to mám takto a odkodoval jsem si to sám 👆Určitě se za to platit nemusí! Ale mám Columbus. Musí se k sw nainstalovat patch! Já jsem si přes OBDeleven aktivoval green menu přes které jsem na SD kartě rozchodil M.I.B tool který umí patch sw 1433 nainstalovat. Když je nainstalovaný, tak přes OBDeleven jsem aktivoval HMI sport což otevřelo v rádiu už Monitor výkonu.
 4. Já používám Michelin Pilot Alpine PA4, a mohu vřele doporučit 👌Jsou super 👍
 5. Tak mně na Ovci to funguje dobře , nemám s tím nejmenší problém . Hlavně si myslím , že je toto super na zimu , kdy nemusíte na teplou lampu stříkat ledovou směs !!!
 6. Já osobně ne , ale výše na této stránce o tom psal ritch . Který se rozhodoval mezy eibach a ST ,a nakonec si vzal ST !
 7. Po ráfku nejezdi, a raději si v tom případě nafoukni gumy 😁Teď je jasné už kde je tvůj zakopaný pes 🤭 Já mám 19 léto i zima 😉Ale pravda je, že série podvozek je špatenka! Já tam dal ST 30/30 a max. spokojenost.
 8. Já jsem si nastavil, aby se mi to aktivovalo až po 2500 ms. Tak když nedržím páčku dlouho, tak se mi ostřik světel neaktivuje. Návod zde : U vozu Škoda Octavia III 5E máte možnost prodloužit dobu zpoždění aktivace systému čištění světlometů v palubní řídicí jednotce napájecího zdroje. Tímto způsobem se později aktivuje přední ostřikovací systém světlometů a šetří se voda při stírání. Používá se následující kódování: Vyberte STG 09 (elektrický systém vozidla) Autorizace přístupu STG -> funkce 16 Zadejte aktivační kód 31347 Nastavení STG -> funkce 10 (2) Vyberte dobu zpoždění SRA stěrače Upravte hodnotu podle potřeby Výchozí hodnota: 0 ms Příklad hodnoty : 1500 ms
 9. No jóóó klucí, ale ten vzhled je taky úplně někde jinde na RS! Na 19kách to auto vypadá super! Na 17kách je to už jen Škodovka!!!
 10. Já letos na jaře sundal P Zero a nandal M 4S. Nebe a dudy, prostě Michelin je Michelin, nic naplat !!!
 11. Já zrovna před 14 dny nechal nandat na moje RS 230 pružiny ST 30/30, vzhled a hlavně zlepšení jízdních vlastností prostě pecka!!!
 12. Tak jsem před 14 dny nechal nandat na moje RS230 pružiny ST 30/30 a musím uznat, že změna chování auta je neuvěřitelná 😁Ne jen jak auto teď vypadá, ale že se o tolik zlepší stabilita jsem nečekal. Už pár recenzí, že na origo není to pravé ořechové jsem si řekl, že to nemůže být až tak výrazné když už teď je tam sportovní podvozek, ale opak je pravdou! V zatáčkách super, ale hlavně na horším povrchu a při vyšších rychlostech se to auto neuvěřitelně zklidnilo a to bylo asi tomu podvozku nejvíce vyčítáno!
 13. kvasimodo

  Geometrie

  Tak také musím potvrdit, že v autorizáku ŠA dělaná geometrie několikrát, a pokaždé volant šejdrem 😏Myslím, že tam asi volant vůbec neřešej! A to jsem u poslední geometrie asi 3x zdůraznil, ať mi dají určitě volant do roviny! Tak byl volant opět šejdrem, ale dostal jsem tip od syna na jedno místo kde mu udělali dobře geometrii, tak jsem tam po týdnu co mi byla udělaná geometrie v tom ŠA zajel ( volant mě opět neuvěřitelně štval). S doměnkou, že geometrii udělali dobře, ale třeba jen neřešili volant. Tak jsem se pána zeptal jestli mám jen křivě volant, a geometrii dobře? Tak mi ukázal monitor s hodnotami, a řekl že 3 kola jsou v červených hodnotách! Tak vše přede mnou seřídil v nastavené poloze volantu do roviny ( pán byl hrozně ochotnej a vše mi při tom co šteloval všechny 4 kola povysvětloval ) . A řekl kdyby bylo cokoliv špatně, že se mám vrátit, a že vše vyřeší v rámci reklamace. Teď je volant konečně rovně, a auto také nemá snahu nikam samo odbočovat. Kdyby měl někdo z Prahy a okolí problémy podobné jako já, tak mohu určitě doporučit : autoservis Sobín je to Praha západ kousek za Zličínem! Hold už ne víckrát geometrii v ŠA!!!
 14. To máš pravdu !!! Já mám dvě sady Xtreme ,jak na léto tak na zimu ,a musím uznat ,že když někde narazím na podobnou OVCI co má také tyto kola ,tak si při jízdě za ní říkám jak vypadají hrozně úzce !!! Já to vzadu trochu doháním 20mm podložkama ,tak to nevypadá na mé před face alespoň tak zapadlé . A ještě k tématu tvrdosti také zaleží jaké na tom máte gumy ( viz třeba hrozné run flat ) ,a také nekdo snaží hustin eco nebo na max. a to se samo také projevuje . Ale na 19ky mi to připadná v poho .
 15. Moc Ti dekuji za popsani postupu ,ilco !!!! Dnes jsem to po jednodennim premlouvani ( sam sebe jsem porad ujistoval ,ze to mam uz nastudovane dobre,ze se s tim nic nestane ) ,tak jsem to nakonec zkusil. Sice jsem mel bobky ,aby mi cely Columbus nakonec neklekl !!! Ale vse dopadlo ,tak jak jsem si pral. Na fotkach je vysledek meho pokusu ! Edit: Jeste jsem si vzpomel,ze jsem zde nezminil!!!! Ze jsem mel puvodne nainstalovan v Columbusu / MIB2 Toolbox / u ktereho jsem se domnival ,ze je to ten pravy nastroj na nahrani patche ,a az po poradnem prozkoumani clanku co jsi postnul ,jsem zjistil ze to neni ten pravy nastroj ,a musel jsem tam pred samotnym patchovanim jeste take nainstalovat nastroj / M.I.B. - More Incredible Bash / ktery uz byl ten spravny . Jeste jednou Ti moc dekuji !
×
×
 • Create New...