Jump to content

Cofi

Uživatel
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Cofi

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Zrovna o kufr mi jde nejvíc. Tam to originál světýlko svítí fakt mizerně :-( Dnes je na Ali akce, tak objednám ten kit na celé auto a uvidí se. ODKAZ @wirer Ve tvém podání může F3 mít i vířivku a heliport :-)
 2. @TOMUS O LED "panelech" jsem nepřemýšlel, i vzhledem k tomu, že snad všichni ostatní mění jen žárovky a jsou v pohodě. Přijde mi to i jako nečistší a většinou nejjednodušší řešení. @wirer Já, že v Car scanneru jsou pod Light Adaptation nějaké možnosti i na světla v interiéru, minimálně mě to tam nabízí myslím osvětlení pro nohy (což teda Fabie nemá) a Glove box. Tak jsem myslel, že by to někde pošťourat mohlo jít. Škoda. Zkusím asi objednat ten kit na celé auto a uvidím. Ty necelé 300kč není zase tak hrozné.
 3. Zpět se vrátím k otázce, problikávání otevřeného kufru na MFD. Jak píše @brrrrm tak při rozsvícení interiérového světla se to děje ve 100% situacích. Světlo do kastlíku bylo objednané z jiného zdroj (ten co uvádí @brrrrm) a na výše uvedený problém nemá vliv :-( Mám tím pádem momentálně ze dvou zdrojů (oboje Ali) dva páry světýlek. Přihrádka před spolujezdcem a kufr (oboje je stejné světlo). Ať vyměňuji jak vyměňuji tak pokud vyměním světlo v kufru za LED tak vždy začnu dostávat ono oznámení. Je nějaké jiné řešení než kompletně výměna všech int. světel za LED? Není možné nějak
 4. Chce to klid. :-) Aplikaci jsem si nakonec koupil. Je to jednoduší než se zabývat tím jak to obejít ;-)
 5. Díky @brrrrm a @wirer. Objednal jsem ještě světlo do kastlíku, protože je stejné jako v kufru. Zkusím nejdřív vyměnit kufr a uvidím jak se chová. Každopádně plán je předělat všechny int.světla na LED.
 6. Zatím jsem vyměnil za LED jen světlo v kufru. Nicméně od té doby se mi děje zvláštní věc. Když za jízdy otevřu odkládací přihrádku před spolujezdcem tak mi na MFD vyskočí, že mám otevřený kufr. :-D Jak přihrádku zavřu upozornění zmizí. Děje se to naprosto náhodně. Třeba jednou ze 3-4 otevření. Nesetkal se s tím někdo?
 7. Cofi

  LED osvětlení RZ

  Vyměněno na druhém autě za "levnější" :-) originál Škoda. Přes Caristu vypnutá kontrola žárovek SPZ. Práce cca na 5 minut. Auto z roku 2014, ale s tím jak rodiče jezdí a auto stojí v garáži tak dveře bez koroze.
 8. @brrrrm Pravdu máš. Auto je polovina 2014 dokonce. Nějak jsem to spletl.
 9. Díky @wirer. V 819 je právě pouze MirrorLink. Předchůdce celého Smartlink řešení pod kterým je CarPlay, AndroidAuto a MirrorLink byl právě jen a pouze MirrorLink.
 10. Pročetl jsem celé vlákno, ale radši se ještě ujistím. Na druhém autě (Fabia III rok 2016 Style) máme Bolero s bluetooth a MirroLink ve verzi 5Q0035819. S touto verzí rádia máme nejspíš smůlu jelikož chybí ten videochip je to tak?
 11. Tak to jsem v pytli. Ruštinou nevládnu. :-( Je tu někdo kde je na tom ruském fóru registrovaný a dokázal by požádat za mě? Napsat recenzi na store a pořídit screenshot problém nebude! Předem děkuji!
 12. @sk0d@ Je nějaký systém jak aplikaci "vyléčit". Kódování dovolí jen 3 úpravy a pak je nutný nákup. Nebo je jediná cesta přes ty propagační kódy jak je psáno na první stránce? Jinak aplikace funguje perfektně!
 13. Já si nejsem jistý jestli nějaký jiný typ skla existuje. Ale vzhledem k tomu, že mám 1.0 tak už možná to akustické mám. (podle předchozí strany)Vzhledem k tomu, že mám max výbavu tak bych tam měl mít asi i "max" sklo předpokládám. :-) Každopádně nevím jak se na tebe v AS budou tvářit. Mě rovnou řekli, že to musí vyměnit přesně podle VIN podle toho co tam má být. Jinak by to nešlo z pojistky. Každopádně až budu u auta můžu ještě mrknout jestli tam nenajdu ten rok.
 14. Dnes jsem si vyzvedl auto z AS. Vyměněno na pojistku. Přidávám fakturu kvůli ceně.
 15. Dnes jsem předal auto do AS a zítra má být hotové. Tak můžu dát vědět. Taky jsem v neděli dostal kámen :-( Krytí jde z havarijní kde mám sice 5% spoluúčast, ale skla jsou bez spoluúčasti.
×
×
 • Create New...