Jump to content

Cofi

Uživatel
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About Cofi

 • Rank
  Junior

Recent Profile Visitors

45 profile views
 1. @ski1961 Sakra :-) Proto jsem se ptal jestli třeba někomu z ještě funkčního odkazu nepřišel. Že bych to riziko alespoň minimalizoval. Po pravdě teda nevím na svém autě co bych ještě dozapínal :-). Mám tam snad vše a pár věcí šlo přes Caristu. Spíš bych chtěl dělat radost otci. Který má sice také Style, ale 2015, a tam už by se toho dalo více. Např Corner který nemá a přes Caristu mu to zapnout bohužel nejde :-/
 2. Nekupoval někdo v poslední době na Ali kabel, který by byl 100% funkční na Fabia III MR2018? Našel jsem třeba tenhle KABEL ? Bude funkční?
 3. Čína uváděná @wirer dnes dorazila poštou. Uvidím kdy se dostanu k namontování. Chápu to tak, že vše pasuje a není nutné nic nějak extra upravovat. Objednal jsem to rovnou i se všemi potřebnými šroubky atd. Dohromady asi 450,- ;-)
 4. Kryt který dával @wirer se mě osobně zamlouvá nejvíc a nejspíš touhle cestou také půjdu. Spíš hledám jestli není nějaká "správnější" cesta. Podle čísla dílu 6R0 825 237 D co mě vyjeli podle VIN z ETKA najdu na skoda-dily něco co sice jako kryt vypadá, ale vůbec se mě nelíbí :-) Spíš takový polokryt. Nesedí ani podle obrázku z ETKA. Což mě zamotalo hlavu ještě víc. Můžu samozřejmě díl koupit ve Škodě kde mě ho za cca 1500,- nabízejí. KRYT co dával @wirer objednám a uvidíme. Za 300,- to za to stojí :-)
 5. Rád bych se ujistil a poradil. Chtěl bych na svoji Fabia dát kryt pod motor jelikož tam není. Nicméně jsem se dostal do situace, že nevím který. Na Škoda eshopu je Kryt u kterého je psané, že pasuje na 2014+. Nicméně podle čísla dílu a nakonec i ověření ve škoda, je tenhle kryt až pro FL takže auta vyrobená cca od půlky 2018. Moje Fabie je sice MR 2018 ale vyrobená září 2017. Otázkou je co tam teda napasovat? A ještě údajně některé levné kryty jsou jen kryty a některé mají i tlumící funkci. Co je na tom pravdy nevím. Mám Fabie 3 combi Style+.
 6. Dnes zakoupený adaptér na Alze (už jsem psal do vedlejšího vlákna) a Carista. Vše funkční. Děkuji sk0d@, že si dal práci a popsal postup rozchození krok za krokem. Měl bych jen jednu poznámku. Sice je občas první post aktualizovaný, ale nebylo by špatné ho aktualizovat vždy novou verzí Caristy a nebo i třeba nějakým novým postupem. Prokousat se skoro 90 stránkami dá docela zabrat :-) Teď už bych jen potřeboval bližší vysvětlivky k některým funkcím. Ač jsem EN schopný a počítače mě živý tak u některých věcí si na svém autě nejsem úplně jistý co by měli dělat.
 7. Přidám potvrzení, adaptér z Alzy co dával odkaz Lion_K funguje spolehlivě. Výpis z ELM327 Identifier přesně stejný jako v prvním postu od sk0d@.
×
×
 • Create New...