Jump to content

octabin

Uživatel
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

1 Follower

About octabin

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,487 profile views
 1. Je tady někdo kdo už nechal upravit výkon? Nějaké poznatky? Nebo má někdo informace ?
 2. Tak jý doufám že letos Ženeva bude Kodiaq aspon s Matrix. At už si můžu objednat nového.
 3. Něco nového co nás čeká?
 4. Ahoj už se ví kdy bude hybrid v Kodiaqu? A s jakým výkonem? A budou i Matrix led světla v tomto roce?
 5. ne to se kontrolovalo. Ale dík .
 6. Někdo něco nového?
 7. Michal B. ahoj u toho hybridu to bude vyloženě se naučit jezdit s tím a umět využít potenciál elektřiny. Smysl to rozhodně dává a má. Pokud budeš jezdit do práce 20 a z práce 20 jezdíš na elektrinu ,pokud auto dobiješ. A dálky, když se naučíš s tím jezdit budeš zvládat delší trasy hybridně. Ještě čekám až příjde dlouhodobější test i na delší trasy. Jediné co mě vadí je že u Škody asi nebude nikdy 4x4 což u Kodiaqu , který bude i v hybridu ,je docela škoda. Ale zase to bude nejspíš vykoupeno vyšším výkonem. (Seat avízoval u bráchy 180kw což už by bylo velmi slušné i na Kodiaq.)
 8. Ahojte, chci se zeptat dělal někdo už na svém autě úpravu motoru: (chip) Jak se to případně chová s ACT? díky za info.
 9. Už se něco aspon ví jak to bude u Kodiaq s Plug-in hybrid.? A dostane i 4x4? Nedovedu sipředstavit že se bude prodávat jen s předním pohonem.
 10. No mě ještě zajímá jestli bude i 4x4.
 11. Ahojte, ví tady už někdo něco více o hybridu? Zajímají mě parametry dojezdy a jak to opravdu funguje. Bude hybrid i 4x4? Budu rád za cokoliv díky za info.
 12. Tak já mám nový dotaz. Superb bude hybrid to už se ví.Následovat by měl kodiaq to se taky tak nějak ví. jak to vypadá realně s Kodiaqem? A druhý dotaz bude hybrid i ve 4x4? Díky moc za jakékoliv info. Docela mě to zajímá i Superb.
 13. Nenašel jsem nikde jak sundat zadní nárazník. Prosím kde bych našel? Díky.
×
×
 • Create New...