Jump to content

octabin

Uživatel
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About octabin

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,359 profile views
 1. Už se něco aspon ví jak to bude u Kodiaq s Plug-in hybrid.? A dostane i 4x4? Nedovedu sipředstavit že se bude prodávat jen s předním pohonem.
 2. No mě ještě zajímá jestli bude i 4x4.
 3. Ahojte, ví tady už někdo něco více o hybridu? Zajímají mě parametry dojezdy a jak to opravdu funguje. Bude hybrid i 4x4? Budu rád za cokoliv díky za info.
 4. Tak já mám nový dotaz. Superb bude hybrid to už se ví.Následovat by měl kodiaq to se taky tak nějak ví. jak to vypadá realně s Kodiaqem? A druhý dotaz bude hybrid i ve 4x4? Díky moc za jakékoliv info. Docela mě to zajímá i Superb.
 5. Nenašel jsem nikde jak sundat zadní nárazník. Prosím kde bych našel? Díky.
 6. Ahoj někdo něco nového?
 7. Nikdo nemá problém s podvozkem?
 8. Kodiaq 1,4 tsi 4x4 manuál 3/2018 10tis km s DCC už nějakou dobu pozoruji jemné klepání jako by od zadní nápravy,je jsou to takové malé slabé tukance, Spíše při jízdě pomalejší jízdě, takové tupé rány. Řešil to už někdo? Typuji že by to mohl být podobná problém jako u S3.
 9. octabin

  Škoda KAROQ

  Zdravím Vás. Nemá tady někdo u ž Karoq 1,5 tsi 4x4?
 10. Přišlo se na něco? Mě to dělá také 1.4 4x4 pravotočivá odbočka a takové bzučení. Průdčí výjezd z křižovatky a udělá to také. Už to někdo vyřešil?
 11. Nevíte o někom kdo to tady na Moravě správně dokáže opravit? Hlavně kvalitně. Díky za info.
 12. Zdravím všechny, mám problém na svém Yetim, po ubrání plynu se ozývá hučení zezadu. Oleje byly měněny minulý rok,pružný člen vypadá , že je OK. Geometri byla dělána před 3 měsíci. Na zimních 16 to dělalo taky ,ale maličko, Po výměně na letní 17 to dělá mnohem více. Zkoušel jsem i jiné nové pneu , které na druhém autě úplně tiché .Moje starší jsou hlučné,ale problém je stále stejný. Potřebuji tedy poradit kde může být problém. V tahu nic jen když sundám nohu z plynového pedálu. Napadají mě silentbloky na ramenech co jdou ve předu do karoserie (jde s nimi hýbat do stran),nebo ramena co se s nimi seřizuje geometrie. Díky za radu .
 13. Jak dlouho trvá vyrobit jeden Kodiaq? Jak dlouho a jak přesně probíhá kontrola kvality. Existuje už nějaké další video z výroby? (krom toho jednoho co je na youtube?)
×
×
 • Create New...