Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

octabin

Uživatel
 • Počet příspěvků

  79
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

1 Neutrální

1 Sledující

O uživateli octabin

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

1 165 zobrazení profilu
 1. octabin

  Klepání od podvozku DCC

  Nikdo nemá problém s podvozkem?
 2. octabin

  Klepání od podvozku DCC

  Kodiaq 1,4 tsi 4x4 manuál 3/2018 10tis km s DCC už nějakou dobu pozoruji jemné klepání jako by od zadní nápravy,je jsou to takové malé slabé tukance, Spíše při jízdě pomalejší jízdě, takové tupé rány. Řešil to už někdo? Typuji že by to mohl být podobná problém jako u S3.
 3. octabin

  Škoda KAROQ

  Zdravím Vás. Nemá tady někdo u ž Karoq 1,5 tsi 4x4?
 4. octabin

  hluk od podvozku

  Přišlo se na něco? Mě to dělá také 1.4 4x4 pravotočivá odbočka a takové bzučení. Průdčí výjezd z křižovatky a udělá to také. Už to někdo vyřešil?
 5. octabin

  Yeti 4x4 při ubrání plynu hučí (zadní náprava)

  Nevíte o někom kdo to tady na Moravě správně dokáže opravit? Hlavně kvalitně. Díky za info.
 6. Zdravím všechny, mám problém na svém Yetim, po ubrání plynu se ozývá hučení zezadu. Oleje byly měněny minulý rok,pružný člen vypadá , že je OK. Geometri byla dělána před 3 měsíci. Na zimních 16 to dělalo taky ,ale maličko, Po výměně na letní 17 to dělá mnohem více. Zkoušel jsem i jiné nové pneu , které na druhém autě úplně tiché .Moje starší jsou hlučné,ale problém je stále stejný. Potřebuji tedy poradit kde může být problém. V tahu nic jen když sundám nohu z plynového pedálu. Napadají mě silentbloky na ramenech co jdou ve předu do karoserie (jde s nimi hýbat do stran),nebo ramena co se s nimi seřizuje geometrie. Díky za radu .
 7. octabin

  Škoda Kodiaq

  Jak dlouho trvá vyrobit jeden Kodiaq? Jak dlouho a jak přesně probíhá kontrola kvality. Existuje už nějaké další video z výroby? (krom toho jednoho co je na youtube?)
 8. octabin

  O2 1,6fsi - nepravidelny volnobech

  Nemohl by to dělat PCV ventil? Jak má správně fungovat?
 9. octabin

  O2 1,6fsi - nepravidelny volnobech

  Potřebuji radu, Po výměně EGR , se motor na volnoběh třepe a kolísají otáčky.(jako by se dusí) otáčky 740- 600. Proběhlo čistění klapky + nastavení a nastavení egr ventilu. Po nastartování auto volnoběh cca 35 až 60 s v pořádku , pak to začně tarokovat a třepat se. Za tepla se mi zdá že to hůř startuje. Závady v jednotce žádné, ani po delší testovací jízdě. Za jízdy jede pěkně, sem tam v nizkých otážkách vynechá zžech,alr jr tzo v normě. prosím o radu. O2 1,6 fsi 85kw. 2005
 10. octabin

  style plus paket

  Info od Aleš_BX těm co mají objednáno by měla být objednávka zachována.... probém vyvolaly akční pakety pro Karoq kde byla alcantara skoro zadarmo... dále také to, že alcantaru používá čím dál tím víc prémiovvých automobilových výrobců a to nejen na sedadla... ale také firmy vyrábějící luxusní jachty a letadla.... atp atp.... výrobce je na světě jen jeden a to italská společnost Alcantara S.p.A.co je zač ta umělá kůže nikdo neví, ale dle sdělení škodovky by to měl být lepší materiál, údajně ho bude používat koncern jako náhradu za alcantaru a to i v Audi... no ale nedovedu si představit něco lepšího než je alcantara... to by musel být megapatent... a taky megacena... Tímto mu děkuji za info.
 11. octabin

  Nedostupnosť výbavy Business a Alcantara

  Díky moc za informace.
 12. octabin

  Nedostupnosť výbavy Business a Alcantara

  To už si fakt dělají srandu.Člověk si objedná auto za mego a ještě má dělat kompromisy? Už jsem opravdu nas...!!!
 13. octabin

  style plus paket

  To jako že budou nutit zákazníkům,něco úplně jiného než si objednal?
 14. octabin

  style plus paket

  S Alcantarou je momentálně problém, který se řeší. Časem se by se k ní mělo vrátit. Také nechci kůži.
 15. octabin

  style plus paket

  Tak doufám, že to nebudou měnit, mám objednanou alcantaru (9/2017´) a zatím by to prý mělo být dodáno dle objednání. Dodání 2-3/2018 .Tak uvidíme.
×