Jump to content

KyAeRtOiQ

Uživatel
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

KyAeRtOiQ last won the day on November 22 2020

KyAeRtOiQ had the most liked content!

Community Reputation

215 Excellent

About KyAeRtOiQ

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,223 profile views
 1. Ono je toho mnohem víc než se prezentovalo, jsou tam vidět všechny modely z Kvasin. S tímhle v Hradci museli ven, protože si lidi všímali že se tam naváží auta.
 2. Jo přesně tak,Superb, Kodiaq, Karoq, Seat Ateca a Cupra, ale problémy jsou i v Mladé Boleslavy. Některé koncernové továrny Audi a WV omezili již výrobu.
 3. Tak jsem dnes koukal v práci, že u Karoqa vyškrtli 3 barvy lehce zdražili a je dost velký problém s dílama (to se ale týká všech modelů a je to dost průserový, auto je napůl hotové a čeká na díly pak se častečně rozebere dostrojí a pošle zákazníkovi). Takže kdo má auto zaplánované a nic se neděje tak má vozidlo někde na place.
 4. Docela by mne zajímalo jak vypadá ten blatník z druhé strany, když někdo takhle posunul hranu.
 5. Je to rozšklebené dost, vycvaklé i kolem odrazky ta se mi zdá odřená. Rozhodně doporučuji servis a na havarijku (může to být i na nový nárazník).
 6. Pro zajímavost. https://youtu.be/FX6anz2wdk0
 7. Tak určitě by nějaké postřehy bodly, hlavně jak kalibrace a kódování.
 8. Zkušenost, rozhodně už ne z ali., po půl roce 3 ze 4 popraskané a objednávám originál.
 9. Modelový rok se láme cca. po 22 kalendářním týdnu. Problémem v dodání ale mohou být jak už jse několikrát psal chybějící díly, (čipy, a dost jsou problémy s díly, které chodí na lodích přes moře hlavně z Číny). Tak ať se dočkáš a jseš spokojenej.
 10. Škodovka má na modely a jejich specifikace na různé trhy od koncernu kvóty a pokud se vyberou tak pro daný trh auto neseženete.
 11. Těch špeků moc není. Hlavně při strhávání fólie bacha ať se ti neslepí strana s lepidlem k sobě, taky sem si vždy navhčil prst při strhávání kterým jsem držel díl na straně lepidla, vlhčit tak akorát málo znamená že to všude lepí, hodně nechce moc držet než to vyschne.
×
×
 • Create New...