Jump to content

KyAeRtOiQ

Uživatel
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

KyAeRtOiQ last won the day on November 22 2020

KyAeRtOiQ had the most liked content!

Community Reputation

140 Excellent

About KyAeRtOiQ

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

792 profile views
 1. Mám Karoqa cca 3 měsíce apka MyŠkoda i android auto mi funguje vcelku v pohodě, ale jak jsem již psal v jiném vláknu mám telefon s android 10 a stále musím mít nainstalovanou aplikaci Android Auto jinak se mi nepřipojí ani s kabelem ani bez. Nevím na kolik to má vliv na váš problém.
 2. No a já nemám v pravo ani tu tyčku na ty háčky. Šetřit se musí.
 3. Týpek kupuje nového Harleye a dostane k němu i vazelínu, aby si, když bude mokro, natřel chrom tou vazelínou a že mu déle vydrží. Paráda, potěšil se a hned vyrazil na tom Harleyovi k frajerce představit se rodičům. Přišel tam, dali mu super oběd, všechno dobře probíhá, rodičům se nadějný zeť líbí. Po moučníku mu frajerka říká: Víš, u nás je takový zvyk hrát po velkém obědě hru, kdo první promluví, ten musí umýt všechno nádobí. No tak se týpek zatne a je ticho. Uběhne 5 minut, 10 minut, po15-ti minutách už se nudí, tak začne před rodičem frajerku líbat. Nic ticho. Tak ji hodí na stůl a pořádně
 4. Asi je nakonec objednám, stejně dodávali jen jeden. https://www.auto-doplnky.com/hacek-do-zavazadloveho-prostoru-na-misto-kotveni-detske-sedacky-original-57a867785a9b9?v=97875&gclid=Cj0KCQiA9P__BRC0ARIsAEZ6irhpmoltKZdw5fdvDsShMm1UbGc66xcJ2WI7dZQPmU5DUwR0-jtgqLoaAscpEALw_wcB#
 5. To nikdo nepochopí, ale snažil jsem se ty háčky hledat ve fabrice a nic všechny byly s MR 2021 přeskladněny do Mladé Boleslavy a zdělány ve fabiích MR 2020. A ani koupit moc nejdou.
 6. Jinak samozřejmě vím že by už měl být i v čr. I když psali že může docházet ke zpoždění tak jsem furt předpokládal že ještě není, ale i s 10androidem musím mít apku jinak nefunguje.
 7. A proto mi to neběží a musím mít tu apku. HONOR view 10, s android 10.
 8. 2 háčky, myslíš ty na levém boku na tyčce? Protože ten co se vkládal do zezadu do opěráku do kotevního oka dětské sedačky byl v rámci úspor zrušen
 9. Jestli ono to nebude asi tím, že pro český trh oficiálně Android Auto není k dispozici. A pokud tam AA není uveden nemusí řešit že někomu nefunguje to či ono. Alibismus Škody.
 10. Ne varioflex má háčky na obložení kufru viz foto od Mit a lavice má oka. Za jedno nebo za druhé se chytají gumičky síťáků, je to i v návodu.
 11. Kdyby mi to tak fugovalo tak to sem ani nepíšu. Doma Rapid, Yeti, Karoq může být cyklovač, ale stěrače při něm pro sepnutí světel musí běžet nejprve nejméně 30s. nepřetržitě. Pak už při něm svítí pokud se na delší dobu stěrače nezastaví. To ale neřeší že za stejnejch podmínek se jedno auto rozsvítí a druhé ne. Jde mi o citlivos světelného senzoru.
×
×
 • Create New...