Jump to content

FlashKA

Uživatel
 • Posts

  35
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FlashKA's Achievements

Badatel

Badatel (4/14)

 • One Year In
 • Conversation Starter Rare
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare

Recent Badges

10

Reputation

 1. Bouchy: Tak trochu se obávám, že servis s tímhle nic neudělá :( ČudlR: Kvalita je v rámci možností až na to "ujíždění" v pohodě, když je signál špatný, tak to vypadává, ale to je opravdu výjimečně. Delphin: Tak to buď rád. Já toho mám na Amundsenu víc. Třeba mi po nějaké aktualizaci už nerozumí Laura v hlasovém ovládání navigace. Dříve to bylo v pohodě a třeba telefon, tam je Laura úplně v pohodě. ŠA říká, že to musí vyřešit servis :(
 2. Přidám se s jednou zajímavostí z mého auta. V první řadě se ale přidávám k názoru, že standard SONY v Mondeu, hrál proti Cantonu nejméně o třídu lépe. Co je pro mě ale nepochopitelné u kombinace Amundsen a Canton, to je poslech rádia DAB, kdy nezřídka rádio začne hrát falešně, jak vytahané řemínky kazeťáku, nebo slabé baterie ve walkmanu. Vždy jen chvíli, nezávisle na poslouchané stanici, ale slyšet to je. Připadám si jako blázen, protože mi není jasné, jak je toho možné takového efektu dosáhnout u digitálního signálu.
 3. Pokud by to někdo ještě řešil, tak já jsem kupoval tohle a je to ideální řešení - https://www.aliexpress.com/item/32921822025.html
 4. Hele, pod jakým nickem je tady "Já první" ze Superfora AutoRevue? https://garaz.autorevue.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=154981 Nechápu proč copy&paste vynáší mé příspěvky na jiné fórum.
 5. Řeším vestavěnou navigaci. Když vím, že jedu někam kde to vůbec neznám, tak si cíl připravím předem v mobilu a odešlu. To už docela funguje, ale když potřebuji třeba pár ulic do cíle kam si někdo v autě ještě vzpomene a nemám kde zastavit, zkusím hlasové ovládání a je to konečná. Prostě jak Laura říká "s potěšením bojler" :D
 6. Budu se trochu opakovat, ale Laura mi stále nerozumí po nějaké poslední loňské aktualizaci, ale týká se to navigace. Dnes jsem ji cvičně trápil pokusem zadat adresu a nerozumí mi vůbec nic. Na padesátý pokus o zadání "Praha", vyhodnotila něco jako práááháááá opět někde v Německu a následně prohlásila "s potěšením bojler". Jdu napsat do Škodovky, tohle je vážně na reklamaci, na novém autě to fungovalo. Teď už si dělá Laura z uživatele i legraci. Nikdo nic podobného s navigací neregistruje?
 7. FlashKA

  Nádrž

  Bude to určitě kvůli rozdílné technice, jiný důvod za tím asi nebude. Tabulka dává odpověď na otázky proč se tankuje tolik a proč to má někdo tak a druhý jinak. Mě to podle tankování vycházelo pořád na těch 70 l, nikde žádné info, až jsem narazil na tohle.
 8. FlashKA

  Nádrž

  Tak jsem také přemýšlel, proč se mi do nádrže vejde 70 litrů benzínu, když je psaných 66l. Našel jsem šikovnou tabulku, která to vysvětluje a obsahuje spoustu dalších užitečných informací (v němčině). Teď už vím, že těch 70 litrů je u mé motorizace správně. TechnischeDaten_SUPERB_Limousine_2021.pdf
 9. Nic ve zlém, ale asi víc než tvůj "dotaz" po devíti dnech od posledního příspěvku v tématu. V zásadě změna poskytovaných slev proti ceníkovým cenám je dost významný prvek rozhodování a dá se považovat v jistém slova smyslu i za změnu ceny. Neviděl bych to tedy jako úplný off topic. Pokud to tu moderuješ, tak to asi v klidu promaž, nikdo se teď už asi zlobit nebude.
 10. Nevím jestli se něco změnilo, ale právě u Fordu se dalo dosáhnout na ty nejvyšší slevy...
 11. Tak v pondělí ráno přistaveno do servisu a teď jsem se vrátil s autem po třech dnech. Závada - tlačítko ruční brzdy, výměna v rámci garance. Čekal jsem, že auto bude aspoň umyté - ve Fordu naprostá samozřejmost. Auto je ale špinavé, protože jsem do servisu musel v dešti. Dál potom úplně rozhozená sedačka (nastavení), rozhozená palubní kamera (znovu nezapojená) a další drobnosti. Nevím jestli jsem pořídil správné auto, ale zatím mi to přijde, že mám spíš medvídka mývala, jak by řekl Pepin.
 12. Nedalo mi to a šel jsem se na to teď podívat. Otevřu auto a už to na mě křičí, brzda asistent, asistent... Ale ruční brzda svítí, že je aktivovaná. Nastartuji, couvnu, odbrzdí a zhasne. Zapnu auto hold a funguje, zabrzdím ručkou a funguje. Vypnu zapalování a zapnu, všechno včetně asistentů je funkční. Stejně ale zavolám v týdnu do servisu a poptám možnost výměny toho tlačítka.
 13. Tak tlačítko bych tedy opravdu netipoval, pokud to tedy bude stejná závada. Jak dlouho trvala výměna tlačítka, nerad bych aby mi auto zůstalo týden v servisu. Díky za info!
 14. Tak mám první vážnější problém. Přestala fungovat ruční brzda a zároveň s tím to píše, že nefunguje žádný asistent. S autem jsem zastavil u výdejního okénka a z auta se začal linout hlasitý přerušovaný vrzavý zvuk, který přestal potom co jsem s autem maličko popojel. Auto jsem vypnul a zapnul, hlášky nic, brzda jako že jde zapnout a po chvilce opět vyskákalo všechno jako předtím. Teď už to křičí hned při spuštění. Máte někdo podobnou zkušenost, případně tip co s tím, nebo je to rovnou na servis. Auto má najeto 2 300 km a zdravotní karta v MyŠKODA tvrdí, že je všechno OK.
×
×
 • Create New...