Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Xantrix

Uživatel
 • Počet příspěvků

  59
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

9 Neutrální

O uživateli Xantrix

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  148955146

Návštěvy profilu

265 zobrazení profilu
 1. Xantrix

  2.0TSI 140kW

  Diky moc! Zkusim se zeptat sveho prodejce jestli by bylo mozne izolaci doplnit v ramci predprodejni pripravy. Uz jsem se s nimi domlouval na montazi palubni kamery, treba by toto slo take.
 2. Xantrix

  2.0TSI 140kW

  Borci, odkud cerpate takoveto informace? Mam pocit ze jsem snad o Kodiaqu precetl uplne vsechno, ale o tomto jsem neslysel.
 3. Xantrix

  Drziak na telefon

  Mám telefon v silikonu a no problem.
 4. Xantrix

  Drziak na telefon

  Používám CLINGO universal holder: https://www.mobilefun.co.uk/clingo-universal-in-car-holder-25398, jen nevím jestli se dá ještě pořídit. Klady: Nemusíš řešit jaké máš zařízení Jednoduché polohování Cena Zápory: Vždy tak po dvou až třech letech odejde přísavka na sklo Je třeba pravidelně otírat kontaktní plochu protože chytá prach a potom nelepí
 5. Xantrix

  Dodací lhůta

  Gratulace @AMPER1, založ téma ve "Váš Kodiaq" a poděl se :) . Spoustu šťastných kilometrů s medvědem.
 6. Xantrix

  MR 2019 - Kodiaq

  Jen si říkám jak by se to hodilo k L&K, přijde mi to spíš jako pěkný doplněk ke Scoutu.
 7. Xantrix

  MR 2019 - Kodiaq

  Přijde mi to jako nová položka, ale možná jsem si jen dříve nevšiml, v konfigurátoru je dostupné "PŘÍSLUŠENSTVÍ - Nástupní prahy" bratru za 18.900,-.
 8. Xantrix

  MR 2019 - Kodiaq

  Tak konfigurátor je již k dispozici, je tam i L&K.
 9. Xantrix

  Jak dlouho jste čekali na dodání nového vozu.

  Mám ještě měsíč čas, starý Roomster jde pryč až na konci dubna, ale už se těším až se projedu s novým. Přecijen doba pokročila a spoustu vychytávek jsem v tom starém neměl. Moc se těším na cestu k moři s tempomatem. Navíc ten starý má nájezd 230.000km a už je to na něm trochu znát. Funglovka je funglovka, někteří to nikdy nepochopí.
 10. Xantrix

  Jak dlouho jste čekali na dodání nového vozu.

  mira: Objednával jsem 26.2 a 25.3 bylo auto u prodejce. Je prý problém s prodejci v pohraničí, kteří objednávají velké množství Roomsterů a následně je prodávají do zahraničí (thanx ČNB). Proto prý Roomster už nelze koupit za hotovost, ale pouze na úvěr. Ale prodávám jak jsem nakoupil.
 11. Zase po letech ....

  1. Xantrix

   Jak dlouho jste čekali na dodání nového vozu.

   Objednával jsem poslední týden v únoru a zítra si jdu pro něj. Roomster Trumf Ambition Plus, Rosso Brunello.
  2. Xantrix

   přepážka na odpočet DPH

   http://news.auto.cz/cesky-trh/n1-15-9-2009...-pneumatik.html
  3. Xantrix

   Dotaz pro IT

   Osobně bych také preferoval řešení na úrovni routeru, ale pokud to chce Cosby zařídit přímo v mašině tak mě napadlo tohle. Nechci mladého podceňovat, ale vzhledem k tomu, kolik jedenáctiletých kluků je zběhlých v nastavování parametrů síťového připojení si myslím, že ho Cosby klidně může nechat jako administrátora a na nějakou dobu toto řešení v poho vystačí.
  4. Xantrix

   Dotaz pro IT

   Pokud zajistíš aby se mu po spuštění systému spustil následující příkat tak mu net nepojede : netsh interface ip set dnsserver name="Připojení místní sítě" static 0.0.0.0 primary naopak pro ucty kde chces aby net jel je treba spustit : netsh interface ip set dnsserver name="Připojení místní sítě" source=dhcp Pokud se rozhraní přes které je připojen do sítě nejmenuje "Připojení místní sítě" je třeba uvést správné jméno. Vytvořil bych si asi neco jako soubory povol_net.cmd a zakaz_net.cmd s odpovidajicim obsahem, nasledne zaridil jejich s pusteni bud pres : registry HKCU\Software\Microsoft\Run nebo Naplánované úlohy nebo Start menu -> Po spuštění
  ×