Jump to content

F16

Uživatel
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

About F16

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

5,480 profile views
 1. Já tento klíč dostal jako třetí klíč k autu, ale nenosím ho, jelikož je moc těžký :-) (části jsou kovové a rozdíl váhy je opravdu znát)
 2. Potvrzuji, je to tak, odrazky jsem musel na lištu přilepit, vadí tam ty zacvakávací packy, které se opírají o nárazník.
 3. Zdravím, nevíte někdo, zda by nešla dodělat středová odrazka (výměna za původní) na zadní dveře, tak jak to má Škoda Kodiaq RS ? Díky za případné reakce.
 4. F16

  KESSY a bezpecnost

  Nevím, jestli to tady už někdo nepsal (nehledal jsem), ale u mého Kodiaqa (MR 2019) lze Kessy deaktivovat tímto postupem - zamknout dálkovým ovladačem, následně se dotknout kliky (bod pro zamykání) a opět stisknout zamčení na dálkovém ovladači. Pak již auto vezmutím za kliku nebo virtuálním pedálem otevřít nejde, pouze dálkovým ovladačem.
 5. F16

  Eco

  Plachtění se deaktivuje, pokud se přibrzdí nebo přidá plyn, tak v tom nevidím žádný problém ......
 6. F16

  Eco

  Špatně nic určitě není, plachtí to i v režimu "Normal" ale jen za určitých podmínek, nevyřazujete vždy, jako u režimu "Eco".
 7. Zdravím, začátkem ledna budu mít Škodu Kodiaq ve výbavě STYLE, jedná se o skladový vůz, ve kterém není Phone box (bezdrátové dobíjení telefonu a zesílení signálu). Koukal jsem na netu, že jednotka bezdrátového dobíjení se dá sehnat včetně rámečku ("popelníku"). Nemá někdo zkušenost, zda v této výbavě lze Phone box jednoduše doplnit ? Nevím, zda u této výbavy je příslušná kabeláž již předpřipravená ....... pokud by nebyla, jak je náročné doplnit i tuto kabeláž ? Předem děkuji za případné reakce. V.V.
 8. Zdravím, včera manželka vyrazila s Fabií (1.4 16V) na cesty a nedojela do cíle :-( byla vypálená pojistka zapalování (pozice 52). Po její výměně došlo opět k jejímu vypálení. Dnes, kdy byl motor studený jsem zkusil pojistku opět vyměnit a motor naskočil, ale jakoby na 3 válce a po vytočení motoru do otáček došlo opět k vypálení pojistky zapalování. poradíte, co by to mohlo způsobovat ? Předem děkuji.
 9. F16

  Nezávislé topení

  Je to tak, vadná vodní pumpa (čerpadlo), stejný problém jsem měl také, nezbývá nic jiného než výměna :-(
 10. Tak ten soubor LSC_Extension_templ.LSC není v mapách, ale v samotném adresáři programu POI inspector .....
 11. V programu RNS510POI je musíš vidět také ....
 12. Takový soubor tam také nemám, ale POI jsem přidal (V6).
 13. Ta "recenze" byla na starší model rádia, tento typ je jiný ....... Samozřejmě pro objektivní posouzení by bylo potřeba rádio vyzkoušet. Z uvedeného popisu má některé funkce velice zajímavé.
 14. Zdravím, měl bych dotaz - má Columbus (verze 1Z0) video vstup ? Předem děkuji za reakce. V.V.
×
×
 • Create New...