Sudetak

Uživatel
 • Počet příspěvků

  703
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

7 Neutrální

O uživateli Sudetak

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

748 zobrazení profilu
 1. Kódování Yeti - aktivace skrytých funkcí

  V pohoděěěěěěěěěěěěěěěěě
 2. Kódování Yeti - aktivace skrytých funkcí

  Slušností je poděkovat ...
 3. Kódování Yeti - aktivace skrytých funkcí

  Zajeď si do Strakonic k Ferdovi25 (Jirkovi), máš to kousek a nakóduje ti zároveň řadu dalších věcí. Nám tažné na Yetiho dozapojil a nakódoval a k tomu mnoho dalšího
 4. Olej do převodovky a rozvodovky Yeti

  Děkuji moooooc
 5. Olej do převodovky a rozvodovky Yeti

  Pěkně přehledné, nemáš odkaz toho samého i na 1.8 TSI 118 kW 4x4 ?
 6. Parkovací senzor a ťažné zariadenie

  Teď jsem se díval na foto z montáže tažného zařízení. Rozdělaná byla sice levá strana, ale orientačně to vypadá, že kabel vede pod pravou stranou blízko k podběhu, zhruba pod levou stranou pravého světla (situačně). Musí tam být záslepka, do karoserie se určitě neřeže. Neorigo senzory bych nepoužil, většinou stojí za h....
 7. Vymena zadni pruziny

  Potvrzuji řečené Martttiem, cokoliv jiného než stahovák je hovadina, taky nám vystřelila pružina a jsem rád, že mám obličej a ruce celé. Koupit stahovák, dnes už je i za pár stovek.
 8. Parkovací senzor a ťažné zariadenie

  Předpokládám, že pod nickem tažak je prodejce resp. montážní firma tažných zařízení. Pak ovšem dobře ví jaký je rozdíl v provedení (kvalitě) elektroinstalace od Škody a ostatních výrobců. Kdo alespoň rámcově viděl více značek tak ví. Ohledně železa je to vlastně stejné jako Prof Svar. Obrázky na radiu nezajímají nikoho. Kvalita provedení ano, ovšem většina lidí vidí pouze cenu, ta u mě byla na druhém místě. Je to starý Swing, bez dotykového ovládání.
 9. Parkovací senzor a ťažné zariadenie

  Elektroinstalace EEA630001E4 3700,- a tažné EEA639001 2800,- a ano, je to ta, co máš v odkazu. Žárovky hlídá, to bylo první leknutí při zapojení vozíku, myslel jsem, že je chyba někde v zapojení, protože všechny žárovky na vozíku svítily. Po pečlivém hledání jsem si všiml, že jedna žárovka osvětlení SPZ je slabá, po její výměně maxidot přestal křičet. U ESP si nejsem jistý, řídící jednotka je nakódovaná, ale jestli je to shodné s tažným z výroby nedokážu posoudit. Na swingu se vozík po zapojení zobrazuje. Parkovací senzory se při couvání odpojí a neřvou.
 10. Parkovací senzor a ťažné zariadenie

  Dělal jsem instalaci v létě, a dle rady zkušejnějších jsem zvolil vše originál Škoda. Bohužel elektrika je dražší než dodávané železo, ale vše je na úrovni ostatní elektroinstalace v autě. Řídící jednotka též tím pádem originální. Jen dopojení a nakódování jsem nechal na Ferdovi ze Strakonic. Ale cena origo tažného je prostě nehezká
 11. Dík za info, možná se to bude hodit
 12. Ten tlak lze vyčíst v hodnotách, nebo je nutno to změřit na motoru ?
 13. Zpětná zrcátka

  Myslím, že ne. Dle Etky to vypadá na https://www.cc-autodily.cz/kryt-lemu-blatniku-11 tedy díl 5L0949102A. Pro jistotu to ověř ve Škodovce dle VIN.
 14. Fotky YETÍků z ulic

  Kdyby se vám tak chtěl porouchat ten Yeti Hezké foto Příště tam přidej ještě nahou přítelkyni
 15. Zpětná zrcátka

  Když to dám přes hledání naběhne jako díl 2010 - 2013 a pak od roku 2014. Přímo u čísla dílu je uvedeno od data 05.11.2012.