Jump to content

Sudetak

Uživatel
 • Content Count

  824
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Sudetak last won the day on March 1 2012

Sudetak had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

About Sudetak

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,311 profile views
 1. "Zvazte vymenu vodica" Promiň, ale musel jsem :-)
 2. Kde si je kupoval a nakolik tě přišly, pokuď to není tajné ?
 3. https://www.obautodily.cz/skoda-yeti-led-zarovka-p13w-do-denniho-svicenni-super-led-1-kus-4951cz2412/
 4. Mám to podobně, jakmile jedu sám celkem to jde, na dovolenou jsem jel plně naloženej a byl jsem nemile překvapený jak se osvit prudce zhoršil. Když si uvědomím, že je to pouze mizerným nastavením, tak to opravdu nasere. Neumím si představit až se začnou prodávat ve větším matrixový světla, kde je seřízení již vyšší dívčí, jak to evidentně nyní nezvládající Škoda servisy zvládnou.
 5. No pokuď je to jak říkáš Pawouku, tak je to špatně. Seřídit světlomety dle správného postupu přeci musí být schopni i v jiných, neautorizovaných servisech, a k tomu potřebují mít přístup k pokynům Škody auto.
 6. Možná škoda, jak už tu někdo psal, že není k dispozici novější dílenská příručka, mohla by leccos osvětlit, nejen problematiku LED světel.
 7. Naprosto souhlasím s Lukášem, je to ostuda Škodovky, že se auto s LED světly dostane v takovém to stavu do rukou zákazníka. Nejenže je to nepříjemné (připlácel jsem za ně proto, abych lépe viděl na cestu), ale i vyloženě nebezpečné, když je seřízení přímo zmršené.
 8. Pawouku promiň, poslední slovo ke zvýšení ceny CNG. Taky mě to sere, ale jestli jsem ty články ohledně daní pochopil správně, tak je to poslední zvýšení do roku 2025. Uvidíme jak se to projeví na cenách na stojanech, zda to plně promítnou do zvýšení ceny.
 9. Přečti si ten článek ještě jednou a sám zjistíš, že se nejedná o zvýšení o 3,90 Kč, ale na 3,90.
 10. Kdesi si přišel na zdražení o 3,90 Kč na kilo ? Pokuď jsem četl správně, tak se daň zvyšuje na dvojnásobek posledního zvýšení a to bylo 1,40 Kč. Takže od nového roku by se zvýšení mělo pohybovat kolem této částky 1,40.
 11. Mariánské Lázně ? -> Strakonice (Ferda), nejjistější řešení, dvě hodiny cesty.
 12. Stáhni si celou dílenskou příručku, je tam i převodovka 02Q.
 13. Zajeď si do Strakonic k Ferdovi, máš to hodinku cesty.
 14. U tohodle motoru (motor z Favorita) je zcela běžné poškozené těsnění pod hlavou, zkus se poradit ještě s někým dalším, hlavně ohledně ceny opravy - výměny.
 15. Těsnění jsme na tomto motoru před x lety měnili s bráchou doma v garáži. Nechápu co chce mechanik dělat na tomto motoru za dvanáct tisíc. Hlavu jsme teda nekontrolovali, ale těsnění, olej a chladící kapalina zas tolik nestojí. Za 12 tis. by bylo snad i lepší vyměnit rovnou celý motor za jiný.
×
×
 • Create New...