Jump to content

Sudetak

Uživatel
 • Content Count

  784
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Sudetak last won the day on March 1 2012

Sudetak had the most liked content!

Community Reputation

15 Good

About Sudetak

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,174 profile views
 1. Sudetak

  STK a Emise

  Mám to samé (měl jsem) Emise a STK bez problému. Pokuď je pořád v provozu je neskutečně spolehlivý.
 2. Hodně řečí, tady ti jistotu nikdo nedá, s autem bych určitě nejezdil. Buď sehnat někoho, kdo to vyřeší vložkou, nebo novou těhlici někde z vrakoviště, vždyť je to jedničková Fabie, nebude to taková darda. Neohrožuješ na silnici pouze sebe, svoji rodinu, ale i všechny ostatní.
 3. Jestli je OL Olomouc tak máš blízko šikulu s nickem Vaša, myslím, že je z Prostějova. Všechno co píšeš jde nakódovat, na autorizák zapomeň. Určitě ti pozapíná řadu dalších užitečných fičur. Musíš ho pohledat zde na fóru.
 4. Tak kryt je na autě, díky mandidovi za echo ohledně matic v nápravnici, opravdu byly již zrezlé a tak jsem je raději projel závitníkem, pak to šlo pěkně. Nejvíc času jsem strávil s mlhovkama, neměl jsem odvahu ten kryt páčit silou zepředu, zevnitř nárazníku šly popošťochnout, pak OK. Vypadá to celkem i bytelně, uvidíme po pár sezónách.
 5. Tak pro ty co by měli zájem o ochranu spodku motoru, zadal jsem na Škoda eshopu číslo zde v tématu uvedené tedy 5E0071608 (na shopu 5E0071608D) a vyskočila cena lehce přes 1500 Kč, což mě překvapilo, na cc-autodily cena skoro čtyři tisíce a v etce 145 euro, takže jsem neváhal a objednal, dnes vyzvednut v salůnu. O víkendu montuji. Myslím, že cena rozumná. https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/spodni-ochranny-kryt-agregatu-octavia-iii-5e0071608dx
 6. Sudetak

  GPS/GSM tracker

  Nad tím jsem si též lámal hlavu, ta SMS vypadá jako dva rámečky, v jednom je textová část se souřadnicemi a odkazem na mapu Googlu a v druhém rámečku je rovnou google mapka. Tváří se to jako jedna SMS, ale zda je to složené ze tří SMS nevím jak ověřit. Jinak psal jsem dodavateli a přišla odpověď "This you can set", no ale jak ? Návod k tomu je na pikaču, nevím přes jaké rozhraní. Zda přes SMS, nebo web, je k tomu i aplikace do telefonu, ale zatím jsem možnost jak to změnit nenašel.
 7. Sudetak

  GPS/GSM tracker

  Tak jsem zkusil jiného operátora a to samé, odečte tři SMS najednou, zkusím reklamovat u číňana.
 8. Sudetak

  GPS/GSM tracker

  Zkusím SIM jiného operátora. Dík
 9. Tak to je opravdu pěkný, tímto si jsou oba motory (1.5 a 1.4) velmi podobný. Já kvůli pokrytí čerpačkama CNG raději volil 1.4. DSG mě, ale hodně lákalo, no nakonec jsem vzal manuál. To si byl myslím ty co si psal, žes byl projet tu hnědou 1.4 s DSG u Přerosta a Švorce, já ji zkoušel taky, ale jelikož to byla předváděčka nešel jsem do toho. Tak ať ti jezdí :-)
 10. To jsou tvé spekulace a dedukce, mě zajímají fakta a ty zná pouze The_Doctor. Počkám raději na jeho vyjádření.
 11. Zapoměl napsat kolik z toho jel na benzín, když v Chorvatsku nejsou prakticky žádné (slovy dvě) čerpačky CNG :-)
 12. Tak objednáno a zaplaceno 4.6. dneska 25.6. difuzor dorazil. Je to ten číňan, co měl LukášCBR. Dobrá zpráva je, že došel v pořádku, je s chromem, držáky čidel jsou na první pohled OK. Nechci jásat, musím ho namontovat a pak teprve hodnotit. Výpalnému sem se nevyhnul. Jinak dík Lukášovi, asi sem měl štestí na kus. P.S. Tak namontováno, až na výřez, který byl maličko porod, vše celkem sedí.
 13. Prodám obě (pravou i levou) originální odkládací schránky pod sedadla na ŠKODA FABIA, FABIA II, ROOMSTER. Schránky jsou v perfektním stavu včetně montážního materiálu. PC 1350,- Kč, na prodej cena 840,- Kč. Mohu zaslat formou dobírky, osobní předání příp. dle dohody.
 14. Mám právě odnímatelný tažný, takže taky budu bastlit. Řezal jsem nárazník na Yetim na první dobrou elektrickou pilkou a naštěstí jsem se i trefil, takže snad to vyjde i na podruhé
 15. Tak jsem taky jeden difuzor objednal, stránky co LukasCBR. Tak uvidime ...
×
×
 • Create New...