Jump to content

Sudetak

Uživatel
 • Content Count

  837
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Sudetak last won the day on March 1 2012

Sudetak had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About Sudetak

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,400 profile views
 1. Bylo by dobré napsat tento problém přímo do vlákna Octavia I. I když to může být univerzálně stejný u všech typů škodovek.
 2. Ano, mám vzadu víceprvek a to může mít výrazný vliv na klid při jízdě. Tu radu ohledně použití 17" jsem dostal od chlapíka z většího salonu u Mladé Boleslavi, který prodává celkem velký počty aut a vypadalo to, že ví o čem mluví. Nejlepší by bylo si půjčit 17" a vyzkoušet, sám si uděláš názor.
 3. Při koupi octavie jsem byl na tento jev upozorněn. Dostal jsem doporučení, abych na auto nedával 16" kola, ale šel rovnou do 17". 17" letní jsem dostal s autem a ten stejný rozměr jsem pořídil i na zimu. Plavání auta na dálnici nijak zásadně nepociťuji.
 4. Všechno co může pomoct v dobrém výhledu ať už směrem dopředu či dozadu je plus. Měl jsem jedničkovou oktu liftback a tam mě zadní stěrač opravdu chyběl, nyní u kombi je to nutnost.
 5. Tohle jsem chtěl řešit na octě I a tam to běžně nešlo, nevím jestli se něco od té doby změnilo, ale jinak nové budíky.
 6. Snad je to (dle etky) 5L0857349, můžeš ji objednat v origo salonu nebo i přes autokelly. Na fotce vlevo nahoře ve schránce.
 7. "Zvazte vymenu vodica" Promiň, ale musel jsem :-)
 8. Kde si je kupoval a nakolik tě přišly, pokuď to není tajné ?
 9. https://www.obautodily.cz/skoda-yeti-led-zarovka-p13w-do-denniho-svicenni-super-led-1-kus-4951cz2412/
 10. Mám to podobně, jakmile jedu sám celkem to jde, na dovolenou jsem jel plně naloženej a byl jsem nemile překvapený jak se osvit prudce zhoršil. Když si uvědomím, že je to pouze mizerným nastavením, tak to opravdu nasere. Neumím si představit až se začnou prodávat ve větším matrixový světla, kde je seřízení již vyšší dívčí, jak to evidentně nyní nezvládající Škoda servisy zvládnou.
 11. No pokuď je to jak říkáš Pawouku, tak je to špatně. Seřídit světlomety dle správného postupu přeci musí být schopni i v jiných, neautorizovaných servisech, a k tomu potřebují mít přístup k pokynům Škody auto.
 12. Možná škoda, jak už tu někdo psal, že není k dispozici novější dílenská příručka, mohla by leccos osvětlit, nejen problematiku LED světel.
 13. Naprosto souhlasím s Lukášem, je to ostuda Škodovky, že se auto s LED světly dostane v takovém to stavu do rukou zákazníka. Nejenže je to nepříjemné (připlácel jsem za ně proto, abych lépe viděl na cestu), ale i vyloženě nebezpečné, když je seřízení přímo zmršené.
 14. Pawouku promiň, poslední slovo ke zvýšení ceny CNG. Taky mě to sere, ale jestli jsem ty články ohledně daní pochopil správně, tak je to poslední zvýšení do roku 2025. Uvidíme jak se to projeví na cenách na stojanech, zda to plně promítnou do zvýšení ceny.
×
×
 • Create New...