Jump to content

Vlastik1

Uživatel
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

3 Followers

About Vlastik1

 • Rank
  Uživatel
 • Birthday 06/25/1959

Recent Profile Visitors

461 profile views
 1. Vlastik1

  malý učinek katalyzátoru

  Čau jak jsi dopadl s tím, že ti ato psalo závadu 16804 Nízká hodnota katalyzátoru ? Já mám to samé, po demontáži potrubí jsme zjistili úplně seškvařený předkatalyzátor. Tak jsme objednali nové potrubí za 4500 od české firmy TYLL, která vyrábí výfuky, ale stím, že už nedělá onen překatalyzátor, který se vysokýmí teplotami od motoru často seškvaří, ale dělají rovnou výkonější katalyzátor, který je dál od motoru na výfukovém potrubí. Ovšem kontrolka se rozsvěcuje pořád. Nevím co s tím.
 2. Vlastik1

  malý učinek katalyzátoru

  Kod motoru mám BKY. Píše to závadu č16804 - Nízká hodnota katalyzátoru. Na starém potrubí byl seškvařený Předkatalyzátor byla v něm taková seškvařená koule.Nové potrubí už Předkatalyzátot nemá, ale píše pořád stejnou závadu.
 3. Vlastik1

  malý učinek katalyzátoru

  Ahojte všichni dobří lidé. Prosím o radu. Rozsvěcuje se mi kontrolka elektroniky motoru a píše závadu- Nízký tlak nebo nízká hodnota katalyzátoru. Vyměnil jsem celé potrubí s katylyzátorem za nové, sice ne za origo Škoda, ale od české firmy TYLL.Škodovácké potrubí za 17 000.- a od firmy TYLL za 6 000.- kč. Ovšem kontrolka se vždy tak po 60 km rozsvěcuje znova a pořád píše Nízká účinnost katalyzátoru. Je fakt že na starém potrubí byla seškvařena keramika v překatalyzátoru (tj. koleno hned za sběrným výfukovým porubím motoru) a nové potrubí už onen předkatalyzátor nemá, pouze katalyzátor, který je dál od motoru. Diagnostika pořád píše onu chybu- Nízký tlak katalyzátoru. Auto se ale chová pořád stejně bez ztráty výkonu. Poradí někdo ? Děkuji.
 4. Vlastik1

  Svorkovnice ovládání el. oken

  Jak rozpojit svorkovnici po sundání krytu madla dveří od ovládání elektrických oken ?
 5. Vlastik1

  Tyčka stabilizátoru

  Jak demontovat tyčku stabilizátoru. Stačí jen zvednout auto na heveru ? Nebo musí být kolo na zemi ?
 6. Vlastik1

  Plynové vzpěry kapoty F1

  Dostal jsem nové plynové vzpěry přední kapoty na F a potřeboval bych přesný návod a popř. fotografie upevnění na kapotu a blatník. Má to někdo a může to nafotit.??? V Milotecu je jen na F II. a je to jiné. Moc prosím. Dík.
 7. Jak vyčistit sprejem na čistění klimatizace výparník na Fabii 1? Když vydělám pylový filtr, tak kam stříkat pěnu ? Nahoru nebo dolů nebo kam a jak je tam ten výparník umístěný ? Naležato nebo na výšku ? Prosím poraďte mi.
 8. Vlastik1

  Vyndání přístrojovky

  Nazdar pánové,potřebuji radu, jak vyndat ven přístrojovku, neboť bych tam chtěl dát chromované rámečky kolem přístrojů. Jak se vyndávají přístroje ven a jak je rozeberu abych mohl nalepit tyto rámečky. V autorizovaném servisu mi to nechtěli udělat, že by se tam mohlo něco pokazit. Jedná se jen o vyndání a rozebrání přístrojů v palubce. Poradíte někdo, zda to zvládnu a popř. nafotíte demontáž.??? Jde tam o nějaký složitý problém ? Kdo z vás to již vyndával?
 9. Vlastik1

  Oprava laku - korekčná tužka

  Tady se mluví o tužkách a lahvičkách.Tužka si myslím že pouze na barvy obyčejné, které se s tužkou opraví. Na metalický lak je potřeba asi ty dvě zmiňované lahvičky, kde v jedné je barva a v druhé pak lak na přelakování a je to forma ne tužek ale malých štětečků v lahvičkách. Podobné jako lak na nehty u žen. Nikde se ale neuvádí, když jsou třeba dírky od kamínků, jestli je tam potřeba pod barvu ještě nějaká ZÁKLADOVÁ barva, nebo není třeba.
 10. Vlastik1

  Výměna chladící kapaliny

  Přesně tak, v knížkách to píšou u 16V-1,4. A to je přesně můj případ. Akorát jsem nevěděl, proč to čidlo teploty nusí ven při výměně kapaliny. Jestli je to k vůli odvzdušnění tak OK.
 11. Vlastik1

  Výměna chladící kapaliny

  Já ano a mám 3 příručky a každou jinou a v každé je o tom psané.
 12. Vlastik1

  Výměna chladící kapaliny

  Co děláš ? Vyndáváš čidlo ven ?
 13. Vlastik1

  Výměna chladící kapaliny

  Kdo měnil chladící kapalinu na Fabii 1 ? Proč píšou, že se po vypuštění a nalévání nové chladící kapaliny musí vyndat snímač teploty chladící kapaliny ? Pak nalít kapalinu a znova snímač teploty namontovat ? Zjakého důvodu toto je a kde se snímač teploty chladící kapaliny nachází ? Prý někde na termostatu. Poraďte.
 14. Vlastik1

  Olej Texaco HAVOLINE

  j. dík a ty tam leješ teď co ?
×