milanxx

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  1 188
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

227 Výborná

O uživateli milanxx

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

2 429 zobrazení profilu
 1. @wirer Ano, myslel jsem budíky. Je to tedy tak, že budíky pohasnou jako signalizace rosviť, ale vlastní světla ovládá čidlo na palubní desce? To by pak vysvětlovalo tu prodlevu.
 2. Posun vzduchu uvnitř auta. Není promíchaný a taky se posouvá a to je ten pocit. Topení je dole vpředu několik malých výdechů a okolo studená okna a dveře a ty chladí. Na 99,9% do auta netáhne a těsní.
 3. DAB

  A ještě k tomu DAB a komerční stanice. Přepokládá se, že hodně stanic zůstane v pásmu FM ale přejdou do DRM+. Důvod je vysílání ze stávajících kót. Prostě v podstatě jakékoliv vysílání bude jen internetové a půjde jen o to kudy se k uživateli dostane. @dodge Já to myslel tak, že v roce 2025 nepůjde koupit nové radio jako přímou náhradu toho stávajícího. Tedy kdo chce dnešní DAB+ musí to řešit teď.
 4. Že by soudruzi v číně nebo jinde začli dělat nádobku s dírou na čidlo ale bez díry na čerpadlo? Jinak to je popis obchodu a tam bývá někdy konin. Nebo je to jen upozornění, že když nemáš čidlo tak tu díru nemáš čím ucpat.
 5. DAB

  Nove půjde určitě, problém bude spíš u již někde jinde nainstalovaného.
 6. DAB

  A ano nejlepší cestou to bylo přímo z výroby. To platí o všech příplatkových výbavách.
 7. DAB

  Ten oříšek bude jinde. Až příjde rok 2025 tak budou naše swingy a bolera v propadlišti dějin. Pochybuji že SA je bude mít na skladě. Proto pokud chceme dab cestou originálního radia musíme to udělat teď. Má tady někdo swinga s dab a mohl sem dát obrazovku se sw a hw?
 8. DAB

  No jo, to byla taky moje myšlenka ale pokud máš minimálně swing tak je cesta trnitá, protože přijdeš o nastavení a zadní pípáky jak psal wirer ve výměně info
 9. DAB

  Na ten dension jsem se koukal před vánocemi, vyrábí mp3. Co stanice to jedna mp3. TA a TP to samo mezi mp3 nepřepne, to udělá radio samo když se přepne na FM. Ale pak jsem si to vyhodnotil takto. FM vysílání bude do 2025. A to je věc licencí ne nutností opustit pásmo. Nynější DAB+ může klidně za tu dobu změnit kodek (jako T/T2 nebo S/S2) takže si dnešní příjmače ani neškrtnou. Takže do DAB bych se hnal jen v případě pokud by v něm vysílalo něco co mě zajímá a není to nikde jinde. O kvalitě příjmu to u nás není, jak nynější přechod T do T2 jak i FM do DAB+ je vedeno snahou a vlastně cílem nacpat tam co nejvíc a tím pádem jde kvalita dolů. A druhá věc bude o placení, posloucháš/ díváš zakodujem a zaplať. Reklama všechno nezaplatí.
 10. DAB

  ptal jsem se ve Škodě. Nejdeto. Takže jinými slovy, jiné radio, vyměnit anténu a dotáhnout kabel.
 11. 2015 a 2016 jsou různé HW. Ale našel jsem jeden rozdíl ve funkci telefon. 2017 ukazuje na displeji druhé volání, 2016 nic jen probíhající hovor. Možná je na to update ale jen v servisu.
 12. Tak tak 2016 má tu linku ve tvaru masky
 13. @vejbuch vyfoť obrazovky s FW a typem. Třeba začli dávat radia MR2016 dřív.
 14. @Lancelot proto jsem tohle téma založil po mé první jizdě ze salonu. Ona ta signálka podle zákona nemusí být. Už na 120, ale tam stačilo dát žárovku. Problém je teď režim auto. Prostě ta automatika pokryje normální den a noc. V přechodových časech, za deště a v mlze je bez šance a nastupuje řidič. A pohasínání palubky je dobrý signál. U aut bez auto je to klasicky jen na řidiči. Ony ty autosystémy evokují nepoužívání mozku ale na silnici vídím, že je to chyba. Proto ta poznámka v návodu. Systém co opravdu funguje existuje ale samotný stojí víc než naše celá auta. A dneska si vemu baterku a zkusím si posvítit na to místo signálky. Jestli ji uvidím tak to můžeš zkusit bez vyndávání a rozdělávání budíků.