Jump to content

milanxx

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  2,382
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

milanxx last won the day on August 1

milanxx had the most liked content!

Community Reputation

636 Excellent

About milanxx

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

6,086 profile views
 1. No to že čvachtá to je asi hodně vody. To vypadá, že se vypustila zásoba než něco dlouhotrvajícího Ještě jedna blbost. Dveře. Jestli jsou přicpané odtokové otvory tak ve dveřích nastoupá hladina a pak to najednou tlakem projde. To stejné nahoře pod stěrači, Těžko se to simuluje. Aby se nakonec nepřiznal někdo z rodiny, že tam vylil plnou petku.
 2. @Heini Stojíš do kopce nebo na rovině? Tady bych šel po odtokových otvorech pod stěrači. Tam jsou taky průchodky. Druhá možnost je ucpaný výtok z klimy
 3. No úvodní tazatel se ptá na parkovací senzory. Posledni 3 přispěvky popisuji FrontAsist
 4. Ano mirrorlink končí. Za určitých podmínek jako připojený mobil k autu, žádný upgrade na vyššíverzi androidu a žádný factory reset a vymazání cashe ještě pojede. Kdo nepřipojil do minulého měsíce mobil k autu tak už to neudělá protože samsung vypnul certifikační server. Při koupi mového mobilu už to nepůjde vůbec. Zůstane jen android auto.
 5. Pěkné. Ta velká díra je tam asi proto aby šel sundat nárazník v případě potřeby. A taky to udělali podle šablony. To by musel výrobce tažného ji změnit.
 6. To proto že tam není tempomat ale jen základní limiter. Pokud je v autě Tempomat tak má na spodku levé páčky přepínač modu tempomat/limiter. Pak doporučuji si přečist návod k autu.
 7. Musí se rozdělat dveře a poštelovat a promazat zámek nebo vyměnit. Tedy servis
 8. @juraj79mTahat za kliku kolmo. Některé zámky snesou i šikmo nahoru. Tedy jestli to je takto míněno. Protože pak pokud spolujezdec v úzké mezeře má problém, taha za kliku a dveře se neotevřou. Mam tento problém po výměně zámku v pp dveřich.
 9. Kdyby to ale nebyla skoro pravda.
 10. Pod nárazník je SVC. Trochu omezí světlou výšku To už teď ale jedno. A tu krytku jsi objednal i s rámečkem? Bez něho tam nebude držet, bez domo homo úpravy.
 11. @DušanV Jasně, ale potom už ta cena nedává vůbec smysl.
 12. Zajímavé. Návod na combi a odnímatelné zcela jiný, pečlivější.
 13. @fabia14aze No nevim. Na origo tažné je na díru raznice. Tady to někdo vypižlal. Krytka má kulaté rohy. Já bych se s autem do servisu vrátil, nárazník zreklamoval. Natvrdo ať dají nový a díru provedou podle předpisu. Pokud by se cukali tak stížnost na infolinku škody. Schválně se koukni do těch 3 knížek co měli předat - tažné, zadní svazek, přední svazek s jednotkou. Tam je popis jak se to má dělat.
 14. Ano tak tak. Ale za menší cenu jsem měl odnímatelné i s nalakovanou krytkou. U pevného bych šel do SVC s originální elektrikou, to má pak výřez zespodu. Ale teď už je na moudra pozdě. Origo krytka má z druhé strany ještě nalepený rámeček aby lépe držela. A velikost díry je dána přístupnosti zásuvky, úchytu na lanko a taky aby šel nárazník sundat, protože ty šrouby po dvou zimách nikdo nepovolí. A udělat krytku a řezat, aby byla nafurt? To bude horší jak teď.
×
×
 • Create New...