Jump to content

milanxx

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  2,250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

milanxx last won the day on October 27 2019

milanxx had the most liked content!

Community Reputation

562 Excellent

About milanxx

Recent Profile Visitors

5,605 profile views
 1. @Hucpe pozor necituj předcházející příspěvek. Jinak tě prožene moderátor.
 2. @Hucpe To modré je lisovací spojka. Vsunout drátek a vhodnými kleštěmi zmáčknout.
 3. Stáhni si dílenskou příručku a schemata. Tam najdeš co hledáš.
 4. Možná univerzální návod. Adaptivní tempomat už měl i před fl odpruženou.
 5. Mám mr2016 a pevnou polohu. A teď dodělaný FLA. Proto jsem to tak psal.
 6. Tak nevím. Když jsem je jednou omylem nechal v zaplé poloze tak mi dálky svítily hned. Ale to jsem ještě neměl FLA. To FLA si nastaveni nepamatuje. Taky proto, že funguje na pulz ne na polohu. Proto to znovuzapnutí.
 7. milanxx

  Litá kola

  Jsou to standard Style - Mato. V eshopu jsem je ještě neviděl. Ale jdou objednat v AS.
 8. @myckei Zkus hledat toto: 6V0035869, 6V0035871. 69 je s DAB, 71 bez DAB. A pak indexy pro swing + H bez kamery, J s podporou kamery. Další orientace je,že na radiu s BT je tlačítko PHONE místo MUTE . K doplnění BT ještě potřebuješ koupit mikrofon.
 9. @Hucpe na přednich nešetři. Už jen to že když mrzne tak normálně hrají a jak origo plechový bubínek. A radio dozadu nepouští celé pásmo. Hlavně tam nejsou basy. A na montáž dopředu na mdf se nenýtuje. Ale přední dozadu budeš muset nýtovat.
 10. @Kamil07 Smartlink jde jen pokud radio bylo v autě z výroby a nabízí aktivaci po zmáčnutí tlačítka APP. Pak lze za cca 5500,- aktivovat ale jen v servise. Kamera nejspíš nepůjde, ale dej sem číslo radia. Pak to lze určit.
 11. @Croog fakturka tam taky je. Deklík mi nalakovali tak nějak bokem. A k těm údajům o zatížení. Auromobilka řekne max. A výrobce tažného musí splnit nebo lepší. Ale co budeš táhnout musí splňovat to co napsal výrobce auta. Taky to budeš mít v techničáku.
 12. @Lancelot Hordnoty pro tažné jsou v TP už z výroby. Jestli jsou hodnoty vyplněné může tažné namontovat, pokud tam nic není nejde na auto žádné tažné. @Croog Jenom pozor na rozdíl HB a combi. Je jiné železo a zadní elektrika. Přední elektrika je stejná. Moje na combi
×
×
 • Create New...