Jump to content

milanxx

Bronze user
 • Content Count

  2,057
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

milanxx last won the day on November 14 2018

milanxx had the most liked content!

Community Reputation

435 Excellent

About milanxx

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

5,018 profile views
 1. milanxx

  Zadní nárazník folie nebo lišta

  @MilanHos U popisku originální jsou jiná čísla, stejně tak u folie. Asi tedy bude hrana jinak. A podle odrazek které nepasují na před FL tak bude jiná forma na nárazník.
 2. milanxx

  Automatické dojíždění oken při zamknutí vozu

  No suše vzato. Minimálně 3 kompletní motory s elektronikou. Nové drátky ze dveří. No a nejspíš nová řj. Tedy prakticky neřešitelné a i když se do toho někdo pustí tak to bude pěkná pálka.
 3. Jo to je správně. Dneska jsem chodil v práci okolo vsech aut a koukal na odrazky. Na různých autech a různých výrobců. Nejblíž byla octa. Ale u jiných evidentně měli boj s radiusy už v továrně. Tak mě napadlo, žu už je @wirer na správné cestě. Jenom bude nutné trochu tmelit. A pak to půjde. Třeba jen shora a bude vystouplá.vpodstatě ji přilepit. Nebo zespodu. V obou případech menší výřez.
 4. Jsem trochu hledal. 673_Legal_Requirements_Brochure_HELLA_CZ.pdf Umístění a tvary viz pdf v příloze a jsou tam odkazy na zákony. V kostce - musí být 2, schválený typ tedy E v kroužku, odpovídající rozměr, A to nasazování před stk ?!? Nutno si uvědomit, že odrazky jsou tam hlavně pro stojící a zhaslá vozidla.
 5. Aj to nebylo moc fér. Ale pokud to u Dekry chodí jako jinde tak chodí pracovníci na školení. Takže auto pak se kontroluje klasicky. Svítí co má svítit, funguje co má fungovat. My všíchni u sebe v práci po letech máme schopnost poznat chybu už jen pohledem. Nepřepokládám že na stk je to jinak. Dřiv takových světýlek bývalo a mnohem větší lidová tvořivost. A prošlo to, protože na to jsou pravidla a ty se více či méně dodržovala. Poslední hit byly hid sady. Teď bych řekl, že u této výměny světel je problém s tím že auto nesplňuje homologaci a to v základmím pravidle. Teda aby to bylo košer nová zadní světla jen s fl nárazníkem.
 6. milanxx

  Výměna repro

  @MrštikA co ti mistři v AS vlastně dělali? Že zrušili zadní repro?
 7. @wirer Žádný svícení netřeba. Pokud dostali oficiální info tak stačí pohled na světlo. A odrazka má na sobě kód schválení, to na žádné nálepce není.
 8. milanxx

  Výměna repro

  Ono je to trochu jinak. Mám set za 3990 vpředu tohle a vzadu jen středobas. Netlumil jsem. Hlavně vpředu to hraje podstatně lépe při nízké hlasitosti a když se přidá tak pak to hraje o moc čistě. Ono se to musí slyšet pak se to pochopí. Já si taky dřív myslel že origo hrají dobře a to jsme to porovnávali už 2015 se synkovou f1 s gladenama a zesákem na sub v kufru. Jenom by mě zajímalo co to vzadu udělalo to s výškama. Protože Swing a Bolero jak je známo dozadu nepustí celé pásmo. A taky vlastně ti vpředu mají mnohem blíž ten výškáč v zadních.
 9. milanxx

  Výměna repro

  Vypadá to na gladen v165v2. Ty co mám já vpředu.
 10. milanxx

  Disperzní barva na autě-odstranění

  Osud. Vytíká to z zrcátek. Stačí jezdit a v nich se to nastřádá a pak začne pršet a je to.
 11. milanxx

  Amundsen - RDS-TMC

  Jedině poskytovatel dat, poskytovatel vysílání jen pokud by to špatně překládal nebo kvůli pokrytí. V diskuzích o TMC modulech pro TOTOM a a Garmin je ten stejný problém.
 12. milanxx

  Swing

  Prověř kabel a koukni se jestli na mobilu nevyskočila hláška o povolení připojení. Někdy to dělá zamčený mobil. Případně dlouho podrž tlačítko zapínání. Tím se radio restartuje. Pak pro jistotu restartuj mobil.
 13. milanxx

  Amundsen - RDS-TMC

  No uvidíš. Podle mě je to tak jak jsem napsal. Informace se buď vůbec nevysílají nebo jo ale nekorektně. Škoda to bude mít ošetřené správně. Ta odpověď z dx to jen potvzuje. Navíc klasicky je to zadarmo(pro uživatele) a podle toho to vypadá. Snad jedině JSDI ten by to měl dávat automaticky. A evidentně to nějak asi funguje protože navigace google tyhle data mimo jiné má. A podle nich naviguje. Pořád ale můžeš mít vadné radio. Takže servis tě nemine.
 14. milanxx

  Amundsen - RDS-TMC

  Myslím že problém je na straně poskytovatele informací pro systém RDS-TMC a u vysilatele. Škodovka, potažmo dodavatel infot. má na starosti tyto data ve svých přístrojích zobrazit. A to dělá. Jedině, že by nevěděl nebo si nedokázal zjistit kde ty informace má hledat. A to taky potvrzuje odpověď Českého rozhlasu. Celá republika - Vltava a navíc v Praze - Plus. Ono stačí co komerční stanice cpou do RDS radiotext. V Brně je u 2 stanic jeden oblíbený interpret - 81.klima. A taky občas nekorektně neukončí Dopravní info. Máš tu Vltavu a Plus naladěné?
 15. milanxx

  Těsnění motorového prostoru

  Rozdíl není, je to stejné. Prostě 2 krátké a 2 dlouhé. První zkušenost po montáži na před Fl. Široká obostranka neni vhodná. Drzi perfektně na kapotě ale ne na těsnění. Hlavně ten oblouk, těsnění je rovné a držak gumy je tvrdý plast. Čudlíky to udrží ale páska ne a těsnění má snahu se narovnat. Možna bude nutné vycvaknout kleštěma pomocný výsek. Budu hledat úzkou.
×