milanxx

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  1 344
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Popularita

254 Výborná

O uživateli milanxx

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

2 897 zobrazení profilu
 1. @ShaarkyTaky jsem jim psal už v lednu aby poslali mejl nebo sms a odpověděli mi to samé.
 2. Ne. Máš to v návodu.
 3. Palivo se mi ukazuje od začátku. Nebo už dost dlouho. Taky ho mám tak dlouho. Ale včera píp mobil a hláška máte méně jak 20% paliva. To bylo poprvé. Je ale divné, že se mi apka čas od času sama odhlásí. Pak notifikace nechodí ale pak v apce jsou v historii
 4. Lidi, s kvaltem z kopce jezdím od 1 auta se vstřikováním, tedy Forman monomotronic tedy před 24 lety, to šetří víc jak celá rekuperace. Jede se za 0. Bez kvaltu za cca0,3l/h. Tedy kdo s autem se vstřikováním plachtí na neutrál se šetřením z dob karburátoru nikam neposunul. Omluva za OT.
 5. DLR se nastavují v infotaim. Když se tam zapnou tak svítí i v 0 a v ostatních polohách pohasínají podle jiných světel. A pokud se tam vypnou,nesvítí nikdy. Mámto zaplé a jen jsem si nechal dát vypnout při zatažené rb.
 6. Protože většina toho co je tady ke stažení a uz je třeba na FB, je soukromě placená.
 7. U nás ty tvoje meniny už byli.
 8. @ronall tak si tam dej za 950kč dešták a dokoduj. A tabulka se na swingu objeví.
 9. Takhle je jednodušší elektronika. Motor neběží je proto pro elektroniku porucha.
 10. Jen jestli ta páčka nebyla polámaná, co?
 11. @Ladicha Zcela normální. Návod k obsluze strana 31. Dřív svítivala signálka dobíjení.
 12. Mám ho v loketce.
 13. Po dodělání dešťáku jsem nastavil v menu pozdní a chování odpovídá původnímu čidlu. Čili nastavení kdy v přechodových stavech pohasíná palubka ale v tunelu je to spolehlivé. Pokud nastavím na střední tak světla svítí dřív.
 14. Jenom pro zajímavost. V Německu i v Anglii se letos objevil stejný problém s hláškou na infot. Všechno jen EFB baterie. Kdo má AGM tak tím netrpí. Evidentně je to o těch 12.1 V u EFB. U AGM je asi nastaveno 12,5V. A AGM asi netrpí tak velkým samovybíjením a taky bude hláška o vybité baterii asi na 12.4. Ale všem to startuje i s takto poloprázdnou. Začalo to v prosinci a problém ustal s celodenními mrazy. Ono těch 12.1 u EFB znamená nabití na 20%, 11,9 je už hluboké vybití. Normální baterie by už umřela, EFB díky vnitřní konstrukci a zesíleným elektrodám dokáže dodat startovací proud bez vnitřního zborcení, otázka je kolikrát? A Oto, CTEK mám už 2 rok a popisoval jsem jeho chování. A nabíjet se má podle předpisu výrobce baterie a ne podle toho co píše výrobce nabíječky. Ten popisovaný čas je podle teploty nabíjené baterie. V teple je to rychlejší v chladu pomalejší. A CTEKem se EFB baterie nabíjí na symbol autíčko a nemá se používat volba AGM. A u EFB proto, že je to konstrukčně evoluce normální baterie, je v ní pořád tekutý elektrolyt. AGM má elektrolyt vsáknutý do skelné vaty
 15. Pleteš si pojmy. Argumentuješ svojí udržovací dobíječkou a vydáváš ji za nabíječku. Jsou to 2 různá zařízení k určená k různým účelům. To co máš ty si chtěl koupit kolista do garáže. A bavíme se nabíječkách v novém provedení, protože ji mám furt v kufru. Tu 30 let starou taky mám a nabíjím jí v garáži páč je neskladná a těžká. A malou dobíječku kupovanou za 150kc mám taky. A ty programy v nabíječkák jsou proto aby se obsáhla celá paleta vybitých bateríí. Ty naše baterky to nabíjí tak, že program projde do 1minuty a pak už jede fáze čistého nabíjení.