Jump to content

milanxx

Bronze user
 • Content Count

  1,970
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

milanxx last won the day on November 14 2018

milanxx had the most liked content!

Community Reputation

407 Excellent

About milanxx

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

4,773 profile views
 1. milanxx

  Lambda sonda?

  T-mobile. mě to vygenerovalo falešnou jízdu.
 2. Podívej se do typového listu kol na to jaké mají být šrouby. Podle fotek to vypadá, že disk je na kulovou dosedací plochy a ty tam rveš kužel. A obávám se, že ten neorigo disk je už hodně vymačkaný, že už to nepůjde spravit. Stalo se mi to Dezent ale obráceně takže spíš to pak nešlo povolit.
 3. milanxx

  Lambda sonda?

  Nemáš chytré auto od tm? Někdo psal, že ho musel vyškubnout z ob portu a chyba byla pryč.
 4. milanxx

  Kožený paket a ošetření

  Kdysi na to byly nejlepší čistící ubrousky Johnson s olejíčkem na dětské prdelky. Pak začli dělat s vůní a už to nebylo ono.
 5. Já taky, auto startuje, radio nic nehlásí, ale jak se naskytla šance tak jsem se tomu chvilku zase věnoval víc a popsal zážitky. Jako zálohu mám startovací kabely a Škoda asistenc. Popravdě s kabelama jsem startoval mou Fabkou zatím jen šéfovo Mondeo.
 6. @ski1961 Taky že jo, a jak píše @Caster není test jako test. Podle SG má baterka v klidu 11,8 a při startu jde na 11,1 což je zase vynikající. Ale když bylo auto před 3 týdny na dílně na zjištění závady zámku PP dveří tak musel dát mechanik auto na nabíječku aby se mu vůbec připojila diagnostika. Taky se mi pak SG napojuje na can až po nastartování. V pondělí mi dělali tažné a měnili zámek a baterka byla celý den na nabíječce. Proto si mě na čtvrtek zavol aby ji zkontrolovali a to jsem tam schválně jel se zapnutým SS a celkem 5x chcípl motor. 2xnastartoval sám a 3xpřes spojku tedy opravdu systém na hov..... Ještě zkusím multimetr a porovnám ho s SG, těch 11,8 se mi nezdá, když tester naměřil o 1V víc. Chytré auto už nemám takže nemám on line porovnání. A místo tečky na konci v příspěvku měl být ironický smajlík, nějak se nevložil. Mechanik mi říkal, že i když neklekne baterka přes léto v horkách tak na zimu dát určitě novou.
 7. @pkeyTo není účtenka ale výpis z testeru baterie a dobropis byl z jiné zakázky. Ona byla šance, kdyby test nevyšel to nějak udělat ale i tak potěšující zpráva že stará baterie je dobrá. .
 8. Jak jsem dával k sobě, zkusil jsem reklamaci baterky. Záruka je 3 roky. To jsem minul ale byl pokus s nabitím a kontrola po 3 dnech. a jak jsem včera u nich čekal na dobropis tak venku stál zoufalý majitel Kodi a že mu mrtvé auto nastartovala asistence a on dojel do nejbližšího servisu a bojí se chcipnout motor. Tak ho brali na garanci. Kurňa že jsem to neudělal před 3 roky stejně. Ale to byla sobota takže by to nevyšlo.
 9. milanxx

  Bouračky

  Řek bych guma. Ty panely a koleje. Nebo řízeni, už byl pěkně rozhoupaný páč brzdil do zastávky. A to je můj starosta a občas si pokecáme.
 10. milanxx

  Bouračky

  Ne. To myslíš něco s Křenovou?
 11. milanxx

  Demontaz schranky pred spolujezdcem

  Dílenská příručka nestačí? A kastlík drží na x viditelných torxech. Okolo airbagu všechno dělat při vypnutém zapalování. a před zapnutím zase mít vše připojené.
 12. milanxx

  Přestavba zadních bubnů na kotoučové brzdy

  @pjdefortTeoreticky jde všechno. Mechanicky teorie kus za kus a možná i náboj s ložiskama, přípojka brzdovky, přípojka ručky, připojit čidlo ABS, vzadu je i regulátor prověřit, pak to asi nějak říct jednotce ABS. Za 2 to ale určitě nebude. A že by to lépe brzdilo? Spíš vyměníš roční čištění za povzdechy, že ti reznou kotouče. Zkusil bych někoho s Etkou aby se jukl, nebo zkus sám na webové verzi.
 13. milanxx

  Swing

  Před fl swing má minimálně 3 verze s BT. První 2014 neumí obrázky stanic, 2015 umí obrázky stanic, 2016? umí zobrazit 2 volání. Obrázky u kontaktů prostě ne. Po fl jsem nezkoumal.
 14. Taky mi občas něco klepe v B sloupku. Spíš jak zámek to tipuju na úchyt pásu.
 15. milanxx

  DAB

  Už dlouho se dává jen DAB+.
×