milanxx

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  1 082
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

milanxx naposledy zvítězil 14. Ledna

milanxx nejvíce like obsah!

Popularita

217 Výborná

O uživateli milanxx

 • Hodnost
  Veterán

Návštěvy profilu

2 060 zobrazení profilu
 1. Mám apku po poslední aktualizaci a žádné litry u benzinu nemam.a celkem to odpovida
 2. Tak to je dobře. Třeba ten SOC 100% ve skutečnosti znamená těch 80% kapacity. A jelikož je to matoucí tak to od dalšího modelového roku zrušili. Možná to byl pozůstatek z testovací serie kde ladili S/S a rekuperaci.
 3. Ano tohle chování by mělo být. Ale za chodu vozu. Buď to máš do cíle jízdy z kopce, brzdíš motorem a baterie se tím pádem nabije na 100% a už nemá šanci se vybít. Nebo už nemá kapacitu. Takže pokud auto startuje bez problému tak bych to neřešil. Zkus si sám změřit kam padá napětí při startování nebo zajeď do servisu a oni na to mají mašinku.
 4. @MilanHos mám obrácenou zkušenost. Z fabriky vydrží dýl. Měněné (klidně i Bosch) max 1 rok. Asi je to tím, že na linku jede čerstvá várka zatímco v obchodě je to ze skladu. Otec na Feldě gumičky snad nevyměnil, jen je otíral a auto stálo většinou v garáži. 16 let a jako nové. Moje mi teď taky poskakovali (vrzali) a jak jsem umyl okno a sundal i vosk z Laser tak je teď ticho.
 5. Hi. Seats Isnt prepared. I have solution with MAD cover with Heathink Elements from HT. Electro same Wirer solution.
 6. Dnes stažena aktualizace. Je spravený graf baterie, tedy už není nasekáno kikilon údajů. Je tam víc možností oznámení a druhů oznámení. Na to pozor kdo si stáhnete tak si to projděte páč některá oznámení mají nastaveno zvonění. Jinak Hot Spot je u nás nanic, Nová krabička je pro stávající za 1kč ale jen s datama. A částka taky stržená stejná.
 7. Jo jo leskne se klasicky palubka s výdechy a pak ty děsící škrábance dělají chromované lištičky ve výdeších do kabiny a vrchol je znak ve volantu.
 8. cca 3,5l
 9. Díky práci @wirer a @brrrrm a jejich porovnání Swing a Bolero sem dávám fotky prostoru pro radio Swing. Třeba to někomu pomůže. Aspoň je ve schránce výřez pro SD kartu
 10. no zrovna tam ne. Když pojede radio a klima, tak nastartuje auto samo. Tady dokonce sama škoda doporučuje vypnout motor tlačítkem. http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/skoda-zverejnila-10-tipu-jak-jezdit-s-nizsi-spotrebou-nekdy-jsou-mimo-realitu/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
 11. Dnes jsem dostal mejl s omluvou a 20% slevu z jednoho paušálu jako omluvu. A dnes jsem našel toto: https://mobil.idnes.cz/chytre-auto-t-mobile-wifi-sit-dj0-/mobilni-operatori.aspx?c=A171108_122118_mobilni-operatori_LHR
 12. V návodu je u rychlonabíjení napsáno, že vyžaduje speciální nabíječku a znalosti, je to nebezpečné a že je doporučeno toto nechat v servisu. A takovou nabíječku doma asi nikdo nemáme, ta má řádově desítky A. A normální nabíječka dá max.6. Na baterce je řídící jednotka, která souvisí se S/S takže v návodu následuje odstavec označený vykřičníkem s popisem že se nesmí připojit -pol nabíječky na -pol baterie ale připojit na kostřící bod. Je to o tom, že pokud z auta vyndáš baterku vybitou a vrátíš nabitou tak ta jednotka si pamatuje vybitou. Nutno ji v servise znovu nastavit. Pokud se nenastaví tak se zblbne celé to okolo nabíjení a vybíjení a vzpomeň si jak jsme to probírali na FB jak to někomu hodilo chybu bagu.
 13. Mam to 185 leto i zima naprosto v pohodě. Mám po cestě kruháče a pohoda. I úzké trojky pohoda. A to většinou mimo město vyhánim pavouky .
 14. No jo skleróza postupuje. Lepší to už nebude. omluva za OT
 15. Ajo tak to jo. Já právě tento rozměr nemám v TP. To je ta novinka od posledního MR.