Jump to content

l79

Uživatel
 • Content Count

  333
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

20 Excellent

About l79

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,117 profile views
 1. Dobry den, docetl jsem se, ze jste resil problem lupnuti v sedadle spolujezdce pri ostrejsi zatacce, dela mi to uplne to same, nenasel jste prosim, cim by to mohlo byt??

   

  Moc diky.

 2. l79

  Zimní pneumatiky

  Najeto má 40tkm
 3. l79

  Zimní pneumatiky

  Kolega má Crossclimate na Mitsubishi ASX (4x4) 4.roky a neměl s nimi problém, jedině teď před zimní sezónou už nemá vzorek 4mm (má cca 3), takže bude řešit co s tím, jestli to riskne a odjezdí zimu nebo koupí nové pneu. Jinak co mě překvapilo tak po 4.letech jsou na pneu drobné "praskliny" okolo vzorku, skoro jak na nějakých "levných čínských gumách"
 4. l79

  Zimní pneu

  Jezdím na Bridgestone Blizzak LM-80 Evo, jak jsem psal kdysi výše a zatím nemůžu nadávat. I když jezdím převážně na Vysočině u nás konkrétně sněhu poslední dobou moc není. Nicméně pneu nehučí a na mokru drží. Asi bych se taky podíval spíš po Continentalech, ty nikdy nebyly špatné (osobní zkušenosti), Michelin jsou spíš dražší a poslední dobou ne moc chválené pneu. Záleží kde budeš jezdit, kolik km najedeš a kolik jsi ochotný za pneu dát.
 5. Odesláno, kéž by si některé odpovědi někdo ze ŠA přečetl :-)
 6. Včera mi fungoval, dnes nenajede nebo nezobrazí data vůbec (apka ani portál). Poslední 3.týdny s tím mám problémy. Chvíli jde pak zase ne.
 7. Pohyb doprava/doleva určitě ne. Stačí prostě pohyb nohy pod nárazník. Trochu jsem s tím ze začátku taky bojoval, snažil jsem se "kopat" uprostřed nárazníku a to moc nefungovalo, nejlíp mi to funguje v pravé polovině nárazníku.
 8. l79

  CITIGOe iV

  Bohužel nemáte úplně pravdu (teda, krom toho, že cena elektřiny levnější asi nebude), ČEZ nebude muset vybudovat nic, je primárně výrobcem elektřiny a zároveň není zdaleka všude vlastníkem distribuční sítě, třeba u nás na Vysočině (stejně jako v JM kraji a myslím i JČ patří rozvodná síť EONu). Dobíjecí stanice dělá spíš v rámci reklamy (vlastní a zapůjčuje pár elektromobilů na propagaci - jako např. 500 prvních majitelů Citiga iV má rok nabíjení v jeho stanicích zdarma) a zisku z prodané elektřiny, kterou si zákazník od něj v rámci nabíjení zakoupí. Bohužel rozvodné sítě většinou nejsou na nějaké masové rozšíření elektromobility stavěné, hlavně masové nabíjení na sídlištích (převážně budované v době bývalého režimu) je nereálné. Nakonec by nutné potřebné změny (nemalé) museli zaplatit zákazníci.
 9. Mě taky už opět pár dní blbne, řeším to s podporou. Portál mi nefungoval dokonce 2.dny vůbec - nešlo se přihlásit. Aplikace aspoň v omezené funkčnosti šla, ovšem neaktualizuje se Stav vozu. Podpora mi jen sdělila, že mají problémy se Zdravotní kartou vozu, ta prý už delší dobu nefunguje a další věci postoupily včetně mých screenů k řešení.
 10. Určitě bych šel do nových dílů než to nechat opravovat. Nikdy nevíš jak to před lakem opraví a antikorozní ochrana bude stejně pryč. Nové dveře budou určitě lepší.
 11. No záleží co jim pošlou za díl. Mě když měnili u auta víko kufru, tak mě v servisu upozornili z vlastní zkušenosti, že to nemusí sedět jak u nového auta. Nakonec to dopadlo dobře, vše sedělo i lícovalo a i lak se povedl.
 12. Kdyby ta služba byla zdarma je mi to jedno, ať si funguje jak chce, bral bych to jako bonus. Ale když si za to nechají platit, očekávám funkčnost
 13. Kdyby udělali i diesel jak se nebojí Audi a MB, tak by to mohlo být ještě lepší (třeba se dočkáme u Kodiaqu). Nicméně jako nové auto OK, ale jako ojetinu už to asi moc lidí nekoupí...osobně bych ojetinu s baterkama nechtěl. Zajímalo by mě, jestli je stejný postup jako u full elektromobilů, že při havárii se to má odstavit na pozorování a nebo zalít vodou.
 14. Dneska jsem s autem jezdil a vše začalo fungovat. Nicméně kdysi auto stálo i týden a vše bylo OK. Přijde mi, že čím víc to "vylepšují" tak je spolehlivost horší.
×
×
 • Create New...