Jump to content

l79

Uživatel
 • Posts

  536
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

2,352 profile views

l79's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

52

Reputation

 1. Nemusí to být blbost, je docela dost značek co dělají šampóny s voskem nebo třeba křemičitým sealantem. Samozřejmě člověk od toho nemůže čekat, že to bude stejné jak nanesený vosk nebo keramika, ale posiluje to původní ochranu (vosk, keramika) a dokonce i na neošetřených autech to na určitou dobu vytvoří určitou ochranu a zlepší odvod vody z laku.
 2. Zkusit v jiném autě jestli se tlf spáruje nebo jiný tlf v autě. Jednou mi zablbl tlf a musel jsem udělat jeho factory reset.
 3. něco všeobecně o akumulátorech Aku.pdf
 4. l79

  Facelift Kodiaq

  Mě už madla jednou měnili, ale začínají znova povrzávat, tak je nechám vyměnit v záruce asi ještě jednou. Jinak fl kupovat určitě nehodlám, ještě si nechám nějaký čas současného kodiho a pak nejspíš přejdu k jiné značce, protože to šetření na materiálech a kvalita zpracování je při stoupající ceně bohužel žalostná.
 5. l79

  Mytí v Praze

  Dobře vysvětlené, jen bych třeba doplnil, že v tom bodu 3. pokud tu houbu/rukavici při mytí občas nepropereš v čisté vodě (proto se pro ruční mytí používá dvou kýblová metoda), tak to bude skoro jako s tím kartáčem, jen ne v takové míře - budeš si tu špínu "tahat" po autě. Jinak základ je dobrá povrchová ochrana samotného auta, to se pak udržuje daleko lépe. Používám bezkontaktní myčku jen na lehkou údržbu, kdy si auto stříknu svým přípravkem na předmytí (používaná chemie bývá často dost agresivní a "žere" nanesenou ochranu) a pak to beru už jen osmotickou vodou a dokonce ani sušit nemusím, protože to jízdou samo oschne a nezůstanou tam ani stopy po vodě. Jinak samozřejmě jednou za čas auto umývám ručně.
 6. Tohle by měla být malina pro nějakého detailera nebo lakýrníka. Pokud nemáš prostředky (pastu, aplikátor) tak bych se do to nepouštěl.
 7. Přes BT neposlouchám, ale jedu přes Spotify (AA kabel) a zvuk mi přijde v pohodě.
 8. Bylo by lepší sem hodit fotku, takhle těžko říct jak je to hluboký. Jinak ten Sonax ti asi moc nepomůže, je to více méně jen leštěnka s přídavkem lehce abrazivních částic na vlásečnice a následnou povrchovou ochranou. Na škrábance se používají už přímo brusné pasty, ale to by ti tu určitě po náhledu někdo poradil.
 9. Drnčení a pazvuky se objeví bohužel postupně všude, může za to klesající kvalita materiálů, zpracování a taky české silnice.
 10. web ne, už podle najetí (login) je tam nějaká chyba. Appka se mi na podruhé spustila a aktualizovala.
 11. To jsem zvědav jestli to uznají, když je mechanicky poškozen povrch...Jinak kdysi mi na záruku taky opravovali auto lakováním a náhradní auto mi dali. Záleží i na servisu.
 12. @chaky problém je, že na Androidu, kde je AA už součástí, nevidíš na telefonu vlastně nic, jak tomu bylo dříve. U Samsungu je AA v položce - Rozšířené funkce splolečně s Bixby. Teď se AA spouští samo, když tel připojíš k infotainmentu. Stáhni si tuto aplikaci Android Auto for phone screens 1.1 APK Download by Google LLC - APKMirror. Pak budeš moct na displeji telefonu nastavovat co bude potřeba. Jinak to co jsi psal ohledně Asistenta Google, tak ten stejně moc u nás nefunguje a tohle chování, je jeho vlastnost.
 13. l79

  Octavia 4 Kessy

  Není tam žádný vypínač. Je tam elektronický čip, jehož součástí je pohybové čidlo. Čip na základě algoritmu vyhodnotí aktuální stav, jakmile je klíč odložen, tzn. bez pohybu, odpojí baterii od elektroniky klíče. Klíč je poté nefunkční.
×
×
 • Create New...