Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

l79

Uživatel
 • Počet příspěvků

  256
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

12 Dobrá

O uživateli l79

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

789 zobrazení profilu
 1. l79

  zarosene / zamlzene predni svetla

  Borec v ulici má funglovku Porsche Cayenne a světla se mu rosí jako prase
 2. l79

  Mlžení předních světlometů

  Jen tak na okraj, myslím, že Porsche už by mohlo být bráno jako prémiová značka, v ulici má borec funglovku Cayenna a světla se mu rosí jako prase
 3. l79

  Stěrače

  Mám najeto cca 8500 a taky už nejsou nic moc, ale přes zimu je určitě měnit nebudu. Nejlepší zkušenosti mám s bosch aerotwin.
 4. l79

  Interval servisní prohlídky

  Máš pravdu s těmi starty a stylem jízdy. ŘJ si to prostě vyhodnocuje sama. Taky jsem jezdil s OII kolem 22 tkm na výměnu oleje. Prostě se řídím co mi píše auto, navíc čím dřív se olej vymění, tím je to pro něj lepší. Navíc nemusíš dělat komplet servis.prohlídku, car connect to počítá zvlášť (výměna oleje, servisní prohlídka).
 5. l79

  Vrzající madla

  U mě řešeno výměnou - prý modifikace dílu, zatím nic nevrže. Tobě vyměnili roletu? Já to reklamoval teď na podzim (jak se ochladilo blbě se navíjela) a prý jim ŠA odpověděla, že je to závislé na teplotě a tudíž mi zatím nic nevyměnili...
 6. l79

  Amundsen

  Tak více regionů nejde, downloader další nenabídne. Každý si asi vybere svoje, akorát by mě zajímalo, čistě ze zajímavosti, pokud někdo bude potřebovat určitou zemi z jiného regionu, musí přehrát celý region? Dříve to bylo jednoduché, mapy byly v jednom max 2 podkladech a bylo tam vše, teď rozsekáno na 7... Je pravda, že člověk cestující po evropě okolo čr stahuje zase míň dat...
 7. l79

  Amundsen

  Dnes jsem jen tak z nudy vyhledával aktualizace a vyhledalo mi to nové mapy 2019/2020, jenže jich je najednou podle různých regionů 7 (ECE 1 -7). Chci se zeptat, už to někdo aktualizoval a odzkoušel? A dá se vybrat více regionů nebo vždy jen jeden? (velikostně by to neměl být problém je to od 4GB do 8GB).
 8. l79

  Amundsen

  Nemáš kartu chráněnou proti zápisu? na boku je přepínač Lock...
 9. l79

  Škoda Connect - vzdálený přístup k vozu

  1.rok
 10. l79

  Škoda Connect - vzdálený přístup k vozu

  Dohromady 2298 kč.
 11. l79

  Škoda Connect - vzdálený přístup k vozu

  Tak jsem dnes prodloužil Care Connect a Infotainment Online. Pro jistotu jsem to udělal v předstihu, když jsem četl, že to trvalo i týden. Asi na tom zapracovali, při platbě kartou to bylo tak do hodiny hotové :-).
 12. l79

  ANDROID AUTO

  Záleží co máš za telefon. Podle procesoru jsou buď 32 nebo 64 bit. verze. I různé verze fungují nebo nefungují. Chce to zkusit.
 13. l79

  Registrační značky na přání - jaké jste viděli?

  THE DUDE1 - MB E class
 14. l79

  Zimní pneu

  Podle mě to bude klasický rozměr 235/50 R19
 15. l79

  Registrační značky na přání - jaké jste viděli?

  450 H0RSE - Ford Mustang
×