Jump to content

l79

Uživatel
 • Content Count

  483
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Excellent

About l79

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

2,048 profile views
 1. Tam je problém výrobce telefonu, jiné značky problém nemají.
 2. @KyAeRtOiQAA je už od Androidu 10 dostupná pro ČR oficiálně. Nemusí se už instalovat z apkmirror.
 3. Jo ta nová verze je vlastně k ničemu. V té staré jsem viděl servisní historii. ŠA uváděla, že MyŠkoda se propojila s Connectem, ale tyhle informace o servisu tam furt nejsou. Jediný detail o autě je, co je to za model a stupeň výbavy. Divím se, že napíšou, že to funguje pod ML, který je už "mrtvý". Jo funguje na starších telefonech Samsung, ale po loňském updatu A10 v červnu to Samsung zařízl. Problém, proč to nejde přes AA bude asi ten, že Google tam nechce moc "pouštět" a nebo chce za to peníze. Zatím jediný nový přírůstek je Sygic a jeho navigace o dalších nevím.
 4. @Tragedie_v_JZDKdysi jsem řešil přes péči o zákazníky reklamaci a volal jsem na číslo 326 816 111 (dostal jsem ho v servisu). Jak psal někdo výše, není lehké se dovolat, ale měl jsem štěstí a párkrát se mi to povedlo a vše nakonec vyřešil. Jde o to obrnit se trpělivostí. Myslím, že telefon brali max do 14 nebo 15 hod. Stejně budou většinou požadovat nějaké podklady buď na ten jejich mail (sks) nebo prostřednictvím servisu. To, že by tam byl nějaký odborník na určitý problém, který by vám po telefonu něco přímo řekl si, ale ze své zkušenosti nemyslím.
 5. @atlanTy zástěrky moc létajícím kamenům nezabrání, na to jsou krátké. Kamiony je mají daleko delší a stejně od nich kameny létají. A už jsem párkrát koupil kamen i od auta, které jelo proti... Zástěrky by měly smysl, kdyby se zabránilo špinění hlavně zadní části karoserie auta, ale tomu to nezabrání skoro vůbec
 6. tak podle posledního vyjádření Googlu český asistent zatím nic :-( https://www.mobilmania.cz/clanky/google-assistant-v-cestine-naznaky-neberte-vazne-start-sluzby-je-v-nedohlednu/sc-3-a-1350150/default.aspx
 7. Číst sms v cz neumí. Nicméně na tom asi Google pracuje viz tady: https://smartmania.cz/google-asistent-a-cestina-pripravy-jsou-zrejme-v-plnem-proudu/
 8. Podíval bych se z venku jak sedí-lícují dvěře. Pokud je auto v záruce navštívit servis na doladění dvěří - přitáhnout.
 9. @novisekpetrNo ještě nejásej, mě to třeba dealer taky uznal, ale přijeli technici ze ŠA, měli zvětšovací elektronickou lupu a našli tam vryp od kamínku a bylo to zamítnuto. Měl jsem to na dvěřích u OII combi. Naštěstí se našel rez pod osvětlením SPZ tak mi to nakonec uznali :-). Jinak dali nové víko kufru, vše ostatní se převzalo z původních dveří, dokonce i okno vyřízli a přelepili. Jinak myslím, že už dostaneš novou verzi s nápisem. Kamarád měl na opravě před měsícem Kodiaqa se znakem a dali mu dveře bez znaku s nápisem.
 10. Sygic už na tom pracuje, jsem beta testerem a poslední verze vypadá docela nadějně, samozřejmě ještě to není dokonalé, nicméně oficiálně ještě žádné datum neuvedli.
 11. Občas taky pomůže mít pojištění oddělené. Nám to pojišťovák dělá podle toho, kde je to výhodnější a tak máme povinné a havarijní jinde. Ničemu to nevadí a úspory jsou docela markantní.
 12. Pár aut umytých v servisu už jsem viděl, já i při pravidelném servisu zakazuju mytí auta, protože si ho myju ručně a o lak se snažím starat.
 13. Že by kvůli dalším nákladům? Něco jako ochranu laku snad ani žádný prodejce a servis neřeší, občas někde kde nabízí třeba korekce laku za poplatek, jinak se majitel musí postarat sám.
 14. Pokud chceš ochránit lak tak jedině fólie. Jinak po přijezdu ze salonu lak dekontaminovat a nanést nějakou ochranu. Asi na nové auto bych vosk nedával, spíš nějaký sealant. A ještě taková poznámka, už u nového auta jsou laky docela "poškozené" ať už převozem a nebo, že ti to prodejce protáhne myčkou nebo umyje smetákem.
 15. No mě to odpoledne stahovat nechtělo, několikrát to i spadlo. Ale nakonec jsem to před chvílí stáhnul a rychlost byla rychlá cca 2-3 MB/s to jsem z update portálu ŠA nikdy nedostal.
×
×
 • Create New...