Jump to content

l79

Uživatel
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

27 Excellent

About l79

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,331 profile views
 1. Moc se teď v těch nižších řadách Samsungu neorientuju, ale řada A5 a A7 to uměla. A70 je asi nástupce tak by to měla umět. Zkusil bych hledat na netu. Všeobecně jak tu bylo napsáno Samsung je dost podporovaná značka. A co třeba místo mirrorlinku, který toho stejně moc neumí používat Android auto? Ten myslím zvládne i ten Honor...
 2. Co to zkusit vyhledat třeba tady? https://mirrorlink.com/phones podle všeho ho neumí.
 3. l79

  Škoda Octavia IV

  Chválím konečně možnost prodloužení sedáku (i když to bude nejspíš jen u vyšších výbav) jak to už mají delší dobu prémiové značky. Na rozdíl od japonských a korejských značek, které dělají sedáky snad čím dál kratší.
 4. nevím jestli to pomůže, ale u kodiaqu mám isofix a ty oka jsou vidět po mírném stlačení čalounění, něco jak v tom odkazu na briskoda co je výše. Myslím, že to bude všude stejný.
 5. l79

  2.0TDI 140kW /DFHA/

  @ch4ser mě to teda v režimu D nevyřazuje, pouze v eko módu.
 6. Jenže to bude asi tím, že není připojeno vozidlo svojí esim, nemyslel jsem, že není vůz připojen k hotspotu přes tvoje data. Já jsem to červené neměl nikdy, ani když nemám připojený hotspot. Funguje ti Car Connect a Infotainment online?
 7. Přečti si návod, ikona co máš na fotce znamená aktivované služby Car Connect - to je to auto a červená zeměkoule značí v tvém případě nedostupné datové spojení.
 8. Auto mi to načte, nicméně při požadavku na načtení dat to končí s chybou a nově (v nové verzi apky) je tam hláška, že na problému pracují a pokud problémy přetrvávají mám informovat infolinku. Takže posun :-D
 9. Já NT nemám a AGM akumulátor mám. Jinak jsem i já řešil uchycení záslepek Isofixu, což mě udivilo, že v článku bylo uvedeno. Až na potřetí mi vyměnili výplně sedadel, ovšem postup předešlých oprav byl na pokyn ŠA. Také mě překvapuje, že se redaktor zmiňuje a tom, že servisy nemají čalouníky, můj ho má, teda alespoň ho tak nazývají a při opravách jsem na něj čekal z důvodu nemoci, takže asi každý mechanik to nedělá. Ale asi záleží na zázemí a možnostech servisu.
 10. Záleží kdo co preferuje, já Amundsena v Kodiaqu mám a jsem s ním spokojen a nelituju, že jsem si Columbuse nepořídil. DAB mám (v ČR zatím stejně nepoužitelné naladíte jen stanice ČRo což není můj šálek kávy) a soukromá rádia se určitě zatím digitalizovat nehodlají, takže pro mě absolutně k ničemu, bezdrátové nabíjení mám (to využívám hojně) když to sečtu tak jsem pořád "ušetřil". Nebyl to účel, jen mi to přišlo už pro moje potřeby zbytečné. Na filmy se v autě nedívám a operátor mi nechtěl udělat duplikát SIM karty, takže proč Columbus? A používá Columbus jiné mapové podklady (myslím databázi)?
 11. l79

  Akumulátor

  Exide není polskej sajrajt, to, že se to montuje v Polsku ještě nic neznamená. Obecně jsou akumulátory Exide lepší než Varta (prokazují to i testy). Mám s nimi i osobní zkušenosti, kdy na OII mi odešla originál baterka po 3 letech a slavná Varta silver dynamic po 2,5. Exide tam už točí 5 rok a šlape bez problému. Jinak v Kodiaqu mám Vartu AGM. To se už řešilo i jinde, že ŠA dává do nižších modelů nebo výbav baterie EFB, které nejsou moc vhodné pro auta se Start/Stop systémem a rekuperací. Ale mohl to být třeba zrovna horší kus, hlavně, že to vyměnili na záruku.
 12. l79

  Škoda Octavia IV

  Jsem téhož názoru, že integrovaný displej infotainmentu v palubce je lepší než tablet. ŠA jde cestou, kterou už některé "průkopnické značky tabletů" opouští (Audi, MB). Ale co člověk to názor a každému se líbí něco jiného. Středové výdechy ventilace se mi zdají u OIV nízko, třeba v kodiagu si je nastavím v zimě přímo na ruku na volantu a v létě nasměruju studený vzduch z klimy nahoru na strop a ne přímo na sebe. Minimalistický volič automatu se mi líbí, hezčí než páka v kodiaqu.
 13. Po přechodu na Android 10 už jde AA instalovat z Google Play i pro ČR. Nevím jestli jen jednorázově nebo budou chodit i aktualizace, to ukáže čas...
×
×
 • Create New...