Jump to content

l79

Uživatel
 • Posts

  649
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

3,693 profile views

l79's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Conversation Starter Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done

Recent Badges

87

Reputation

 1. @Martabnevím co používáš za prohlížeč, ale mě tam místo fleku najíždí video z TikToku
 2. Ve videu je uvedeno 19 aut... Je napsáno, že je to supercharger Tesly, ty využívají majitelé Tesly asi nejvíc. mají slevu na nabíjení a jsou asi nejrychlejší. Samozřejmě jinde by se dalo taky dobít, ale nejspíš pomaleji. Překvapilo mě letos v Chorvatsku, že tam jezdí docela dost Tesel a to i místních. Když vidím ty jejich přívody a rozvody na ulicích tak klobouk dolů, že to ty nápory v létě vydrží.
 3. docela vtipné :-D Řidiče Tesly čekalo v Chorvatsku nepříjemné překvapení, na nabití vozidel se stála dlouhá fronta - EnergoZrouti.cz
 4. Tady bych viděl prostě problém v tom, že auto komunikuje přes GSM signál se serverem/bránou automobilky a až potom dále s majitele přes apku nebo web. Alespoň si to myslím, že to tak musí být, popř. ať mě někdo opraví. Tudíž tvůj problém podle mě prostě nemá řešení pokud v garáži nemáš signál nedonutíš auto komunikovat na dálku. Ještě se zeptám, jak se tváří funkce SOS?
 5. AA je od A10 součástí systému, takže reinstalovat nejde, pouze smazat cache nebo data. U starších verzí Androidu lze reinstalovat.
 6. l79

  Reklamace

  Tak jsem v rámci garančky po 4.letech nahlásil opět vrzající a rozpadající se madla. U řidiče se mi při zavírání dveří dělá mezera v tom spoji v madle a občas to i vyskočí, že vidím i dráty elektroinstalace a vržou tlačítka stahování oken a dětské pojistky (asi to s tím souvisí). Jinak madla vržou všude a je vidět, že se rovněž pomalu od sebe ty dvě části oddělují. Když jsem vrzající madla totiž reklamoval kdysi podruhé tak servis pouze na doporučení automobilky napatlal ty spoje tou jejich "vazelínou" na vrzající plasty. Nějakou dobu to bylo v pohodě, nicméně ty spoje u sebe už tolik nedržely jak u nových. Dále jsem nahlásil odlepující se chromový rámeček na levém bočním okénku u C sloupku - od začátku to nedrželo úplně perfektně a byla tam škvíra, která se zvětšovala jak tam leze prach apod. Nyní je odlepeno už tak 15-20 cm lišty - bude řešeno výměnou celého okna, což se mi teda moc nelíbí, ale bohužel je to celé jeden celek. Když jsme se bavili o jiném způsobu, tak by to servis přilepil lepidlem na okna a nebylo by to na záruku a další reklamace by nebyla uznána a neví jak by se to chovalo. Jelikož mi záruka končí koncem září a celé to okno stojí něco přes 5 tkč tak jsem si řekl, že to později když to nebude držet platit ze svého nehodlám. Objednal jsem se na začátek září.
 7. @velkytomjá bych se právě v takovém případě moc nedivil. Autosalóny popř. dovozci ojetin jsou v mnoha případech s pracovníky DI "za dobře" a ti jim vychází vstříc, někdy ani nemusí nic vypisovat nebo někde čekat, příjdou - klepnou na dveře strčí papíry popř. vezmou značky a jdou. Netvrdím, že je to tak primárně všude, ale třeba u nás to tak funguje.
 8. Mrhání veřejnými financemi to není neboť poplatek za značky zůstává městskému úřadu, ten by tak platil sám sobě a tak má značky zadarmo. Je to občas i v jiných městech nebo obcích.
 9. A telefon v jiném autě jsi zkoušel? Popř. třeba jiný tel. s Androidem. Někde jsem četl, že s Applem bývají občas určité problémy (hlasitost apod.)
 10. Tak jsem taky dorazil v sobotu úspěšně domů. Měl jsem strach z kolon, což bylo jen na cestě tam za mítnicí v Záhřebu, několik km to jelo docela pomalu. Zpátky v pohodě žádné kolony, jen klasicky zdržení na hranicích CRO-SLO, nikdo nic nekontroluje, ukážete v ruce doklady a mávnou jeď dál. Jinak jsem dálnici ve SLO neobjížděl. Při cestě tam mě navigace hlásila kolony na přechodu Macelj a vedla mě na malý přechod Rogatec. Tam jsem potkal pár Němců a nějaké krajany z Čech, takže asi tam nějaký problém byl. Jinak jsem tankoval až v CRO a opravdu mimo dálnici zatím byly PHM o 2-3 kuny levnější. Tankoval jsem naftu na Shellce za 13,08 a dokonce byla na stojanu hned pistole na Ad Blue tak jsem tam taky něco natankoval. Tohle mě docela překvapilo, ještě jsem to takto při jednom nikde neviděl (nejezdím teda zase tolik). Ve SLO je cena kolem 1,9 Euro a v Rakousku už přes 2. Jinak kdo jezdí přes Hatě, doporučuji se vyhnout a jet přes blízký přechod Hnánice. Mezi Znojmem a Hatěmi probíhá oprava vozovky za provozu a jsou tam asi 3 úseky se semafory. Při cestě tam jsem to nevěděl, zpátky už jsem byl připravený. Oprava by měla trvat do konce července podle informací na netu.
 11. A není to už infotainment s mib3? Tam se to stahuje online. Pokud to není mib3, tak by mohl být problém s formátem flashky.
 12. Tak trochu to "vypouklé" je, respektive tlačítka pro zavření/otevření jsou více zapuštěná pro lepší orientaci, ale ta horní plocha toho tlačítka je v rovině s celým ovladačem. Mě se to podařilo za celou dobu jen 2x - klíč v kapse u kalhot a udělal jsem podřep když jsem se díval pod auto.
×
×
 • Create New...