Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

l79

Uživatel
 • Počet příspěvků

  280
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

14 Dobrá

O uživateli l79

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

873 zobrazení profilu
 1. l79

  zamykání kodiaqa

  Záleží kdy dojde k uzamčení, podle videa je to nejspíš v okamžiku zavření dveří (ne vzdálenost od vozu), což by mi teda nevyhovovalo. Většinou po jízdě vyndávám věci z auta (po zavření řidičových dveří) a nebo třeba v autě někdo sedí, a když řidič zavře dveře, zamkne se auto a když máte kessy s alarmem tak se asi spustí alarm... (nebo ne?)
 2. l79

  Stěrače

  asi myslí kapalinu se značkou ŠA nebo VW, záleží co v servisu mají
 3. l79

  Stěrače

  Tak zkus až budeš v servisu říct, že ti špatně stírá pravý stěrač a ať ti to opraví i za cenu výměny (neřekl bych jim, že to dělá i po výměně). Pokud bych při převzetí viděl stejný problém, tak bych zakázku odmítl převzít, že problém stále trvá a odmítl bych uhradit nový díl. Vím, může to být dohadování, ale třeba se budou víc snažit to odstranit (i za cenu štelování jak se psalo výše). Vidíš, že asi možnosti jsou, jen jsou prostě někde holt pohodlní... Nebo zkusit jiný servis.
 4. l79

  Stěrače

  Můžu se zeptat, kdy jsi ty stěrače měnil? Psal jsi výše, že objednáš Bosch (prosinec) a teď sem dáš foto, že to dělá i po výměně
 5. l79

  Facelift Kodiaq

  FL Kodiaqu po 2 letech určitě nebude. U Superbu je to po 4 letech, to tak většinou bývá a u některých modelů je to i později. Golf VIII už byl na některých auto webech zachycen (venek).
 6. l79

  detske autesedacky

  Můžu se zeptat, jak ti ta základna drží na sedadle? já teď kupoval vajíčko Cybex Aton5 + základnu s isofixem a nohou a když jsem to teď cvičně zkoušel v autě, tak mi to přišlo, že to na sedadle moc bytelně nesedí. V držáku isofixu to má boční vůli, což při rozměru protikusů v základně chápu, ale myslel jsem, že to bude sedět víc na sedadle, když se to zapře tou nohou, jenže aby se ta noha opřela o podlahu a zacvakla se pojistka na noze, zvedla se mírně celá základna na okraji sedadla. Nemám s tím zkušenosti, je to moje první autosedačka, tak se ptám zkušenějších :-)
 7. l79

  Garanční, servisní prohlídky

  Zkusil bych navštívit dealera/servis ŠA a tam ti to zjistí myslím za mírný poplatek, teda po mě chtěli kdysi cca 100 nebo 200 kč. Taky záleží jestli se všechny úkony zapisovali a někdy, když je třeba vozidlo po havárii, tak je možné, že to tam radši všechno neuvedou :-D. A nebo tu třeba někdo z fóra má k těmto informacím přístup...
 8. l79

  Registrační značky na přání - jaké jste viděli?

  002 PETRP - MB GLS
 9. l79

  Poskrabany predni naraznik

  OT to zas tak není, ptal se na možnosti co s tím. A sorry, ale to jsi Mirek Dušín, že mluvíš o podvodu? Takhle to řeší spousta lidí a nejen u aut, že to "někdo" někomu poškodí, rozbije. Pojišťovna ti taky v případě odcizení nedá cenu jakou má tvoje konkrétní auto. Dokonce i když máš GAP tak se s tebou dohadují a platit nechcou (zkušenost). Tečka
 10. l79

  Poskrabany predni naraznik

  To nechápu proč mi píšeš, že nemám pravdu, když píšu, že po něm společnost od které má auto (myslím leasingovku) po něm může chtít spoluúčast,když to potom vlastně taky píšeš...? A ta pojistka na blbost nemusí být jen na firemní auto, nemusí být jen na "výkon z povolání", ale jako běžný občan ji uzavřeš a třeba poškození cizí věci v běžném životě (třeba i něčí auto) tam je. Auto není tvoje - je leasingovky, tudíž není problém.
 11. l79

  Poskrabany predni naraznik

  Nevím jak to má společnost, u které to auto na operák je, ale my máme u pojišťovny auta tzv ve flotile a na nějaké bonusy se nehraje. Zaplatí se max spoluúčast a tím to končí. Když je to na operák, tak ty jako nájemce nejsi majitelem a pojistné platíš ve splátkách, tudíž pojišťovna ti nic sebrat (bonus) nemůže. Nějakou spoluúčast (píšeš max 3000) po tobě může chtít společnost od které auto máš. Asi bych to řešil s nimi jestli to opravit nebo nechat. A nebo si udělat pojistku "na blbost", říct, že jsi to udělal ty a vyjde tě to levněji :-)
 12. l79

  AdBlue

  Spotřeba bude individuální, protože se odvíjí i podle regenerace, tudíž bude záležet na podmínkách v jakých vůz jezdí. V kvalitě bych problém nehledal, je to prostě dané (32,5% močovina, zbytek je destilovaná voda). Nebude to dělat asi moc výrobců a ti co to dělají musí splnit nějaké normy, asi jako když rafinerie dělá phm. Pochybuju, že by to někdo při té ceně nějak šidil (ředil). Spíš tam bude problém třeba s dalšími komponentami (např. vyhřívání nádrže Adb v zimě).
 13. l79

  Čištění displeje infotainmentu

  Sice mám pár detailingových mikrovláken, ale na to utření displeje bude stačit běžný k dostání třeba v Kiku (sám ho taky používám), ber to kde je hustší a delší vlákno. A lepší bude mírně ho něčím navlhčit, protože matných otisků se na sucho moc nezbavíš, spíš to popatláš.
 14. l79

  AdBlue

  Mám sice taky kodiaq, máme ve firmě nádrž s pistolí na Adblue, kterou nám dodavatel vždy naplní jelikož ji používáme do autobusů a samozřejmě ji taky tankujeme do osobáků (BMW, Škoda, MB, VW) a za 3 roky nikdy žádný problém, vychází to asi na 5 kč/l. Bílé krystalky jsou vlastně samotná močovina, které se vyrábí prvotně v pevném stavu a potom se teprve ředí destil.vodou. Jelikož obsahuje amoniak tak to dost při potřísnění smrdí.
×