Jump to content

omicron

Uživatel
 • Content Count

  1,632
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

omicron last won the day on March 27 2018

omicron had the most liked content!

Community Reputation

157 Excellent

4 Followers

About omicron

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

3,911 profile views
 1. Jsou již nové KESSY klíčenky S3FL vybaveny pohybovým senzorem pro zamezení KESSY podvodů? A pokud ano, jsou kompatibilní zpět v modelových řadách O3FL?
 2. Jejda, tak to je fakt naprd… To byla Fábie 3? Shodou okolností zrovna uvažuji o tomto https://forum.skodahome.cz/topic/125227-kessy-bezklíčkové-odemykání-zamykání-a-startování-vozu/?do=findComment&comment=2408910 tak nevím, zda do toho jít, ono s tímto bude souviset ….
 3. Takže u faceliftu není nijak omezen modelový rok ? U mě MR2018 (výroba myslím srpen-září 2017) ?
 4. Ten offset ale bývá u prediktivních tempomatů nastavitelný. Podle toho screenshotu to umí tedy i přibrzdit před ostřejší zatáčkou, funkce "Pozor na zatáčky" ? A Ferdo, je to tedy pouze kodovani, není to omezene jen nejake modely ?
 5. @Martab Tebe jsem přehlédl, @Joker 85 jsem se právě zeptal, jestli neměl blízko i druhý klíč.... No, takže to je nespolehlivé u Fábií, u Octavie to nebude asi jiné... Tristní.
 6. Aha, takže u této konkrétní úpravy jsou informace o max. rychlosti brány pouze ze čtení dopravních značek? Rychlost je upravena přesně podle přečtené značky? A navigační data asi tedy nejsou (zatím) nijak zohledněna?
 7. Šikovné, zrovna jsem si říkal, jestli se to neobjeví i u O3FL🙂 To se docela hodí, viděl jsem to na novém Pašíkovi. Jestli to rozchodíš i na O3FL tak se ti ozvu👍 Viděl jsi Ferdo toto ? Nakódovat by jsi asi uměl, že? Dokážeš odpovědět, jak to opravdu funguje - viz diskuze k tomu automatickému KESSY uzamknutí ?
 8. Skutečně ? A neměli jste u sebe i druhý KESSY klíč? S KESSY by to nemělo jít zabouchnout po předchozím uzamčení dveří, jinak by měl kufr asi opět odskočit, tak by to mělo být u O3FL. Chápal bych to jedině, že je v blízkosti další oprávněný KESSY klíč, a nebylo jasné, který klíč systém KESSY použil pro uzamknutí auta. F3 by asi to neměla mít jinak, ztrácelo by to smysl.... Cituji : "Pokud zavřete víko zavazadlového prostoru až po zamknutí vozidla a přitom v zavazadlovém prostoru zůstane klíč, kterým bylo vozidlo zamknuté, víko se automaticky odjistí (pootevře). Po automatickém odjištění směrová světla čtyřikrát bliknou. Víko zavazadlového prostoru zůstane odjištěné (pootevřené), ostatní dveře zůstanou zamknuté."
 9. Jasně, je třeba vyzkoušet. Ale domníval jsem se, že to funguje tak, že se to zamkne až s posledními zavřenými dveřmi. Modelová situace - z auta vystoupí spolujezdec, otevře své dveře (nechá otevřené), mezitím vystoupí řidič a zavře své dveře, otevře zadní, mezitím spolujezdec zavře své přední dveře, a nakonec řidič zavře zadní (poslední otevřené) dveře. Až nyní KESSY uzamkne auto, tak by to mělo fungovat, prostě uzamkne až když se uzavřou poslední dveře auta a nějaký klíč od auta je venku v blízkosti. Je to jen o naprogramování. Pokud to tak nefunguje, tak je to nesmysl...
 10. Mezitím jsem trochu hledal, a automobilka tvrdí, že k uzamčení auta systémem KESSY nemůže dojít, pokud klíč je uvnitř auta a žádný jiný není v dosahu KESSY. Tak tedy nevím. To je to, čeho se právě obávám... Ale že by to ten servis nabízel nakodovat i s tímto rizikem?
 11. Obvykle jezdím sám, v tom případě skoro vždy klíče v tašce nebo kabátě (zima), odložené na sedačce za řidičem. Předpokládám, že vystoupím, zavřu dveře řidiče, otevřu zadní, vezmu tašku s KESSY klíčem, zavřu zadní dveře, a teprve nyní se to zamkne. A samozřejmě pokud nejsou otevřené nějaké další dveře.
 12. KESSY - automatické uzamknutí auta po zavření posledních otevřených dveří. Lze to nějak nakodovat ? Občas by se taková funkce docela hodila. Jen nevím, jak se to bude chovat, když mám KESSY klíč obvykle v tašce na zadní sedačce - předpokládám, že se to nezamkne, dokud tašku nevyndám...? Má někdo zkušenost ?
 13. Instaloval někdo další tyto soft-close zámky ?
×
×
 • Create New...