Jump to content

Gappa

Uživatel
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Gappa

 • Rank
  Nováček

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

504 profile views
 1. Gappa

  Možnosti kódování u OIII

  Máš poštu.
 2. Gappa

  Možnosti kódování u OIII

  Ahoj,potřeboval bych rozchodit Amundsena MIB I u Octavia 3 (2013),měl jsem Bolero,ochrana komponentů odstraněna,navigace hlásí -tato funkce není podporovaná.
 3. Děkuju za reakci,a víš,kdo to dělá?Diagnostiku mám,nemám postup.
 4. Ve škoda servisu tvrdí,že nejde vyměnit Bolero za Amundsena,resp. jde,ale nepůjde navigace.Co vy na to,dělal to tu někdo?
 5. Ahoj,potřeboval bych poradit,měl jsem Bolero ,teď Amundsen,v servisu aktivovali ochranu komponentů.Jenže jde jen zvuk z rádia a médií,nejde tel. a navigace(gps tam mám na zkoušku tu vnitřní)píše mi to hlášku: Navigace-tato funkce není podporovaná.Při hlasovém ovládání hláška:Funkci"hlasové ovládání"múžete uvolnit aktivačním klíčem.Obraťte se na svého prodejce.Děkuju za každou radu.Honza

  1. Ahoj,dnes mi aktivovali v Okimu navi. Amundsena místo Bolera,píše hlášku: Navigace- tato funkce není podporována.Nevědí co s tím profíci.Poradíte někdo?Dík.
  2. Zdravím,potřeboval bych poradit,jde vyměnit u octavie 3 r.v. 2013 rádio Bolero za Amundsen,který není kradený a vím vin?Děkuji.
  3. Zdravím,nevíte co znamená hláška BXE 1,9L- TDI-MT/AT P1592 -snímač plnícího tlaku-souvislost mezi plnícím tlakem a atmosférickým tlakem -Trvale P0238. -Snímaç plnícího tlaku -příliš vysoký signál -Přerušovaný Někdy při rozjezdu není plný výkon motoru,po otočení klíčku zapalování výkon jak má být. Co mám vyměnit?
  4. Gappa

   COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510

   Stenly,měl jsem opačný problém,když jsem koupil Columbus,byly v nabídce 4 repro a ty nemám,kodováním upraveno na 2 repro.
  5. Gappa

   COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510

   V servisu Škoda mi řekli pin zadarmo a taky mi před tím řekli,že pokud zjistí,že bylo kradené ,volání policii.
  6. Gappa

   COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510

   Ahoj ,řešíte tu velikost map,že se nevejdou na normální DVD.V maps-tool je možnost komprese na single layer,zkoušel to někdo takhle?Dík
  7. Gappa

   COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510

   Ahoj,už jsem z toho jelen,může tu někdo prosím napsat přesný postup,jak nahrát mapy na dvd.Moc děkuji. Můžete to prosím smazat? Konečně vyřešeno.
  8. Gappa

   Kolize s houkajicimi policisty

   Nehoukali,blikali,nabourali do manželčiny Fábie a vše zaplatili.
  9. Gappa

   Osvětlení nástupního prostoru logem

   Svítí to přeci na zem,je to vespod dveří,musíš si otočit fotku.
  ×