Jump to content

capo

Uživatel
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

24 Excellent

3 Followers

About capo

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 10/12/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  52734327

Recent Profile Visitors

1,076 profile views
 1. Mě trochu není jasné to měření na válcích, které ukazuje 162kW dvoulitru (který má mít 140) a 159 jednaosmě (která má mít 132). Protože přepdokládám že to měřili klasicky na kolech, dá se z toho udělat nějaký závěr? Jako že je normální že všechny motory mají větší než udávaný výkon? Já jen až někdy zvážím že poladím SW (třeba ze 140 na 170kW) aby mi to fakt cca o těch 30kW zvedli a ne jen o 8kW :))
 2. @Dare tzn napětí v zásuvce auta bych měl být schopen změřit multimetrem i v případě že není připojený přívěs? Nemá to auto nějak ošetřené?
 3. Kdo máte zapojené tažné z výroby, dokážete naměřit na zásuvce auta trvalé a spínané plus proti kostře? schéma např tady, pouze toto je strana přívěsu, tedy je to zrcadlově kolem prostřední vertikály.... https://www.karavan.cz/schema-zapojeni-systemu-jager Mě v přívěsu nejede elektrika (přívěs je ok) a nebyl jsem je schopen naměřit ani přímo na zásuvce auta, proti žádné kostře. Všechna světla přitom fungují. Stav se nezměnil ani potom co jsem zjistil že 2 ze 4 pojistek pro tažné byly přepálené (vůbec netuším proč). Netuším jestli je zapojený pin 12 - konektor pro rozpoznání přívěsu a jestli to trvalé nesouvisí s jeho přítomností (zas je mi divné že by světla nesouvisela...)
 4. S jakými přídavnými zrcátky máte pozitivní zkušenost - aby dobře držela, neklepala se a bylo vidět i za přívěs o šířce 2,3m? (O3 má se zrcátky šířku 2,017m takže potřebuju aby přídavné zrcátko končilo min o 15 cm od hrany původního.....)
 5. Ke 119 jsem před lety kupoval tenhle kabel. Má ten origo pro A129 nějakou výhodu, nebo můžu s klidem vzít ten samej pro novou kameru pro ženu?
 6. Spokojený uživatel A119 (používám od března 218) potřebuje objednat ještě kameru do druhého auta pro ženu. Má cenu brát to samé, nebo jsou v podobné relaci lepší modely?
 7. Ok, díky, objednány Hankooky. Na ty bych asi nekoukal, kdybys mě nenakopl ;).
 8. Díky, takže 98V vyhoví ještě lépe, nepletu-li se?
 9. Karoq vyroben, čekám na dodání na salon :). Potřebuju objednat zimní pneu, vím že rozměr (je to předokolka) musí být 215/55 R17. Tušíte prosím někdo jak je to s indexy nosnosti a rychlosti - co je minimum dané techničákem? Půjdu nejspíš do Polaris 5....
 10. Díky za vyjasnění. Omlouvám se za mystifikaci. Zkoušel jsem to i s použitím aktivního Android Auto i bez něj a minimálně Amundsen se vždy přepl do režimu hovoru. Takže z pohledu automobilky je to zřejmě v pořádku. To že se pak ale já v režimu AA musím při vytočení nebo příjmu hovoru ručně přepnout do režimu navigace, abych věděl kam jedu, a pak zase zpátky k telefonu když chci zavěsit, to je ale pravda. Přitom by stačilo aby se ten probíhající hovor zobrazoval v režimu AA nuceně na digital cockpitu... (předpokládám že v zájmu bezpečí asi nechce automobilka abych za jízdy musel zároveň přepínat pohled na amundsenu na mapu (protože digital cockpit mapu z AA nezobrazí) a zároveň na cockpitu na režim telefon, zejména ne když to jde udělat automaticky. Ale to by zase někdo musel při návrhu přemýšlet ještě trochu víc...
 11. a tobě se prostě přepne zobrazení cockpitu na telefon (třeba z aktuální spotřeby) a zůstane tam napořád, nebo jen po dobu hovoru? stejně tak columbusu když tam máš třeba navigaci? já teda mám amundsen....
 12. A není to jen o zdvihání hovoru, stejně tak třeba nevím jak bych mě zavěsit probíhající hovor (který jsem sám vyvolal přes hlasové ovládání), když mám na infotainmentu třeba hudbu a na budíkách prostě budíky (obojí tam bylo před hovorem). Prostě je vtipné že ten probíhající hovor žádné zobrazení pak nezmění, takže abych ho zavěsil musel bych si ho složitě hledat... Prostě Simply Clever :))
 13. capo

  aktivace alarmu

  jak píšeš, je vždy za příplatek.
 14. Souhlas, taky mě dost překvapilo, že musím při příchozím hovoru jak vocas něco složitě a rychle překlikávat, protože ani nevidím kdo mi volá, natož abych to mohl rovnou z první ovládat.
 15. Prosím, je přes caristu možné upravit dobu po které bude klima běžet na cirkulaci, než se automaticky přepne zpátky (aniž by jakkkoliv na toto upozornila?). Dneska jsem musel jet chvilku za hovnocucem, šlo teda spíš o jeho studenej dieselovej motor, ale za tuhle funkci bych rád tomu kdo to vymyslel a schválil udělal něco nepěknýho...... (takový to jak prostě dejcháte čistej vzduch, protože jste si stihli přepnout na rekuperaci, okna už se mlží ale vy víte že to každou chvilku dobře dopadne, předjedete ho a přepnete to zpátky, a najednou zjistíte že je auto plný smradu protože někdo se snažil bejt chytrej....)
×
×
 • Create New...