Jump to content

radlat

Uživatel
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About radlat

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

412 profile views
 1. radlat

  Škoda SCALA

  Tady se zase Polákovi nelíbilo v Chorvatsku spasování. V čase 01:50. Ale jak říká MilanHos, jde o první předprodukční vozy.
 2. radlat

  Škoda SCALA

  Zajímavý snímek u jednoho článku zachytila silniční kamera u Vysokého Mýta:-) https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/nehoda-vysoke-myto-silnice-i-35-velikonoce-policie-doprava-kontroly-alkohol.A190418_151819_pardubice-zpravy_lati/foto/LAT7ac0e0_20190418152035_cy77a.jpg
 3. radlat

  Opěrka levé nohy - instalace do RAPIDa

  to Ondre73: To na zimu také vůbec nevypadá zle.
 4. radlat

  Škoda Rapid facelift

  Můžete mi někdo vysvětlit, jak se vlastně změnil rozsah výbavy po faceliftu v roce 2017, když o rok před tím ceník předfaceliftového modelu ukazuje fakticky ty samé položky? Vidím FA, Light and Rain assist, KESSY atd. Myslel jsem, že toto přišlo až s faceliftem. https://www.nhcar.cz/userfiles/models1/130/ec2a5eac46493f5594a1d40ea923b76e.pdf
 5. radlat

  Opěrka levé nohy - instalace do RAPIDa

  To je super, díky.
 6. radlat

  Opěrka levé nohy - instalace do RAPIDa

  Existuje prosím jiná alternativa než vyřezaný gumový koberec nebo rádoby sportovní nožní opěrka? Prostě něco standardního, co má třeba OII.
 7. radlat

  Škoda SCALA

  to Jan R.: přesně tak. Výrobce se chce ukázat maximem svých vychytávek. Když si někoho pozvete na návštěvu, taky si doma uklidíte, aby to vypadalo co nejlépe.:-)
 8. radlat

  Škoda SCALA

  Co se týče černých zrcátek, podobná situace přece panovala u rapidu SB. Pokud jste ho měli ve výbavě style, automaticky měl Image paket, jehož součástí bylo prodloužené sklo, zatmavené mlhovky, zadní světla a právě ta černá zrcátka.
 9. radlat

  Škoda SCALA

  Dnes fešná Scala před Loudou ve Svitavách. Myslím, že se v autosalonu dlouho neohřeje.
 10. radlat

  Amundsen+

  Nikoliv, je to hardwarová záležitost. Pokud není objednán do výroby, tak bohužel smolík. A dnes bych si rád za takovou položku určitě připlatil. Jak už tady mraky lidí psalo, kvalita DAB je oproti FM někde jinde.
 11. radlat

  Rada s výběrem Rapid vs Fabia III

  Jak už jsem napsal výčtem "nedostatků" výše a jak tady i padlo, Rapid prostě spousty vychytávek oproti fabii nemá, ale na konci své éry se snažil fabii dohnat. Minimálně poslední MR si mohou oba "konkurenti" co se týče kvalitou materiálů podat ruce. Samotný výběr je otázkou vkusu, mně osobně se více líbí rapid, ale co člověk to názor.
 12. radlat

  Jaký motor vybrat pro FIII?

  to Martba: SM nebo AutoTip?
 13. radlat

  Media Command

  Řeknu mu. Na některých zahraničních shopech je tento kód dokonce dokoupitelný. Najde se pak u nás někdo, kdo si lajzne kód dodatečně dohrát přestože to výrobce oficiálně nepodporuje?:-)
 14. radlat

  Media Command

  Když už nikdo nemá zkušenost s Media Commandem, lze vůbec kódem SWAP do superbu dodatečně uvolnit tuto funkci? Známý říkal, že Škoda to má povolené pouze u vozů Karoq, Kodiaq a Octavia. Co je to za politiku? Amundsen je až na Citigo ve všech modelech ŠA. U Columbusu bych to očekával automaticky.
 15. radlat

  Škoda SCALA

  Přední zástěrky koukám už jako téměř zbytečná záležitost. Už to je pouze takový plastový pahýl. Nemyslíte podle toho katalogu?
×