Jump to content

last.train

Uživatel
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

last.train last won the day on December 2 2011

last.train had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About last.train

 • Rank
  Uživatel

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 1. last.train

  Nefunkční dálka originál Octavia

  Už jsem se jednou ptal v tématu "NEFUNKČNÍ CENTRÁL U ŘIDIČOVÝCH DVEŘÍ", ale nikdo neporadil. Tak to zkusím tady. Na první zmáčknutí DO se odemkne celé auto, ale neodemknou se dveře řidiče. Když zmáčknu podruhé tak se odemknou i ony. Vzápětí při dalším zamykání a odemykání vše funguje normálně. Pak po delší nečinosti opět problém. Co by to mohlo dělat? O I model 2003
 2. last.train

  Zámek dveří

  Nikdo neví?
 3. last.train

  Zámek dveří

  Navážu na toto téma. Na první zmáčknutí DO se odemkne celé auto, ale neodemknou se dveře řidiče. Když zmáčknu podruhé tak se odemknou i ony. Vzápětí při dalším zamykání a odemykání vše funguje normálně. Pak po delší nečinosti opět problém. Co by to mohlo dělat? O I model 2003
 4. last.train

  1,8 Turbo - zapalovací moduly (cívky)

  Pro všechny s motorem 1,8 T r.v. asi tak 2001-2003. Škoda auto udělala svolávací akci na zapalovací moduly pro tyto motory. Běží to ůdajně už celý rok. Zavolejte si do autorizovaného servisu a podle VIN vám sdělí, jestli se vás to týká nebo ne. Pokud někdo chodí na pravidelné prohlídky, tak už mu je pravděpodobně vyměnili. Škodovka se s tím moc nechlubí. Dnes jsem po tel. domluvě absolvoval a všechny 4 ks. vyměněny. Vše grátis, není k tomu nic potřeba.
 5. last.train

  Jaký olej

  Omlouvám se. Vycházel jsem z toho, že tyto oleje nejsou určeny pro ČR - stejně tak jako jejich předchůdci Ultec a Premium. Že jdou u nás koupit je druhá věc.
 6. last.train

  Jaký olej

  Nevím kde jsi přišel na to označení HX8 a HX6 - nepleť tady lidem hlavu. http://www.shell.cz/home/content/cze/products_services/on_the_road/oils_lubricants/shell_helix_tpkg/product_range_new/
 7. last.train

  Sklopení zadních sedadel

  Mockrát díky.
 8. last.train

  Sklopení zadních sedadel

  Dá se samostatně sehnat vodítko táhla zajišťovacího mechanizmu opěradla zadních sedadel /pravá strana/ a jaké je číslo dílu? Díky.
 9. last.train

  "SMOLAŘ ROKU 2010"

  No nevím, tvůj příběh jsem si četl, ale jako smůla mi to nepřipadá.Vidím to takhle - nějakej debil v Golfu se ti hodnou chvíli lepil na zadek - tak to tam píšeš - a tak sis řekl, že mu ukážeš, že ten nejsportovnější "wagen" je Superb. Pak ti došlo, že to tak není a rozhodl si se ho v zatáčce ve 130 km/h /to údajně naměřila policie, možná to bylo i víc/ pustit před sebe. Podle toho, že tam byl nějaký hrbol a na krajnici štěrk to byla asi okreska a na Slovensku máte stejné rychlostní limity jako u nás - tedy 90 km/h. Takže si to tam smažil o nějakých 40 km/h víc. Podle mě sis o to tak trochu říkal. Každopádně, hlavně že to dopadlo jakš takš dobře a že to neodnesl někdo, kdo s tím neměl nic společného.
 10. last.train

  Jaký olej

  Právě mezi těmi značkami vybavení by ta informace o servisním intervalu jměla být.
 11. last.train

  Alu kola

  Jsou to kola "Metalica" - kat. číslo CCR 300 001
 12. last.train

  Jaký olej

  NO-NAME výrobce to určitě není. EUROL je Holandský výrobce olejů a technických kapalin. http://www.eurol.com/nl/home. Ale zkušenosti s jejich produkty nemám.
 13. last.train

  rozmer pneu na O1 17 - 215/45 vpredu 225/45 vzadu

  K čemu jsou u předokolky širší zadní pneu ? Sice ten rozdíl v šířce jak píšeš není tak velký, ale jediné čím by se pomocí toho dalo dosáhnout dle mě je, že auto bude za sucha víc nedotáčivé a naopak pokud trefíš za deště kaluž tak přetáčivé.
 14. last.train

  Vzduchový filtr

  HanyZ - 195 Kč za originál ? Ve které mototechně to za ty prachy mají ? Na netu je najlevněji za nějakých 220 kč. Jinak já dávám všechny filtry MANN.
 15. last.train

  Zimní pneumatiky

  Co takhle SAVA Eskimo S3. V testu zimních pneu v roce 2007 3. místo. Otec je na Feldě má teď třetí zimu a myslím, že jsou super. Vyrovnaná pneu za dobrou cenu. http://www.auto.cz/adac-testy-zimnich-pneumatik-2007-1-dil-rozmer-155-70-r13-q-s-t-9575
×