Jump to content

kacer1

Uživatel
 • Content Count

  1,371
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by kacer1

 1. kacer1

  MR 2019

  Do 40tého týdne nepůjde nakonfigurovat 1,5TSI a 2,0TSI info od prodejce. Zase prý přechod na nový Euro 6.
 2. kacer1

  1.0 TSi ve srovnání

  Měl jsem půjčenou 1,0 TSI 6st. manuál a za mě velmi dobrý motůrek. Tichoučký krásně pružný na danou třídu super.
 3. kacer1

  Stěrače

  Koupil jsem napodzim ve škodovce nový origo a vrzali asi po měsíci. Teď mám od Valea VM 824 (stejný jako prvovýroba) a je klid jo a stáli i s poštovným 550,-!!!
 4. kacer1

  Výběr motoru

  Motor 1,0 TSI jsou dobrý vyzkoušen ve Scale 6st.manuál a velké překvapení jak je tichý a pěkně táhne. Pokud se k němu bude řidič chovat slušně není důvod aby nenajel klidně 200ti km. K 1,5TSI DSG u škodovky už je nový softwer na cukání DSG za studena.
 5. kacer1

  Garanční, servisní prohlídky

  Tak servis v 90ti km 3600,-kč olej vlastní ( včetně desinfekce klima). Poplatek 500,-kč manipulace a likvidace oleje.
 6. Zdar koukal jsem na fotky že máš namontovanej VAM. Chci se zeptat kolik to stálo? A to místo umístění sis mohl vybrat nebo to mají daný? Dík za odpověď.

  1. kacer1

   Garanční, servisní prohlídky

   Jasně že kecají viz můj příspěvek výše. Odpověď ze škoda info.
  2. kacer1

   Garanční, servisní prohlídky

   No když mám jet jinam tak se mi to prodraží. V Č.B. jsou všichni domluvený!!! A do Rakouska to nevím nikdy jsem tam na servisu nebyl. Samo olej 5l origo VW 1100 + 500=1600,- a od nich 5x750=3750,- furt 2 litry plus! Těch 500 okecávají na škodovku!!!
  3. kacer1

   Garanční, servisní prohlídky

   Nic neřeším jen mi to připadá, že si dělají co chtějí. Nevezmeš drahej olej od nás tak dej pětikilo. Posraný prodloužený záruky.
  4. kacer1

   Garanční, servisní prohlídky

   Tak jsem obvolal asi 4 servisy škoda a všude novinka při vlastním oleji poplatek 500,-Kč!!! Prý nařízení škodovky! Přitom když jsem se dotazoval na škoda info tak odpověď zněla: Vážený pane, toto rozhodnutí je plně na autorizovaném servisním partnerovi ŠKODA, protože ten přebírá odpovědnost za kvalitu dodaného oleje. Jakožto samostatný právní subjekt může dodání vlastního oleje odmítnout případně zpoplatnit. S pozdravem Bc. Tereza MATĚJKOVÁ, DiS.
  5. kacer1

   Vystredeni sloupku rizeni

   Nafoť. Jak máš staré auto? U superba I šlo trochu po povolení šroubu pod volantem pohybovat trochu do stran, ale jak je to u OIII nevím.
  6. kacer1

   Zatékání do interiéru

   Mám podobný flek u světla nad zadníma sedačkama. zatím sem neřešil.
  7. kacer1

   Zadní náprava - kliková a víceprvková

   Žádná OII kliku neměla!
  8. kacer1

   Povolené rozměry kol a pneu v TP

   Ty co máš povolený jsou rozměry pro zimáky.
  9. kacer1

   Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4

   Nebudu se hádat současné RS VAQ nená, XDS+ je neco jiného tento systém ,,nahrazuje VAQ" tím že přibržďuje v zatáčce méně zatížené kolo aby se neprotáčelo ale klasickej VAQ to není!!! Sorry než jsem to napsal bojler mě předběhl.
  10. kacer1

   Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4

   VAQ už vůbec u RS není! Ta zpráva je rok stará. Nikde na stránkách Škoda auto o VAQ ani zmínka a když o současném RSu psali tak kritizovali že VAQ zní sebrali. Ke konci článku: U silnější verze dříve standardní diferenciál VAQ s elektrohydraulicky ovládanou uzávěrou totiž nyní nefiguruje ani mezi doplňky. http://www.autoforum.cz/predstaveni/skoda-vratila-do-nabidky-octavii-rs-je-silnejsi-i-levnejsi-ale-jen-na-oko/
  11. kacer1

   Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4

   No teď už dělají jenom 180kw - 245HP ale VAQ nemá. VAQ byl jenom u 245 když jela souběžně s 169kw/230HP. Nyní nelze ani připlatit.
  12. kacer1

   Atrapa vyfuku / difuzor

   Tak ten černej alias UK je pěkně předraženej jako každý doplněk ne OIII. Ještě mi není jasný jak budou fungovat couvací senzory,na obrázku nejsou vidět.
  13. kacer1

   Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4

   RS TSI mělo vždy na každé straně jednoduchou koncovku nebo se pletu?
  14. kacer1

   Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4

   Včera na salonu RS TSI a výfuky na obou stranách!!!
  15. Jj samo aktualizace to asi vyřeší, ale když se spoléháš že tě navi dovede tak tě zrovna zklame. Taky jsem pochopil na místě, že se jedná o novou výstavbu, ale i tak mě to nasralo (navi), mapy cz najdou bez problému. A servise řekli že jsou mapy v navi aktuální.
  16. kacer1

   Zadní náprava - kliková a víceprvková

   Nemusíš nic ověřovat klika za víceprvek nejde zaměnit. Už se to tady na foru probíralo. Už jen z principu uchycení do karosérie každá náprava má jinde úchytná místa, uložení pružin atd.
  17. Jsem pouhý uživatel a tak přispěji taky trochu do mlýna k navi. Koncernové auto VW Tiguan rv. 2018 nejlepší navi a v úterý si neporadila v Praze s Walterovým náměstí prostě ho nezná a to se nestydí říct u koncernu klidně 60koulí za navi!!! Vaze s naprostou jistotou až před číslo popisný a zadarmo!!! . Jinak za mě digitální kokpit super věc.
  18. kacer1

   Nádrž - kolik tankujete?

   Dojezd 20km natankováno 47,5l.
  19. Zdarec kolik chceš za ten difuzor? Dík

   ×