Jump to content

kacer1

Uživatel
 • Content Count

  1,380
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by kacer1

 1. Koukni do mého vlákna.
 2. U 6 měsíců starého auta určitě reklamace. Ptačí trus by to mělo vydržet max po něm zbyde trochu matnější flek.
 3. kacer1

  MR 2019

  Do 40tého týdne nepůjde nakonfigurovat 1,5TSI a 2,0TSI info od prodejce. Zase prý přechod na nový Euro 6.
 4. Měl jsem půjčenou 1,0 TSI 6st. manuál a za mě velmi dobrý motůrek. Tichoučký krásně pružný na danou třídu super.
 5. kacer1

  Stěrače

  Koupil jsem napodzim ve škodovce nový origo a vrzali asi po měsíci. Teď mám od Valea VM 824 (stejný jako prvovýroba) a je klid jo a stáli i s poštovným 550,-!!!
 6. kacer1

  Výběr motoru

  Motor 1,0 TSI jsou dobrý vyzkoušen ve Scale 6st.manuál a velké překvapení jak je tichý a pěkně táhne. Pokud se k němu bude řidič chovat slušně není důvod aby nenajel klidně 200ti km. K 1,5TSI DSG u škodovky už je nový softwer na cukání DSG za studena.
 7. Tak servis v 90ti km 3600,-kč olej vlastní ( včetně desinfekce klima). Poplatek 500,-kč manipulace a likvidace oleje.
 8. Zdar koukal jsem na fotky že máš namontovanej VAM. Chci se zeptat kolik to stálo? A to místo umístění sis mohl vybrat nebo to mají daný? Dík za odpověď.

 9. Jasně že kecají viz můj příspěvek výše. Odpověď ze škoda info.
 10. No když mám jet jinam tak se mi to prodraží. V Č.B. jsou všichni domluvený!!! A do Rakouska to nevím nikdy jsem tam na servisu nebyl. Samo olej 5l origo VW 1100 + 500=1600,- a od nich 5x750=3750,- furt 2 litry plus! Těch 500 okecávají na škodovku!!!
 11. Nic neřeším jen mi to připadá, že si dělají co chtějí. Nevezmeš drahej olej od nás tak dej pětikilo. Posraný prodloužený záruky.
 12. Tak jsem obvolal asi 4 servisy škoda a všude novinka při vlastním oleji poplatek 500,-Kč!!! Prý nařízení škodovky! Přitom když jsem se dotazoval na škoda info tak odpověď zněla: Vážený pane, toto rozhodnutí je plně na autorizovaném servisním partnerovi ŠKODA, protože ten přebírá odpovědnost za kvalitu dodaného oleje. Jakožto samostatný právní subjekt může dodání vlastního oleje odmítnout případně zpoplatnit. S pozdravem Bc. Tereza MATĚJKOVÁ, DiS.
 13. Nafoť. Jak máš staré auto? U superba I šlo trochu po povolení šroubu pod volantem pohybovat trochu do stran, ale jak je to u OIII nevím.
 14. Mám podobný flek u světla nad zadníma sedačkama. zatím sem neřešil.
 15. Ty co máš povolený jsou rozměry pro zimáky.
 16. Nebudu se hádat současné RS VAQ nená, XDS+ je neco jiného tento systém ,,nahrazuje VAQ" tím že přibržďuje v zatáčce méně zatížené kolo aby se neprotáčelo ale klasickej VAQ to není!!! Sorry než jsem to napsal bojler mě předběhl.
 17. VAQ už vůbec u RS není! Ta zpráva je rok stará. Nikde na stránkách Škoda auto o VAQ ani zmínka a když o současném RSu psali tak kritizovali že VAQ zní sebrali. Ke konci článku: U silnější verze dříve standardní diferenciál VAQ s elektrohydraulicky ovládanou uzávěrou totiž nyní nefiguruje ani mezi doplňky. http://www.autoforum.cz/predstaveni/skoda-vratila-do-nabidky-octavii-rs-je-silnejsi-i-levnejsi-ale-jen-na-oko/
 18. No teď už dělají jenom 180kw - 245HP ale VAQ nemá. VAQ byl jenom u 245 když jela souběžně s 169kw/230HP. Nyní nelze ani připlatit.
 19. Tak ten černej alias UK je pěkně předraženej jako každý doplněk ne OIII. Ještě mi není jasný jak budou fungovat couvací senzory,na obrázku nejsou vidět.
 20. RS TSI mělo vždy na každé straně jednoduchou koncovku nebo se pletu?
 21. Včera na salonu RS TSI a výfuky na obou stranách!!!
 22. Jj samo aktualizace to asi vyřeší, ale když se spoléháš že tě navi dovede tak tě zrovna zklame. Taky jsem pochopil na místě, že se jedná o novou výstavbu, ale i tak mě to nasralo (navi), mapy cz najdou bez problému. A servise řekli že jsou mapy v navi aktuální.
 23. Nemusíš nic ověřovat klika za víceprvek nejde zaměnit. Už se to tady na foru probíralo. Už jen z principu uchycení do karosérie každá náprava má jinde úchytná místa, uložení pružin atd.
 24. Jsem pouhý uživatel a tak přispěji taky trochu do mlýna k navi. Koncernové auto VW Tiguan rv. 2018 nejlepší navi a v úterý si neporadila v Praze s Walterovým náměstí prostě ho nezná a to se nestydí říct u koncernu klidně 60koulí za navi!!! Vaze s naprostou jistotou až před číslo popisný a zadarmo!!! . Jinak za mě digitální kokpit super věc.
×
×
 • Create New...