Jump to content

djpetr

Uživatel
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About djpetr

 • Rank
  Uživatel
 1. djpetr

  Dovolená 2011

  Nejel někdo v poslední době trasu Innsbruck přes Alpy do Itálie?Zajimalo by mě kolik se platí za Brenerský průsmik???
 2. Já sem zase zastánce tvrzení,že nafta patří jen do kamen.Mám taky 1.2 44kw po třech letech najeto 25 000km.A do 8 let starý vochcávky bych taky nelez.
 3. Takováto samozvaná obsluha působí i na Shell v Kadani a Chomutově,ale stačí jen říct,že si tankuju sám a beze slova odejdou.
 4. Na zněnu loga si za rok od uvedení na auta ani neuvědomíme a dostane se nám do hlavy podvědomně.
 5. V autorizovaném mi bylo řečeno,že oprava může dosáhnout ceny přes 1000,-.Nezbylo mi nic jiného než navštívit neautorizovaný servis,kde byla oprava provedena za 120,- za nový relé.Vcelku rozdíl.
 6. Dnes sem zkusil pustit světla ručně a otevřít dveře bez puštěného zapalování-signalizace funguje.Funguje i při přitažení ruční brzdy za jízdy.Blinkry ale pořád necvakají.
 7. Včera mi přestalo fungovat tzv."cvakání" při puštění blinkru.Blinkry fungují,jen ta zvuková signalizace ne.Kde je schovaný to cvakání s budících nebo jinde?Jak to opravit?
 8. djpetr

  Stěrače

  Taky mám původní stěrače 2.5 roku s nájezdem 25 000 km.Problém mám jen v tom,když přes noc nechám ramínka se stěrači odklopené od skla.Do rána asi nějak vytvrdnou a při stírání nechávají velké(asi 10cm) mezery nesetřený.Po pár dnech se vše vrátí na původní stav a stírají normálně,pokud se na nich za jízdy nevytvorí ledový koule-v tu chvíli by mě jeblo.
 9. Na FII je mám už rok a půl a spokojenost-viz .Už se mi to i vyplatilo.Na zadním nárazníku mám na třech místech vidět otření od jiného auta.Takže mi to zachránilo lak na nárazníku.Mohu jen doporučit,sice to nezachrání věechny tukance,ale tím se aspoň eliminujou následky.
 10. Pokud není klesání prudčí,tak z kopce na tempomat spotřeba dle PP je.Divný,ale je to tak.
 11. Mám stejnou zkušenost jako Marek.V okolí jsou 2 autorizovaný servisy,ale stojí za prdlačku.Nejezdim sice 50 km,mám to asi 30 km.Ale vím,že je auto v dobrých rukou.
 12. kontaktuj Honza72..vše zařídí a cena je odlišná podle toho,co vše se nechá domontovat
 13. Už nemusím řešit modrou kontrolku.Nechal sem si přendat budíky za maxi-dot a vidim přesnou teplotu.Doporučuji všem,kdo nemá maxi-dot ať jdou do něj.
 14. djpetr

  Hagusy

  Mě při koupi bylo řečeno,že mám přípravu pro střešní nošič,takže by mělo stačit podle jejich šablony provrtat pouze plech na střeše a pod ním by měl být nachystaný bazmekt k přichycení.
 15. djpetr

  Škoda RAPID

  V novém čísle autohit vyšel tento článek o nové škodovce
×
×
 • Create New...