Jump to content

mischicka

Uživatel
 • Content Count

  14,899
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

mischicka last won the day on February 27 2017

mischicka had the most liked content!

Community Reputation

175 Excellent

About mischicka

 • Rank
  Moderátor pro Pravopys
 • Birthday 11/07/1979

Recent Profile Visitors

4,997 profile views
 1. Tak to musí být v pružinách :-D Jak jsem psal, srovnávám OII RS a OIII RS a můžu porovnat na obojím 18" kola, tak na OIII RS 19", která zatím jezdím jednu sezónu a přijde mi to naprosto naopak - dvojka i na zimních 16" (ale taky z SII s menším ET) sedí líp, než OIII RS na originál 18" nebo 19"...
 2. Nad podložkami právě přemýšlím, pořád mi OIII RS nesedí jak seděla OII RS. Já to mám ale naopak - z OII RS mám lepší (jistější) pocit, než z OIII RS. Obojí benzín, obojí 18" kola.
 3. Je tu někdo, kdo jezdí či jezdil obě generace RS a může proovnat podvozek? Ani po třech letech jsem si totiž nezvykl na chování OIII RS v zatáčkách a přijde mi, že OII RS v tomhle byla daleko větší "žehlička". Na dvojce jsem ale jezdil se superbáckými koly s menším ET, takže teď nevím, zda to byla zásluha kol, nebo je dvojový podvozek prostě lepší. Má tedy někdo relevantní zkušenost?
 4. V OIII se dá nastavit preventivní přibržďování zadních brz za deště tak, aby v případě potřeby rychleji a účinněji brzdili. Možná to bude řešit i tenhle problém. 170 tis. km je poměrně dost, zatím jsem o nikom, kdo by najel na jedny desky tolik, neslyšel. Mezi destičku a kotouč se kamínek určitě needostal, je tam minimální vůle, to spíš mezi kotouč a krycí plech na zadní straně kotouče.
 5. Nový, koupený omylem podle délky.
 6. Nové, nepoužité, koupené omylem podle délky.
 7. Ahoj,

  ake si daval vo finale podlozky do predu a do zadu? Kamarat ma o3 rs a chce si nechat poradit.

  Dik

  Juraj

 8. A co je na nich zvláštního?
 9. Já s kleštěmi skončil :-)
 10. mischicka

  Škoda KAROQ

  Podle mne není na čem to poznat, to by popíralo všechny hodnoty hodnoty, které ŠA vyznává. Dneska se cokoliv vyrábí kdekoliv a nebýt etikety, nepoznáš nic.
 11. To jsem asi i zločinec, mít to bez black paketu a ještě s chromovými lištami kolem oken :-D
 12. mischicka

  Škoda KAROQ

  Proč by v tom vůbec měl být nějaký problém? V 21. století si snad škodovka je schopná pohlídat kvalitu všude a všude taky vyrábět podle stejných standardů.
 13. mischicka

  Škoda KAROQ

  Co to je za slovo to "panbu"?!
 14. Tak číst evidentně umíš, tak kdyby sis to vygooglil už dávno...nebo ti přijde normální bouchat a kopat do kola pokaždé, když ho chceš sundat? Anebo se holt drž toho, že ses z paneláku, bez garáže a bez heveru a jezdi do pneuservisu, tam mechanici jsou.
×
×
 • Create New...