Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>

mischicka

Uživatel
 • Počet příspěvků

  14 885
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  3

mischicka naposledy zvítězil 27. Února

mischicka nejvíce like obsah!

Popularita

171 Výborná

O uživateli mischicka

 • Hodnost
  Moderátor pro Pravopys
 • Datum narození 7.11.1979

Návštěvy profilu

3 844 zobrazení profilu
 1. Ahoj,

  ake si daval vo finale podlozky do predu a do zadu? Kamarat ma o3 rs a chce si nechat poradit.

  Dik

  Juraj

 2. A co je na nich zvláštního?
 3. Já s kleštěmi skončil :-)
 4. Podle mne není na čem to poznat, to by popíralo všechny hodnoty hodnoty, které ŠA vyznává. Dneska se cokoliv vyrábí kdekoliv a nebýt etikety, nepoznáš nic.
 5. To jsem asi i zločinec, mít to bez black paketu a ještě s chromovými lištami kolem oken :-D
 6. Proč by v tom vůbec měl být nějaký problém? V 21. století si snad škodovka je schopná pohlídat kvalitu všude a všude taky vyrábět podle stejných standardů.
 7. A čemu přesně to vadí?
 8. Co to je za slovo to "panbu"?!
 9. Tak číst evidentně umíš, tak kdyby sis to vygooglil už dávno...nebo ti přijde normální bouchat a kopat do kola pokaždé, když ho chceš sundat? Anebo se holt drž toho, že ses z paneláku, bez garáže a bez heveru a jezdi do pneuservisu, tam mechanici jsou.
 10. Ten rozdíl je tolerance, která tam je - běžně 1000 km a nějaké dny, které jsou v tom, co palubní počítač ukazuje, započítány.
 11. Zadření motoru po týdnu od prodeje jistě není skrytou vadou - za týden provozu s ním nový majitel mohl teoreticky ujet tisíce kilometrů a udělat cokoliv, takže bych nepřistoupil na žádnou formu kompenzace a pokud by dál obtěžoval, obrátil se na PČR.
 12. Twl to jsou dotazy a experimenty - proč kola před montáží neušetříš konzervačním voskem a pokaždé podstupuješ takovou vraždu při sundávání? Jinak broušení a mazání jistě nemá vliv na hučení, stejně tak jako hučení nevzniklo díky přirezlému kolu.
 13. Nijak nereaguje, není důvod.
 14. Nedaří se mi vůbec registrovat - neplatná captcha a přitom žádnou nevidím.
 15. A představ si, před těmi 80 lety se jezdilo s koňma - nestálo by se kvůli tomu tvému "Na pohodu jízda pohoda." vrátit ke koním? Jen bys ho u silnice nechal napást a zvuky by jistě byly taky cajk.