• Sdělení

  • PTiCA

   24.sraz SKODAHOME.cz – pozvánka   11.5.2017

   Mediální skupina ŠKODA.NEVĚDĚT…, do které patří portály SKODAHOME.cz, SKODAKLASIK.cz, VW-scene.cz a partnerský SKODAMOTOR.cz pořádají 3.6.2017 v Triocampu Dolní Chabry již 24. Sraz SKODAHOME.cz pro všechny příznivce vozů s okřídleným šípem ve znaku a vozy VW koncernu.   Více informací zde: http://www.skodahome.cz/2017/05/04/24-sraz-skodahome-cz-pozvanka/  

mischicka

Uživatel
 • Počet příspěvků

  14 879
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  3

mischicka naposledy zvítězil 27. Února

mischicka nejvíce like obsah!

Popularita

169 Výborná

O uživateli mischicka

 • Hodnost
  Moderátor pro Pravopys
 • Datum narození 7.11.1979

Návštěvy profilu

3 653 zobrazení profilu
 1. Já s kleštěmi skončil :-)
 2. Podle mne není na čem to poznat, to by popíralo všechny hodnoty hodnoty, které ŠA vyznává. Dneska se cokoliv vyrábí kdekoliv a nebýt etikety, nepoznáš nic.
 3. To jsem asi i zločinec, mít to bez black paketu a ještě s chromovými lištami kolem oken :-D
 4. Proč by v tom vůbec měl být nějaký problém? V 21. století si snad škodovka je schopná pohlídat kvalitu všude a všude taky vyrábět podle stejných standardů.
 5. A čemu přesně to vadí?
 6. Co to je za slovo to "panbu"?!
 7. Tak číst evidentně umíš, tak kdyby sis to vygooglil už dávno...nebo ti přijde normální bouchat a kopat do kola pokaždé, když ho chceš sundat? Anebo se holt drž toho, že ses z paneláku, bez garáže a bez heveru a jezdi do pneuservisu, tam mechanici jsou.
 8. Ten rozdíl je tolerance, která tam je - běžně 1000 km a nějaké dny, které jsou v tom, co palubní počítač ukazuje, započítány.
 9. Zadření motoru po týdnu od prodeje jistě není skrytou vadou - za týden provozu s ním nový majitel mohl teoreticky ujet tisíce kilometrů a udělat cokoliv, takže bych nepřistoupil na žádnou formu kompenzace a pokud by dál obtěžoval, obrátil se na PČR.
 10. Twl to jsou dotazy a experimenty - proč kola před montáží neušetříš konzervačním voskem a pokaždé podstupuješ takovou vraždu při sundávání? Jinak broušení a mazání jistě nemá vliv na hučení, stejně tak jako hučení nevzniklo díky přirezlému kolu.
 11. Nijak nereaguje, není důvod.
 12. Nedaří se mi vůbec registrovat - neplatná captcha a přitom žádnou nevidím.
 13. A představ si, před těmi 80 lety se jezdilo s koňma - nestálo by se kvůli tomu tvému "Na pohodu jízda pohoda." vrátit ke koním? Jen bys ho u silnice nechal napást a zvuky by jistě byly taky cajk.
 14. Myslel jsem, že řešíme FI :-D Jasně, že nejede, dej do toho turbo a uvidíš, jak pojede.
 15. Jj, atmosféra je atmosféra, takže něco, co má zbytečně o 30% nižší výkon než by mělo s turbem a nejede to (y)