Jump to content

motyll

Uživatel
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About motyll

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. motyll

  AdBlue

  Trochu problém, jsem aktuálně v Německu... :( No snad to vyjde do návratu do CZ. edit 29.04.: tak auto si nechali v servisu, uvidíme...
 2. motyll

  AdBlue

  Zdravím. Zkusím dotaz tady, byť mám 1.6 motor. Doplňoval jsem (podruhé) AdBlue a protože jsem (blbec) spěchal, nenechal jsem 30s zapnuté jen zapalování. (Mám KESSY, takže zmáčklé tlačítko bez vyšláplé spojky.) Bohužel počítač stále hlásí, že chce doplnit AdBlue a dojezd klesá (aktálně 1000 km). Několikrát jsem zkoušel nechat zapnuté jen zapalování, zda se informace načte korektně. Bez efektu... Tušíte někdo, co s tím?
 3. Tak jsem vše v telefonu aktualizoval a AA šlape. Zatím jsem nezkoušel v reálném provozu, nicméně reakce systému (přepnutí z obrazovky na jinou, spuštění navigace) se mi zdá pomalá. Tedy pokud porovnávám s CarPlay.
 4. Strašně rád bych se zbavil iPhonu (ani po roce jsem si nezvykl) a vrátil se zpět k Androidu. Jediná věc, která mne zatím drží je CarPlay, který funguje perfektně. Android Auto se mi nepovedlo rozběhnout. Telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Android 6.0.1), auto OIIIFL MR 2019 a Bolero. Tušíte někdo čím by to mohlo být?
 5. motyll

  MR 2019

  Tak auto vyrobeno 8.10. a je MR 2019. Aspoň vím, že nikde nestálo an louce 1/2 roku.
 6. Mám OIIIFL týden a musím konstatovat, že dosvit světel přímo ze salónu v pohodě. Nic prý nenastovavali. Zároveň mohu subjektivně srovnat s OIII bi-xenon AFS. Není problém v rovných úsecích, ale jakmile přijdou ostré zatáčky, měly "staré" bi-xenony navrch. Dokázaly nasvítit zatáčku daleko lépe.
 7. motyll

  MR 2019

  Tak mám dodání slíbeno na 40T. Nedopátrám se detailů, objednávka je přes dva lidi a nechce se mi v tom vrtat. Objednána výbava STYLE, tak uvidím zda to bude MR 18 nebo 19.
 8. motyll

  MR 2019

  Myslel jsem to i tak.. Jen doufám, že stálo na betonu a ne na trávě.
 9. motyll

  MR 2019

  Bezvadné. Jestli dobře chápu, zveřejněné motorizace/výbavy začnou prodávat/expedovat. Takže objednaná 1.6 TDi z konce května je pomalu na cestě :)
 10. motyll

  MR 2019

  Pánové, když jsem objednal (firemní) konec května (1.6 Style) a do teď nedorazila, bude ve specifikaci MR2019? Pokud ano, co přesně přibylo/ubylo proti MR2018?
 11. Mně se zase líbí FL blízkého bratra - Toleda. DLR vypadá efektně.
 12. Tak třeba by konečně pořádně fungovaly
 13. Tak jsem křížová D11 a Rapid nikde. Jen O3 FL a jeden medvěd.
 14. Takto to tedy bude vypadat v MR 2016?
×
×
 • Create New...