Jump to content

Mav07

Uživatel
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

6 Neutral

About Mav07

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odemčený, zamčený, všechno vyzkoušené, bohužel. Zase si říkám, že kdyby tam nebyl ten wireless Carplay, tak by to nespustilo tu Siri po zmáčknutí tlačítka na volantu. Nebo to je automaticky funkční i při připojení telefonu přes BT na volání?
 2. Zkusil jsem dnes wireless CarPlay s Iphone 7 a taky nic. Úplně stejně - spojení selhalo. Jestli já to tam vlastně vůbec mám? :) Když zmáčknu tlačítko na volantu, tak se spustí na telefonu jen Siri, žádný Carplay
 3. Ty spotřeby jsou myšlené vážně? 4-5 l/100km? Kde a jak s tím jezdíte? Já mám sice najeto jen 1500km, ale při normální jízdě jsem minimálně na 5,8. "Dlouhodobá" je na nějakých 6,3. Nechci rozpoutat nějakou "válku", ale abych jezdil pod 5 litrů, to bych musel jet max. 80km/h a být tzv. brzda provozu. Vždyť ta jízda nemůže pak ani bavit.
 4. Ahoj, mám úplně tu samou situaci. Mobil iPhone SE, Siri povolená, v menu Carplay je auto SKODA. Na mobilu zapnuté všechno - wifi, data, BT. V Boleru zapnutý hotspot, BT. Při stisku tlačítka na volantu naskočí pouze Siri, ne Carplay. Ve výbavě mám wireless smartlink. Při pokusu připojení carplay v Boleru vyskočí hláška Spojení s iphone selhalo. Na kabelu funkční. Dělám něco špatně nebo iPhone SE to nemá umět (přestože nejnovější ios nainstalován). Zkoušel jsem už i tovární nastavení Bolera. Už nevím. Je tu někdo také s podobným "příběhem" a povedlo se nějak přes toto přehoupnout? Díky
 5. Stává se mi to téměř každou druhou jízdu. Škoda online služby hlásí, že jsou nedostupné a ani jedna z ikon se nezobrazí (globus ani soukromí) Když stáhnu horní lištu, tak se tam pořád točí Čekejte prosím a nic,,, Předpokládám, že to nemá na nic dalšího vliv.
 6. Ahoj, co znamená, když není na Boleru vůbec zobrazený ten globus ani vedle ikona informující o soukromí? Včera cestou z práce normálně byly obě ikony vidět, dnes ráno ani jedna. Zelená ledka na stropě u SOS tlačítka svítí. Může mít na to vliv počasí? Dost pršelo :) Díky
 7. Ahoj, po nastartování při rozsvícení a postupném zhasínání všech kontrolek, je v pravém budíku červená kontrolka (taková bota v kolečku). Po chvíli také zhasne. V manuálu jsem vyčetl jen tu samou kontrolku zelené barvy - zajištění volící páky (ale to je podle mě jen pro automat, já mám manuální 6stupeň) Nevíte, co to je? Díky Omlouvám se za zbytečné téma, konečně jsem našel stránku, kde je tato kontrolka zobrazena a popsána jako - Adaptivní tempomat nedostatečně brzdí, sešlápněte brzdový pedál. Prosím o smazání tématu
 8. Včera po nastartování se na chvíli objevil nápis na multifunkčním displeji mezi budíky "SAFE CP" a na rádiu Swing se objevilo Ochrana komponentů aktivní. Asi po 5 sekundách to zmizelo. Stalo se to včera poprvé a zatím naposled. Nevíte, co to znamená? Tedy co to znamená vím podle manuálu, ale proč se to rozsvítilo. Na autě nebylo nic měněné, veškerá elektronika je původní, auto 3,5 roku staré.
 9. no za sebe jsem rád, že prostě nevzali piník a ty drážky nevypilovali do tolerance :)
 10. Ahoj, mně prasklo to gumové vedení u pravého zadního skla v horním rohu (jakoby se tam rozšklebil ten spoj gumy). To bylo cca před rokem a půl. Vyměnili mi to vedení skla. Před zimou mi to prasklo na tom stejném místě. Jinak to okno ani nestahuju, nebylo to tedy nijak namáhané. Přišli na to, že ve dveřích (přímo v plechu) jsou drážky (otvory) pro zasazení toho vedení mimo toleranci a to vedení se jakoby vyboulí a časem to praskne. Poslali dotaz na Mladou Boleslav a ta doporučila výměnu celých dveří. Takže mám nové zadní pravé dveře a OK. Vše v rámci záruky.
 11. Také mě od nového auta cvrlikala klimatizace, před časem se mi konečně povedlo zvuk nahrát a předat do autorizáku. Tam mi celá léta (auto mám 3 roky, najeto 60000) tvrdí, že jsou to provozní zvuky atd atd. A najednou se stal zázrak, nahrávka byla uznána jako relevantní a společně se zjištěným sériovým číslem kompresoru (Sanden 5Q0.820.803.G) došlo ke schválení v MB a jsem objednán na výměnu kompresoru a proplach a vše, co s tím souvisí. Držím tedy palce všem a nevzdávejte to - oni to vážně musí vyreklamovat.
 12. Ahoj, v podstatě od nového auta řeším nepříjemné zvuky klimatizace. Projevuje se to jen při zapnutém A/C, pokud vypnu, je úplně klid. Povedlo se mi to nahrát, nesetkáváte se s tím někdo? Servis se k tomu neumí/nechce postavit, auto ještě v záruce najeto 60.000 Díky zvuk_klimatizace.wav
 13. pro vás trochu z ruky - Plzeň AutoCB
 14. Podobně vypadala moje hlavice řadící páky, 2,5 roku staré auto. V servisu hned věděli, o co jde, prý se s tím setkávají často a úplně bez řečí vyreklamovali.
 15. Můj dotaz souvisí jak se spotřebou, tak hlavně se stylem jízdy s tímto motorem. V diskuzi jsem pročetl pár příspěvků, jak turbo "kopne" od 1700 otáček, jak jezdit kolem 1400 otáček apod. Opravdu nemám pocit, že by motor byl nějak výrazně živý kolem 1400 otáček a už vůbec si nemyslím, že turbo má takový "dosedačkyzatlačující" zátah kolem 1700. Chápu, že je spousta lidí, co řeší spotřebu a snaží se vejít pod 5 litrů, ale... To bych musel přeřazovat už někde na 1800 otáčkách a v podstatě to jen tak lechtat. Osobně jezdím s dlouhodobou v létě kolem 5,5 (denně 20 km přivaděč cca 110km/h + dalších 20km vesnice a silnice 2.třídy) a v zimě 6,4 l/100km Trochu to auto nechám rozjet a řadím 1-2-3 někde kolem 3000ot. Pak samozřejmě 4-5-6 už při nižších otáčkách, když už auto jede. Ale je tu vážně někdo takový, kdo se rozjíždí tím popisovaným stylem 1800 otáček a dost? A může říct, že tento styl považuje za dynamickou jízdu?
×
×
 • Create New...