Jump to content

kubasta

Uživatel
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

32 Excellent

1 Follower

About kubasta

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

771 profile views
 1. Ahoj-mám ten samý motor,stejný kod motoru a DSG. Najeto cca.7tis 1.) Nepozoruju žádné takové zvuky 2.) Po startu nic takového nepozoruju,ale je pravda,že je slyšet u pravého př.kola za běhu motoru lehlé rachtání 3.) Stejný pocit. Je to zpusobeno podtáčením motoru DSG. Jediná rada přepnout do S 4.) Nemám pocit. Určitě na to má vliv vlhkost a telplota vzduchu. Regeneraci za jízdy jsem nikdy nepostřehnul ať zvukem a nebo výkonem. 5.) Dsg řadí na muj vkus docela divně a to vytáčení mě taky sere. Jediná možnost přeřadit padlem pod volantem. Muj první automat a asi poslední. Toť moje postřehy.
 2. Já jí vyreklamoval v prodlouženej záruce po 3a pul letech na octavii. Sice se cukali,ale když se člověk nedá tak to jde.
 3. Naprosto souhlasím. Mám Amundsena. Nepřiplácel jsem ho,byl v zákl.výbavě. Něco tak otřesnýho co v dnešní době muže někdo dát do auta co se minimálně navigace týče ,jsem nepochopil. 12ti letý TOM TOM.. je proti tomu nebe a dudy. Nenašel jsem v navigaci Amundsen ani jednu věc co by se tak starýmu TomTomu aspoň přiblížila.
 4. kubasta

  Vak na lyže

  Tak dneska jsem absolvoval shodou okolností školení řidičů. Čirou náhodou jme se dostali i na lyže v Rakousku. Byl tam konkrétní pán co ho kontrolovali. Ne jenom kontrolovali,ale dostal 500euro flastr,že měl lyže v rakvi,ale neukotvené popruhama. Říkal pozor na to. Nééé gumycuk,ale buď origo popruhy v rakvi a nebo kurtny se štítkem. Bylo mu řečeno,že horní sazba je prý až 5000euro. To jde né
 5. kubasta

  Vak na lyže

  Ne.Ale zažil jsem,jak na parkovišti u pumpy přijeli policajti a obcházeli stojící auta. Dívali se po známkách a občas nakukovali přes okénka do aut. Jestli hledali běžence a nebo něco jiného čert ví. Já vozím rakev,ale je pravdou,že jsem neslyšel o nikom koho by zastavili cíleně na kontrolu nákladu v os.autě.
 6. Co měl to opravdu netuším a ani mě to nejak nezajímalo. Vím,že měl alarm a nějaké elektronické zabezpečení s GPS vyhledávačem. Udajně ani nevěděli,že auto odjelo.
 7. Se neurážej. Žijem v divnej době mezi divnejma lidma a tak si každej stráží to svoje. Vží se do druhé strany. Nevrdím,že jsi zloděj,ale i ti jsem chodí atak proto ta reakce. Co kdybych se tě zeptal na PIN tvojí karty? Řekl bys mi ho? Taky bech ho chtě mít stejnej. Klidně do SZ
 8. Nezlob se,ale ani do SZ. Teď koukám.že tu jsi novej. Docela odvaha se tu ptát na takové věci!!!! To už to mužu vylepit rovnou za okno Já bych řek,že jsem chodí i lidé co stojí na druhém břehu,takže jen blázen by zveřejňoval takové věci
 9. kubasta

  Vak na lyže

  No já jel taky kolikrát na 50ce 70 a nikdy mě nezměřili. Je to každého věc a každého eura. Je pravda,že nejhorší smrt je z vyděšení,ale protože jezdím do Rakouska dost často,vím o čem mluvím.
 10. Kamarád měl nové auto i s vámi doporučovanými zabezpečeními. Ráno přišel do podzemní garáže a auto nikde. A ani se nikdy nenašlo. Na mé doporučení si nechal namontovat tajný vypínač a co čert nechtěl za 2měsíce pršel opět do garáže a auto bez řídící jednotky rozebraný interiér jak hledali,ale nenašli. Je pravda že některé části byli poškozené,které uhradila pojišťovna,ale auto bylo na místě. Já ho měl 10let na své octavii a teď ho mám v Karoqu+GAP a mám úplně klidný spaní. Nepřipadám si otrokem vypínače. Jde o to vymyslet kam ho dát a zapnou ho je otázka 3vteřin. Za ten klid mi ty 3vteřiny stojí 2 lidem jsem ukázak oblast kde je a ani po 20minutách se k němu nepřiblížili!!!
 11. Tak teď o tom mluvili na nově ve zprávách. Všechny zabezpečení s přehledem překonají,ale tajný vypínač dobře ukrytý horko těžko. :-)
 12. kubasta

  Vak na lyže

  Já jen vím,že jsou nekompromisní a obzvlášť na ostblok. Vše co není k tomu určené a homologované neuznávají a bez řečí pokutují
 13. kubasta

  Vak na lyže

  To jo a Ty budeš otvárať peněženku. Nic ve zlím
 14. Ahoj. Mám dotaz. Jde přikoupit prodloužená záruka během trvání 2leté a nebo jde koupit jenom u nového auta?
×
×
 • Create New...