Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

spirito

Uživatel
 • Počet příspěvků

  141
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

28 Výborná

O uživateli spirito

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

739 zobrazení profilu
 1. spirito

  Rezonace táhla regulačního ventilu 2.0TSI

  Na konkurenčním fóru jsme řešili na motoru 1.8 TSI problém s rozsvícením EPC, které způsobovala tato regulace. Teda jsem laik, ale připadá mi, že jde o stejnou věc. Podle jednoho kolegy se podložka dává pouze na 1.2 TSI pod aktuátor, protože na tom táhle není možnost nastavení regulace jako u 1.8 TSI (2.0 TSI). Co jsem se dočetl, tak to táhlo by mělo jít vyměnit.
 2. spirito

  Aktualizace map

  Ano.
 3. spirito

  Aktualizace map

  Zapomněl jsem napsat, že se jedná o mapy pro navigaci Columbus.
 4. spirito

  Aktualizace map

  Mám to aktualizované, je to ECE 2019. Vždy to nejdřív vyzkouším, než dám odkaz.
 5. spirito

  Aktualizace map

  Já se občas mrknu na stránky briskoda.net. Tam někdo dá takový odkaz občas k dispozici, ale kde ten link sežene, to netuším.
 6. spirito

  Aktualizace map

  Kdo nechce čekat na uvolnění přes update portal - ECE 2019: http://vw-mapscdn.tdd.adacorcdn.com/P175_N60S5MIBH3_EU.7z Edit: Jedná se o mapy pro navigaci Columbus.
 7. spirito

  Elektrické sklápanie spätných zrkadiel.

  Je tu někdo, kdo má zrcátko promazáno a nevrže? Zajímá mě, co na to bylo použito. Mě to v servisu promazali, ale vydrželo to 1 den, protože mi postupně mazadlo vyteklo na dveře. :-/
 8. spirito

  Intelligent Light Assistant, Automatické zapnutí světel

  A nemáš to jenom deaktivováné v infotainmentu? (menu Car)
 9. spirito

  Dělicí síť kombi

  To je fakt, sklopit pouze dvousedák nelze. Ale zase úchyty jsou ve stropnici na dvou místech, takže při sklopení sedaček lze také vytáhnout síť. Občas to tak používám.
 10. spirito

  Intelligent Light Assistant, Automatické zapnutí světel

  Občas se mi to stane, že nezhasnou potkávačky, ačkoliv mám čisté sklo před senzorem. Spraví se to až po vyjetí z tunelu během jízdy nebo po vypnutí motoru při zastávce na cestě.
 11. spirito

  Doplňování chladící kapaliny

  Normální to podle mě není. Já jsem na začátku června dolil trochu destilky (zdálo se mi, že hladina je dost u spodní rysky), auto je v provozu téměř denně a hladina zatím drží.
 12. spirito

  Dálkové ovládání

  Já mám 4/2013 s KESSY a měním každých 6 měsíců (+/- měsíc). Manželka má druhý klíč a vydrží jí to cca rok. Podle mě je problém v klíčku, asi má větší odběr. Mě nedávno nefungovalo na dva dny KESSY, ale tlačítka ano a výměna baterie nepomohla. Manželčin ovladač fungoval normálně. Takže pokud chce lepší výdrž, tak asi bude muset klíček vyměnit.
 13. spirito

  Nezávislé přídavné topení

  V návodu pro nastavení přes infotainment je: Doba odjezdu - den v týdnu a čas, kdy má být vozidlo připraveno k jízdě. Taky jsem to bral jako dobu zapnutí, než jsem jednou přišel k autu o 10 min. dřív než nastavená doba a NT bylo zapnuté.
 14. spirito

  Elektrické sklápanie spätných zrkadiel.

  Mě to za mokra nevrže nebo to není tak slyšet.
 15. spirito

  Problémy s forem

  k dnešnímu dni vypršela platnost certifikátu
×