Jump to content

spirito

Uživatel
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

28 Excellent

About spirito

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

874 profile views
 1. Zkondenzovaná voda. Mě to dělá taky, ale levý. Když jedu dlouhé trasy, nejlépe po dálnici, nedělá to. Pak si dám během několika dnů pár krátkých tras po městě a bublání je zpátky.
 2. No, byl jsem taky v pneuservisu, aby pro jistotu vyvážili kola. Prý že jsem asi dlouho nejezdil. Jezdím denně. Tyhle vibrace mi začaly na původních letních (17"), pak se po čase přidali zimní (16") a současné letní pneu mám pouze rok a od jara taky vibrují při dálničních rychlostech. Na podzim byly v pořádku, přes zimu skladuju na stojanu pro pneu v garáži. Může tohle způsobit špatná geometrie?
 3. Mám stejný problém jako ty, od 120 km/h cítím vibrace. Vyvážení prý OK, ale nemají tu vyvažovačku Hunter. Neví někdo, jestli je na liberecku pneuservis, který ji má? V servisu mi udělali geometrii a musím říct, že se to dost zklidnilo. Ale testoval jsem to jen na krátké trase. Teď v srpnu budu mít delší cestu po dálnicích, tak to otestuju.
 4. Mě se aktualizace povedla, rozbaloval jsem přímo na kartu.
 5. Ano, je to tak. Stačí rozbalit ZIP soubor na kartu.
 6. To si musíš nastavit v infotainmentu, v nastavení je položka pneumatiky.
 7. Na konkurenčním fóru jsme řešili na motoru 1.8 TSI problém s rozsvícením EPC, které způsobovala tato regulace. Teda jsem laik, ale připadá mi, že jde o stejnou věc. Podle jednoho kolegy se podložka dává pouze na 1.2 TSI pod aktuátor, protože na tom táhle není možnost nastavení regulace jako u 1.8 TSI (2.0 TSI). Co jsem se dočetl, tak to táhlo by mělo jít vyměnit.
 8. Zapomněl jsem napsat, že se jedná o mapy pro navigaci Columbus.
 9. Mám to aktualizované, je to ECE 2019. Vždy to nejdřív vyzkouším, než dám odkaz.
 10. Já se občas mrknu na stránky briskoda.net. Tam někdo dá takový odkaz občas k dispozici, ale kde ten link sežene, to netuším.
 11. Kdo nechce čekat na uvolnění přes update portal - ECE 2019: http://vw-mapscdn.tdd.adacorcdn.com/P175_N60S5MIBH3_EU.7z Edit: Jedná se o mapy pro navigaci Columbus.
 12. Je tu někdo, kdo má zrcátko promazáno a nevrže? Zajímá mě, co na to bylo použito. Mě to v servisu promazali, ale vydrželo to 1 den, protože mi postupně mazadlo vyteklo na dveře. :-/
 13. A nemáš to jenom deaktivováné v infotainmentu? (menu Car)
 14. To je fakt, sklopit pouze dvousedák nelze. Ale zase úchyty jsou ve stropnici na dvou místech, takže při sklopení sedaček lze také vytáhnout síť. Občas to tak používám.
×
×
 • Create New...