Jump to content

Shaarky

Uživatel
 • Content Count

  1,120
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 1
 • 0
 • 0

Community Reputation

81 Excellent

About Shaarky

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 03/05/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

3,191 profile views
 1. Shaarky

  Autobaterie

  Můžeš dát výchozí hodnotu (myslím, že snad samé 0) , důležitý je použitý typ baterie a nikoliv např. sériové číslo apod.
 2. Shaarky

  Autobaterie

  Zkus třeba : https://youtu.be/__ISlLOP2NE
 3. Ok a zpět k mé prosbě, díky. Jinak jak systém funguje, je zde myslím popsáno. Pokud chceš navrhnout nějakou změnu, klidně jdi do patentového řízení :-)
 4. A diagnostiku nemáš, že bys poskytl ty hodnoty, co jsem psal výše? :-) To, jestli to je nebo není číčovina bych rád posoudil na základě vlastní zkušenosti - ale to by mi to musel vůbec se někdy ukázat :-)
 5. Potřeboval bych porovnat hodnoty z diagnostiky ... https://forum.skodahome.cz/topic/143458-asistent-rozpoznania-%C3%BAnavy/?do=findComment&comment=2375950
 6. Díky Jirko, takže jak jsem si myslel, pouze změna chování serva, nikoliv vůbec vliv na prodlevu sešlápnutí plynu. Mám to tak asi 20 000 km a popravdě, nepoznal jsem příliš velkou změnu, zkusím to hodit zpět.
 7. Stále hledám někoho, kdo by mi ze svého auta s "otravným=funkčním" asistentem vyčetl hodnoty výše. Najde se někdo ? Najeto okolo 80 tisíc a stále bez známku funkčnosti / samozřejmě mikrospánky byly. V servisu tak nějak vyjma vyvolání hlášky o pauze, nejsou schopni pomoci... https://forum.skodahome.cz/topic/143458-asistent-rozpoznania-%C3%BAnavy/?do=findComment&comment=2375950
 8. Mimochodem, z jiného fóra, netuší někdo, co přesně ovlivňuje tohleto nastavení ? →Enter 44 Steering Assist Module →enter security access 19249 →adaptation →driving profile swtichover →set to "incremental; controlled over time" to "direct; controlled over time" Na VW / Golf fór tohleto uvádí jako něco, co má vliv na odstranění "prodlevy" po přidání plynu, ale u jednotky 44 mi to nedává smysl.
 9. No hlavně napiš, jestli to za to stálo a co se změnilo. Díky
 10. Funguje i v součinností s navigací - např. odbočky apod., ale zdá se mi, že někdy i doporučení ohledně rychlosti v zatáčce s aktivní navigací doporučuje "lépe". Musel bych to vypozorovat. Vesnice, značky rychlosti apod. fungují samozřejmě bez.
 11. Nepotřebuješ nic,jen 2x nastartovat a jet....ŘJ budou nicméně plné chyb.
 12. https://www.maxildily.cz/Plynovy-tlumic-narazu-elektronicky-regulovany-Original-3Q0413031AK-d12716.htm ...naše cena bez DPH : 4 959 Kč * 4 = 19836 Kč bez DPH ...máš nějaký slevový program, či ? Díky.
 13. A co Ti to hlásí ? U mne tedy " Nebyly nalezeny žádné mapové podklady pro daný VIN ".
 14. Potvrzuji, některým uživatelům nemohu již delší dobu napsat, při odesílání se jen točí kolečko..
×
×
 • Create New...