Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Shaarky

Uživatel
 • Počet příspěvků

  1 047
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 1
 • 0
 • 0

Popularita

67 Výborná

O uživateli Shaarky

 • Hodnost
  Veterán
 • Narozeniny 5.3.1979

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

2 371 zobrazení profilu
 1. Shaarky

  Brzdove kotuce a platnicky SIII vymena

  Nechápu to, u 4x4 zdá se nejsou ani v zadu....ani dle ETKY
 2. Shaarky

  Brzdove kotuce a platnicky SIII vymena

  Mohu se zeptat, ty krytky ložiska máš origo nebo dokoupené Audi ? Já je tam nemám a pěkně mi to rezne... kdybys měl číslo... :-)
 3. Shaarky

  Asistent rozpoznania únavy

  Odpovím si sám, "test" je Output test v 19 : Pause recommendation, jinak je na to specifický postup, jak to vyvolat bez diagnostiky... nicméně, dokážete mi někdo prosím říci, zda-li je tohleto normální? Je to v jednotce 19 .. není to náhodou důvod, proč se mi nikdy rozpoznání únavy nezobrazilo? @ferda25 nevíš prosím? Popř. nemohli byste někdo prosím, komu se tato "otravná" :-) hláška zobrazila, tak v jednotce 19 ve výstupních testech poslat stav asistenta ? Zajímá mne, zda-li to hlášení "Initializing" je v pořádku nebo je to ten důvod, proč mi to nefunguje.
 4. Shaarky

  PANDORA dálkový start motoru + ovládání NT

  A předpokládám, že v případě manuální převodovky a uzamykatelné zpátečky následně dálkový start je možný jen s vyřazenou rychlostí? Mám defend s čipem... Jinak díky za pěkný přehled.
 5. Shaarky

  Autobaterie

  Kódování není nutné, pouze při změně typu baterie, nikoliv když ji jen dobiješ.
 6. Shaarky

  Autobaterie

  Můžeš odpojit a nabít, stejně tak nabíjet při uzamknutém/uspaném autě (a pokud máš kameru či Chytré auto, určitě odpojit). Ve druhém případě samozřejmě platí pouze pro mikroprocesorem řízené nabíječky, nikoliv "stará klasika". Columbus to neovlivní a žádný kód potřebovat nebudeš. Při odpojení budeš muset pár metrů ujet, 2x nastartovat (...a neleknout se chyb) a zkontrolovat si v Infotaimentu, co se Ti vyplo (např. u mne na S3 se vypíná aktivní vedení v pruzích). V úplně ideálním případě vymazat chyby diagnostikou, ale není to zásadní. Při neodpojení se max. může stát, že se Ti auto zcela neuspí a nabíječka z toho může být zmatená.
 7. Shaarky

  Testovací jízda

  Myslím, že kterýkoliv autorizovaný dealer s tím, že na další dobu si to zaplatíš asi.
 8. Shaarky

  Zadní přídavné brzdové světlo - těsnění

  Byl to můj specifický problém, řešení ostřiku kamery.... žádné obavy, týká se to zřejmě pouze mne. Zapojení, vypojení a nyní, až se oteplí, tak to budu opět zapojovat - tzn. to těsnění bude po smrti ;-)
 9. Shaarky

  Zadní přídavné brzdové světlo - těsnění

  Protože když už to světlo 2x demontuješ, dostane to zabrat... a nechci riskovat, že tudy časem poteče.
 10. Shaarky

  Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

  Mám negativní zkušenost s tím, co ta kapalina dokáže napáchat v 5. dveřích - určitě nezaslepovat - např. Ti tam ta kapalina zamrzne, pak to praskne a jsi "nahraný".
 11. Shaarky

  Zadní přídavné brzdové světlo - těsnění

  @ferda25 díky moc Jirko !! Jsem hledal a vůbec nikde nemohl najít
 12. Shaarky

  Odvětrávání víka ventilů - ulomený protikus pro 04L131051C

  Tak ty duté šrouby jsou zřejmě příliš malé, zkusil jsem objednat ještě jiné z ALI... nicméně, teď po 14ti dnech vyskočila opět chyba - stačilo znovu nastartovat a vše bylo ok, na diagnostice následně zůstaly chyb. kódy níže. Trouble codes: P256300 - Turbocharger Boost Control Position Sensor Circuit Range/Performance Intermittent P00AF00 - Turbocharger/Supercharger Boost Control "A" Module Performance Intermittent
 13. Nevíte prosím, zda-li popř. kde lze koupit těsnění okolo zadního přídavného světla ?
 14. Shaarky

  Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

  Myslíš ostřiku zadní kamery ? To nejde, je to normálně hadičkou rozdvojené mechanicky - můžeš si to rozdělat a odpojit celý ten segment. Foto pro názornost (nicméně bacha, mají to špatně nainstalované na obrz. - NESMÍ to jít ty koncovky na tu hladkou část, jinak to vyskočí...) - https://www.cars-equipment.com/en/shop/rear-view-cameras-12/vw-skoda-camera-washer-installation-parts/#prettyPhoto Na COMBI prostě ale nutnost, jelikož stačí trochu popršet a přes kameru není vidět...
 15. Shaarky

  Rekuperace energie

  No zítra si to půjdu minimálně nastavit alespoň tak jak to má být a uvidím, co to bude dělat, především z kapacitního hlediska. Popř. někdo jiný si může zkusit nastavit non-GEL a také uvidí, pak může nasdílet (ale asi jen za předpokladu, že si pro jistotu baterii pohlídá) ... by mne zajímalo, jestli nakódováním obyč. baterie je rekup. vypne - ale to zde předpokládám již někdo zkoušel. poznámka : za případné "exploze", zničené baterie či vůz si každý ručí sám...ačkoliv, pokud tam jsou čidla a jednotka si měří teplotu, odpor, napětí...tak snad, ale kdo ví. Opět spekulace.
×