Jump to content

Shaarky

Uživatel
 • Content Count

  1,110
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 1
 • 0
 • 0

Community Reputation

80 Excellent

About Shaarky

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 03/05/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

3,076 profile views
 1. Funguje i v součinností s navigací - např. odbočky apod., ale zdá se mi, že někdy i doporučení ohledně rychlosti v zatáčce s aktivní navigací doporučuje "lépe". Musel bych to vypozorovat. Vesnice, značky rychlosti apod. fungují samozřejmě bez.
 2. Nepotřebuješ nic,jen 2x nastartovat a jet....ŘJ budou nicméně plné chyb.
 3. https://www.maxildily.cz/Plynovy-tlumic-narazu-elektronicky-regulovany-Original-3Q0413031AK-d12716.htm ...naše cena bez DPH : 4 959 Kč * 4 = 19836 Kč bez DPH ...máš nějaký slevový program, či ? Díky.
 4. A co Ti to hlásí ? U mne tedy " Nebyly nalezeny žádné mapové podklady pro daný VIN ".
 5. Potvrzuji, některým uživatelům nemohu již delší dobu napsat, při odesílání se jen točí kolečko..
 6. Nechápu - chtěl bych, aby se sedačka přisunula při vypnutém zapalování a zároveň při zavření řidicových dveří. Teď, musím zapnout zapalování, natáhnout nohu na spojku, sedadlo se začne přisouvat, během startování motoru se přeruší, motor nastartuje a sedačka se dosune. To mi jako ideální nepřijde. Nicméně zpět k dotazu - ví tedy někdo? Lze to dokódovat?
 7. Tak mne se přisouvá až při zapnutí zapalování... tak že by to bylo jinak u novějších ročníků ? Tak jako tak, poradí někdo, kde je případně možné změnit ?
 8. U řidiče...u spolujezdce to zřejmě u mého MR nepůjde. Aktuálně se mi sedadlo odsune, když vypnu zapalování - to je ok, ale přisune se až při zapnutí zapalování, to je trochu na nic.
 9. Nevíte někdo náhodou, zda-li lze easy entry upravit taky, aby se sedadlo zasunulo zpět se zavřením dveří a nikoliv až při startování?
 10. Máš homologované a nehomologované úpravy a z toho vychazející limity a co přesně od toho chceš. Jsou zde i kluci na fóru, na které se můžeš obrátit.
 11. Já myslím, že ten posuvník právě u mne resp. na mém MR nefungoval/nefunguje, myslím že to tu Jirka už i někde psal, pokud se nepletu. Ale ruku do ohně za to už nedám, je to nějaký ten pátek. Měl jsem dodatečné volby právě pod Individual...
 12. Měl jsem to také tak, než jsem přišel o nastavení v servisu po parametrizaci jednotek :-) Jinak opravdu po změně byl SPORT spíše jako Normal a jezdil jsem na jinou volbu, která mi přišla právě někde mezi Sport a Normal (teď nevím, jestli to byl Race nebo jak se to tam jmenovalo).
 13. Hlavně pokud máš kameru, je to potenciálně nebezpečný stav a můžeš i vyhořet (zkratem kapaliny v konektoru, pokud by Ti např. vypadla přímo u kamery)...takže řešit ideálně ihned.
 14. Pokud Ti cokoliv bliká, pak na diagnostice musí něco být.... raději k někomu zajeď.
×
×
 • Create New...