Jump to content

Shaarky

Uživatel
 • Content Count

  1,074
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 1
 • 0
 • 0

Community Reputation

76 Excellent

About Shaarky

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 03/05/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

2,592 profile views
 1. Shaarky

  Zrcátka - při sklápění dělají hluk, lupnou

  Martine a foto jsi náhodou nepořídil? :-)
 2. Shaarky

  Zrcátka - při sklápění dělají hluk, lupnou

  U mne se přijímací technik pokusil, že Škodovky řekli ale, že to nemá vliv na funkčnost a hotovo. To mám také, asi půl roku, ale lupání to neřeší... Zajímalo by mne, kde se to přesně má promazat...
 3. Neděje se vám někomu také to se zrcátky, že při sklápění vám začaly dělat hluk - 1x lupnou + nemají zcela pravidelný chod? Měl jsem to v servise, servis problém pochopil, promazal (nevím jak, kde), dělá to stále, dle Škodovky je to ok a na výměnu to není.... Nemáte někdo nějaký tip, jak se toho zbavit náhodou?
 4. Shaarky

  Deflektory (ofuky) bočních oken

  ... měl jsem je, dal jsem je zatím pryč. Zdá se mi, že při vyšších rychlostech jsou ty ofuky hlučnější než bez.
 5. Shaarky

  Ostřikovače předního skla.

  @Stanson jak staré auto jsi měl? Začalo mi to dělat také :-) ... Levý přední si "cákne", při zadním ostřiknutí.. mám MR2017
 6. Tak ať to demontují a pak reklamují... nebo ať si Tě zavolají, až tam technik bude, pokud s tím nemáš problém. Tohle je fakt vyjebávàni se zákazníkem... Kdyby chtěli, řešení najdou.
 7. Shaarky

  "Tlumič" 4E4 837 763 zavírání dveří

  Ano, takto to řešili v servise
 8. Shaarky

  "Tlumič" 4E4 837 763 zavírání dveří

  Ten uvolněný zámek, abych to uvedl na pravou míru - museli se prostě dveře a zámek seřídit tak, že ty dveře více dovřely.
 9. Shaarky

  Karoq kódování

  https://forum.skodahome.cz/topic/136040-možnosti-kódování-u-oiii/?do=findComment&comment=2375761
 10. Shaarky

  Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

  Čistě náhodou, lze tohle nějak aktivovat u S III MR2017 ? Nabídka je aktivní, nicméně bez reakce... Mimochodem, jednotka Centrálního rozvodu - 09 - nelze kódovat (dlouhé kódování) či pouze přes ODIS ? V OBD11 mám long coding samé nuly.... už jsem to našel na sousedním fóru : Takže asi jedině VCP.
 11. Shaarky

  "Tlumič" 4E4 837 763 zavírání dveří

  ...nebylo to klepání přímo ve dveřích, nýbrž spíše jakoby bylo něco, nějaká kulička, byla ve B sloupku dole...myslel jsem, že mám něco ve dveřích, nakonec to byl uvolněný zámek. Dělalo to pouze při nerovnostech, ale bylo to velice nepříjemné.
 12. Shaarky

  "Tlumič" 4E4 837 763 zavírání dveří

  Mnoo...tak objednal jsem v AutoKelly a nevím no - nějak u S3 nepoznám moc rozdíl, je fakt, že jsem si dodělával ještě těsnění dolů + po problémech s klepáním dveří mám seštelovaný zámek. Ale že by to mělo takový efekt jako na videu výše, určitě ne. Za mne tedy zbytečnost, ale uvídíme po pár dnech. Navíc jdou dveře i hůře zavírat teď.
 13. Shaarky

  Kódování funkcí na Superba III (VCDS)

  A jo, jasan, to dává smysl, díky.
 14. Shaarky

  Rekuperace energie

  Při vytažení konektoru se vám bude zobrazovat chyba na GW 19 - U105000 - Battery monitoring control module. Jinak to dobíjí pak konstantně na 14.3V, přičemž myslím, že max. napětí by mělo být 14,4V. Jednotka pak nevidí i aktuální spotřebu proudu, napětí baterie a další charakteristiky - takže je to takové "rádoby funkční" řešení, které rekuperaci opravdu odstaví...
 15. Shaarky

  Asistent rozpoznania únavy

  Nikdo ? :-(
×