Jump to content

Jakub - škodík

Uživatel
 • Content Count

  823
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

1 Neutral

About Jakub - škodík

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 03/15/1979

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

1,827 profile views
 1. Jakub - škodík

  1,8 20V turbo 110 kW a 132 kW

  Jen dotázek - již podruhé se mi stalo ( během 3 let ), že mi při výměně oleje strhly závit pro vypoušťák. Vana je hliník. Nevíte někdo zda se nedělá i plechová ?
 2. Jakub - škodík

  OPEN MOTOR SHOW

  Kamarád mě požádal, abych zde prezentoval tento srázek. Jedná se o sraz našláplých vozů - bude se blbnout. Kategorie leštěnka tam na 100% nebude.
 3. Jakub - škodík

  OI RS - budíky s maxidotem - ručičky

  TAK UŽ TO MAKÁ - pravděpodobně čidlo na převodovce ( kontakt ) - jen sem ho demontoval a okouknul, namontoval zpět a je opraveno.
 4. Jakub - škodík

  OI RS - budíky s maxidotem - ručičky

  OK, dík za rady - v po na to kouknu.
 5. Jakub - škodík

  OI RS - budíky s maxidotem - ručičky

  Spotřeba se při rozjetí nezmění - stále ukazuje v l/h.
 6. Jakub - škodík

  OI RS - budíky s maxidotem - ručičky

  Na převodovce - 3xpin. Zkontrolován - OK.
 7. Jakub - škodík

  OI RS - budíky s maxidotem - ručičky

  Ty budíky jsou v autě rok a bez problémů - dnes za jízdy mi nahlásily, že mám natankovat ( v nádrži 3/4 ) a jak sem kouk do budíků - vidim jak ručička tachometru spadla ze 120ti na 0 a už se ani nehne. A každou chvíli hlásí prázdnou nádrž ( v nádrži 3/4 ) - třeba 5x za 10 km.
 8. Jakub - škodík

  OI RS - budíky s maxidotem - ručičky

  To jsem si nevšiml - ráno zkusim.
 9. Jakub - škodík

  OI RS - budíky s maxidotem - ručičky

  Na budíkách neukazuje rychlost, nádrž se různě houpe. Voda + otáčkoměr + všechno ostatní maká normálně. Pojistky jsem proměřil a některé podezřelé i vyměnil - beze změny. Co to může být ? Budíky jsou nové - v autě cca 1 rok - najeto na nich 7 tis km.
 10. Jakub - škodík

  Potažení částí interiéru do kůže

  Please help, nevíte někdo, kde by mi potáhly plastové sloupky kůží ? Instaloval sem na sloupek k řidiči kapličku na 3 přídavné budíky a nechce se mi to tmelit a lakovat - mám strach, že to popraská. Takže bych to radši chtěl potáhnout kůží - to bude jistota. Nevíte někdo o někom ? Dík moc za nějakej tip nebo kontakt.
 11. Jakub - škodík

  13. Škoda Tuning Doksy

  Souhlasim se všemi nespokojenými - na párek si můžu skočit kousek od baráku. Velice pravděpodobně moje poslední Doksy.
 12. Jakub - škodík

  Motor z RS místo 1.8 110kW

  Jinak já loni s mojím Škodíkem AGU něco málo přes 50 tis km a letos už s ním mám 27 tis km. A do nafty já nikdy nepudu - pouze benzín v turbu. Prostě mi sedne. To jen tak pro zajímavost - V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ TÍM NECHCI ROZPOUTAT DISKUZI BENZÍN VS DIESEL.
 13. Jakub - škodík

  Motor z RS místo 1.8 110kW

  AUQ dát místo AGU je trochu problém - komplet jiná elektrika a mechanickej versus elektronickej pedál. Jinak motory jsou stejný - jestli mohu doporučit, tak tam jen šoupni turbo z RSka - padne přesně kus za kus ( i když jak psal brácha bude to jen nepatrnej rozdíl ) a nech to čipnout - nejlépe sportmotor. Vstřiky máš 280 ccm a RSko AUQ i AUM maj 310 ( nebo 315 nevim přesně ) - tak ty neměň ( oni sou stejně konstrukčně jiný ). U AGU - Rs turbo + čip = pojede to líp jak RSko.
 14. Jakub - škodík

  Přední stěrače OI - problémy, nejdou vypnout, atd.

  Co je to ? Přední stěrače si dělaj co chtěj - někdy setřou jen jednou, někdy třikrát někdy třeba desetkrát, někdy se zastavěj normálně a někkdy třeba uprostřed okna. A někdy fungujou naprosto normálně. Mecanicky jsou v pořádku - táhla jsou nedávno nová - chodí z lehka a plynule. model 1,8 20V turbo AGU 12/1998
 15. Jakub - škodík

  do tdi benzin, kolik?

  Letos 50 tis km s 1,8 20V turbo + čip a mnoho jiných úprav a opravdu nemám potřebu do toho lejt nic jiného než shell v-power racing 100. A jen tiše a svižně jezdí a jezdí a jezdí ........
×