Jump to content

kober

Uživatel
 • Posts

  55
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by kober

 1. To asi myslel letos na konci června...
 2. Také jsem se včera dotazoval a posun z KT 43-45 na 44-46, takže se pomalu plížím k Vánocům 🎄
 3. Cože 😳😳 Jakože sis něco objednal, oni ti to nedodali a peníze si nechali. To je nějaký vtip, doufám že to tak nenecháš a minimálně podáš podnět na ČOI.
 4. Tak to jsi mě teda pěkně nasral, ti povím 🤣 To jsi tu radši ani neměl psát...
 5. Jsem docela skeptický k pravdivosti tohoto údaje vzhledem k tmou, že už čekám 14 měsíců 🤣
 6. https://goo.gl/maps/oAqEf9JVt81vTJtd7
 7. Kromě Sportpaketu a panoramy mám to stejný a aktuální datum výroby je cca půlka listopadu (KT43-45). Čekám 13 měsíců a taky se to nebezpečně blíží k těm dvaceti 😀 Nevěřím už ale ničemu, takže jsem dočasně vyřešil auto jinak a život jde dál. Snad to vyrobí ještě letos. Kolega dostal O4 už v únoru (po tom co od prosince stála na odstavném) a má s tím jenom problémy (především infotainmentem), ale teď mu měnili snad jednotku, protože mu často nefungovaly senzory. Takže vlastně je to takové malé štěstí ve větším neštěstí, protože až to budu prodávat, tak auta vyrobená v druhé půlce 22 a případně 23 budou mít asi lepší pověst, než ty 2021 a nedejbože 2020.
 8. Naopak, je to pozitivní že se věci pooooomalu hýbou k lepšímu
 9. @Pepa z Depa Byť chápu tvou frustraci, stěžovat si můžeš, ale tím to končí. Požár provozu, válka a rozjíždějící pandemie jsou ukázkové vyšší moci. Jak píše @patrikcevela, zrušit objednávku můžeš (prodejce ti ještě poděkuje) a koupit skladovku, ale já situaci teď mapoval a nevybereš si, nebo si vybereš co nechceš nebo si hooodně připlatíš. Jediná alternativa je operák, který má ale jiné nevýhody. Jinak ano, taky jsem si říkal, že půlrok je šílený a hodně jsme doma váhali, jestli do toho jít, když i30 nebo Mazdu jsme mohli mít prakticky hned. Ale vybrali jsme si a tak to je. Po bitvě každý generál, ale asi nikdo nemohl tušit, co nastane. Největší chybu dělá Škoda v komunikaci (resp. nekomunikaci), kterou nezvládá a určitě se ji to vrátí (obzvláště v zahraničí, v Česku to tak nebude, nebo minimálně). Zvedni telefon nebo napiš email do Škodovky a chtěj info. Černé Ovce ti nepomůžou a nadávání na "místní" už vůbec ne.
 10. Minulý týden jsem napsal nasranej email do ŠA že budu čekat rok a půl na auto a že komunikace je fakt děsná. Chtěli po mě číslo komise, že bez něj nemohou na zpoždění reagovat. Dneska přišla odpověď jak jsem asi čekal. CTRL+C CTRL+V. Email má přesně opačný efekt, vytočilo mě to ještě více 😀 Rovnou jsem poslal odpověď, tragická komunikace. To mě fakt dokáže vytočit tenhleten styl, když se mnou mluví někdo jako s idiotem.
 11. Hádám, že dostanu stejnou odpověď 1:1
 12. Ah, mám černé schéma tak jsem to neviděl :) Jinak jsem na supportu vznesl velmi nasraný dotaz co to ***** má znamenat, kde je k tomu nějaká informace, že si s termíny házejí jak chtějí, bez komunikace, že čekat ROK NAVíC je šílené. Tak prej předaj na oddělení a ti se mi ozvou - asi abych se uklidnil a pak mi řekli jenom smůla 😀
 13. Tak jak jsem říkal tak se stalo, auto posunuto na listopad 2022 (KT43-45). Takže dnes jdu vybírat něco jiného a až jednoho dne auto bude, dost pravděpodobně ho jenom otočím. Tímhle tempem začínám věřit, že auto dostanu v lepším případě někdy 2023 a kdoví, jestli ŠA vůbec dodrží smluvní cenu. Jedno je jasné, na auto budu čekat minimálně rok a půl a bude to moje poslední Škoda, protože tohle je neakceptovatelné selhání. Od dealera:
 14. Mám to stejně. Taky mám týden T. Než těšení ale spíše čekám, až dostanu hovor s dalším prodloužením (již čtvrtým - auto mělo být na začátku ledna, pak květen, pak začátek června a teď konec června).
 15. https://www.lidovky.cz/byznys/skoda-vyroba-propad-vazna-situace-ruseni-sluzeb.A220617_115125_ln_ekonomika_tmr&h=8500C799DC934746FC0BABC12EDBF209 Z článku:
 16. No, nedávno se v O4 skupině někdo ze ŠA na FB dušoval, že není možné, aby auto stálo na parkovišti více než 2 měsíce, že to jsou lži. Tak to jsem zvědavý, jak dlouho tam to RSo bude stát
 17. Tak tak, všede je to stejný, ne-li horší. Kdo si chce v angličtině přečíst stejný zmar jako tady, tak prosím 😀 https://www.briskoda.net/forums/topic/490411-delivery-times/
 18. No, to může udělat i zákazník. Nicméně už jsem slyšel z více směrů, že škoda zrušila 25% O4 na tenhle rok... Každopádně jsem si auto objednával o 4 dny dříve než @petr.podzimek, tak začínám byt pěkně nervózní, protože už třetí pracovní den čekám na konkrétní odpověď dealera...
 19. Jinde to je možná lepší, ale jen tak v bledě modrém. Známá čeká na i30 už taky pěkně dlouho (myslím že teď kroutí 6 měsíc). Sice ne rok, ale na to, že ma hjonde čipy a mnohem více standardizované výbavy docela bída. Takže pokud člověk nechce skladovku, tak si v lepším případě stejně počká až do vánoc.
 20. Jasně, ty data asi mají, ale to mají každé pondělí sednou a sesmolit stovky emailů klientům a pak očekávat hovory těch klientů? To by nedělali nic jiného, proto to udělají jednou za čas nebo na dotaz a pak to vypadá jak to vypadá. Já taky nechci psát dealerovi každý týden a ptát se dokola pořád na to stejný, neobjednal jsem si rohlík, ale docela drahý auto. Když si objednám iPhone z iStyle co mi mají přivézt třeba až za 3 týdny, protože to je novinka, tak taky vidím odhad a chodí mi průběžné info o zpoždění případně dřívějším doručení. Protože na to má Apple systém a komunikuje to, iStyle ta data pak už jenom "lopatuje" automaticky zákazníkovi. To, že za situaci může Škoda je bez diskuze. Celý týden vidím na forech a sociálních sitích příspěvky o přesunu výroby na 36KT ale nikde ofiko prohlášení, Škoda dělá že se nic neděje, vše v pohodě.
 21. Ano, prodejce by to mohl dělat, ale když to velká většina nedělá, tak je asi problém jinde, prodejce prodává a řeší problémy, který si způsobuje sám - nemůže řešit něco, co ani nemůže ovlivnit. Tak jako tak, jde o dobré jméno ŠA, takže se Škoda může vymlouvat, ale nakonec to je primárně ona, kdo příjde o zákazníka, který nemá na výběr (výše si sám psal, že najít tak ochotného prodejce je těžký).
 22. Já to pořád nechápu, jak může komunikace ŠA takto selhávat. Na auta čeká tisíce lidí přes rok a Škoda mlčí, krom jednoho kusu hnusně ofoceného papíru týkajícího se výplní, který mi dealer někdy v únoru dal, jsem nedostal ani jeden email s nějakou omluvou, vysvětlením a prognózou. Prostě ticho. Jenom když nastane termín, tak si s dealerem píšeme a ten zjišťuje u ŠA a pořád dokola. Psal jsem si na netu s nějakým Slovincem a ten mi říkal, že mu dealer řekl, že nevím, že se s ním škoda téměr nebaví a už jim říká jenom kvartály. Škoda tímto zahazuje absolutně reputaci, kterou si vybudovala v zahraničí, neb češi to asi zkousnou...
 23. No, vypadá to, že by se dal uspořádat sraz lidí, co čekají na Oktávku více než rok, účast by byla jistě hojná. Třeba Pardubice, tam se dá dojet vlakem slušně ze všech směrů.
 24. Jestli z těch dnešních příspěvků neomdlel 🙂
×
×
 • Create New...