Jump to content

ferda25

Uživatel
 • Content Count

  5,639
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

ferda25 last won the day on August 19 2018

ferda25 had the most liked content!

Community Reputation

673 Excellent

About ferda25

 • Rank
  Mistr Fóra

Recent Profile Visitors

52,726 profile views
 1. Tato funkce není vypínatelná přes Maxi-Dot. Položka v Maxi-Dotu je určená pro sklopení zcrátka po zařazení zpátečky. Pokud to přestane fungovat v 99,9% případů stačí opět naučit dorazy oken, to 0,1% jsou vadná zrcátka nebo "kutil" s VCDS.
 2. Pokud je ve voze multifunkční volant a Columbus, tak není jediný důvod něco ovládat přes displej. Nemluvě, že za jízdy je to vždy nebezpečné i v případě existence přímých odkazových plošek do menu v rámci Amundsena. Co jsem slyšel, tak se všichni co jim stačí Amundsen se dočkají, protože náhrada u Superba3 v rámci MIB3 nebude a bude jen náhrada za Amundsena...... Tak si to chvalte jak je to super a až Vám bude pACC díky špatným mapovým podkladům nesmyslně přidávat ještě v obci na 90 km/h nebo díky nepřesné poloze brzdit ještě x metrů od cedule města, ve městě budete přemýšlet když bude víc odboček za sebou, která je ta správná, protože Vaše poloha je nepřesná, tak si řekněte,....ještě, že máme co jsme chtěli.
 3. Už jsem to řešil a vždy to bylo nahráním špatného softwaru do jednotky ABS...někdo zkusil udělat z jednotku bez HHC jednotku s HHC a pak nevěděl co s tím..pozná se vyčtením bližší identifikace dle typu HW.
 4. Větší sleva než 20%???
 5. Větší slevy(max 20% jako do teď) nebudou.
 6. Fungovat to musí stejně jako u auta z výroby. Max kontrola zda jednotka vezme v kódování v bytu 02 přičíst hex 06...a dát nakódovat.
 7. On asi myslí jen nahradit to čidlo na nápravě. Každému je jasná, že povel dálkovému by musel jinak složitě posílat pomocí zápisu do CAN sběrnice vlastní vyrobenou jednotkou a to instalace 7P6 jednotky s vlastně vyrobenou náhradou čidla nápravy je mnohem snazší a rozumnější řešení.....samozřejmě, že pro jednotky 7P6 potřebuje správná data + pro jednotky ve světlech.
 8. Zvládne: asistenta dálkových. čtení značek, lane asistenta
 9. Pokud máš originální a aktuální VCP System a stáhneš si a nainstaluješ TeamViewer verze 13(stačí verze host), tak lze i na dálku.
 10. ad 1) u MR 2017 nelze aktivovat v menu ad 2) po nastavení nutné provést tovární nastavení světel přes navigaci(viz. návod k obsluze) ad 3) viz. návod k obsluze, po nastavení do stavu z výroby
 11. Jedině vypnout hlídání prázdné nádoby.
 12. Stačí když bude rozlišovat mapy pro MIB1(stejná mapa je i pro: MIB2, MIB2.5) a MIB1STD nebo následně MIB2STD. Jiné rozdíly v mapách nejsou.
×
×
 • Create New...