ferda25

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4 917
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

ferda25 naposledy zvítězil 11. Leden

ferda25 nejvíce like obsah!

Popularita

636 Výborná

O uživateli ferda25

 • Hodnost
  Mistr Fóra

Návštěvy profilu

29 400 zobrazení profilu
 1. Ta přenosná baterka s LED osvětlením má objednací číslo: 3T0947417F a LED světýlka: 8J0947409B(2x) + redukce sedan pro originální LED světla(8J0947409B): 2x 8W0971832 2x 4B0971992 2 x 000979022E 4x N 90764701 nebo redukce u combi pro originální LED světla(8J0947409B): 2x 8W0971832 2x 3B0972712 2x 000979020E 4x N 90764701 Po instalaci jen mohu říct, originál je originál......
 2. Karoq kódování

  Laborování s napětím není nikdy 100% řešením.
 3. Výměna předního skla - reklamace

  Mě by stačilo, kdyby mi někdo napsal konkrétně díly co nebudu po instalaci tlumičů od firmy Bilstein, moc dál řešit na reklamaci a proč(například: ložisko v kole a popsat jaká síla ho bude více namáhat). Ne mi psát "plky", že nedoporučuji a bude problém se zárukou. Místo řešení jen výmluvy, lži(nemontujeme -> nabízíme) a osočování, že po x letech s manuálem se neumím rozjíždět. Snahu pomoc řešit problém nemá nikdo. Když už mi prodali "vzdušné zámky", tak by mě mohli pomoc v nich aspoň "postavit lepší kulisy" místo těch originálních, které nestojí svojí kvalitou za nic. Když se mi při zrychlování na 3 rychlostní stupeň do velkého kopce utrhne přední kolo a skáče nad vozovkou, tak tam vznikají síly, které jsou více destrukční než jakýkoliv tlumič s jinou charakteristikou, který tento jev zamezí, ale zřejmě pánové ve "vývoji" ve Škodovce mají jinou "fyziku".
 4. Karoq kódování

  Ne chybu nemažu, ale měním podmínky jejího zápisu do paměti závad.
 5. Karoq kódování

  Jsem zvědav na první řešení nefunkčního výhřevu volantu, až bude někdo mít problém, že občas nehřeje a pánové z TSC ve Škodovce budou tvrdit, že to je normální, že ta chyba je standardní.. Pokud se nyní objeví po mé úpravě, tak je tam opravdu problém. Nemluvě, že při prodeji vozu to bude první co bude kupující řešit...."máte vadný výhřívaný volant".
 6. Výměna předního skla - reklamace

  Ty pružiny se dávají u VW do všech Passatu. Zapomeňte na nějaký velký vývoj ve Škodovce. Vývoj dělá v rámci koncernu jen Audi a ostatní se vezou a jen přebírají technologie a odlaďují pro své vozy. Co má navíc Sportline oproti sériovému vozu se sportovním podvozkem z hlediska techniky. Podvozek je identický, motor také, VAQ to nemá....
 7. Výměna předního skla - reklamace

  Hlavně jsem předtím měl O2, S2 se sportovním podvozkem a očekával jsem to samé u Superba3. A místo srovnatelného produktu jsem nedostal vůbec nic. Při porovnání dílů pro podvozek pro Sportline a můj vůz to vypadá hodně zajímavě. Pán asi opravdu prvně napsal velkou pravdu a Sportline = rovněž jen snížení podvozku(jen jiná pera). To znamená hodně velké navýšení za nic(tedy za černý strop a ten mám už také).
 8. Výměna předního skla - reklamace

  Buď budou řešit vady na voze nebo budou muset vrátit peníze.
 9. Výměna předního skla - reklamace

  Opětovná citace toho, co mi prvně odpověděli: 2. Vozidla Superb nejsou vybavena zvláštním / sportovním / podvozkem. Přes celou paletu je zástavba tlumičů se shodným nastavením. Pro některé verze a trhy jsou montované tlumiče s jinou charakteristikou a podložkami Na faktuře mám položku, která tvrdí opak a v další reakci už to samé nikdo netvrdí. Z toho co mi napsali prvně, není dle jejich tvrzení, ani sportline vybaveny ničím specifickým.
 10. Výměna předního skla - reklamace

  To ano, ale ze strany Škody Auto a.s., která mi evidentně lhala a odvádí nekvalitně svojí práci.
 11. Výměna předního skla - reklamace

  Další odpověď ze Škodovky: posílám Vám odpověď na Váš dotaz který jsem dostal od našich specialistů. 1) Sportovní podvozek Škoda na Superb nabízí (nepřesně formulováno) 2) Sportovní podvozek není sportovní ve smyslu RS, je snížen o 15mm a má jiné nastavení pružin 3) Rozdíl jízdních vlastností mezi standardním podvozkem a sportovním je patrný 4) Neznáme stížnosti typu jako od tohoto zákazníka, naopak vozy jsou velmi dobře hodnoceny i v zahraničních mediích 5) Vnímání podvozku je subjektivní, tzn. nelze se trefit do gusta úplně každého zákazníka 6) Výměnu součástí podvozku v žádném případě nedoporučujeme a neschvalujeme 7) Protáčení předních kol ovlivní zejména způsob rozjezdu, tedy zákazník sám, musí se přizpůsobit aktuálním podmínkám 8) Kontrola trakce (ASR) funguje, její přínos je nejznatelnější v zimních podmínkách, nelze očekávat, že systém ASR umí myslet a reagovat za řidiče Na základě Vašich zaslaných objednacích čísel odpovídají následující čísla ze sortimentu ŠKODA Originálních dílů: přední tlumič - 3Q0413031BF zadní tlumič - 3Q0513049FP Má odpověď: bohužel musím konstatovat, že řešení jsem z Vaší strany nedostal. 1. Vaše firma jednou tvrdí, že podvozek vůbec nemontuje a následně bez omluvy tvrdí, že se nabízí. Jak Vám mohu věřit? 2. Nejedná se jen o rozjezdy, ale i o zrychlování na 3 rychlostní stupeň do velkého stoupání. 3. Podvozek není ani komfortní ani sportovní. 4. Vámi vypsaná objednací čísla tlumičů jsou určená i pro standardní podvozek. O kvalitě podvozků firmy Škoda svědčí i poslední test s Opel Insignií, kde jasně prohrál, protože byl nepřiměřeně houpavý. Viz poslední vydání časopisu Auto TIP. Tvrdit, že tlumiče fungují jak mají bez testu je neprůkazné!! I nová věc může být vadná! Věřím, že za měsíc co u Vás auto stálo, jste test tlumičů provedli a máte z něj výstup, který mi prosím pošlete. Pokud Vaše firma nepřijde s konstruktivním řešením, nechám provést v Německu nezávislý test. Je to typická ukázka arogance vůči zákazníkovi. Vlastně tvrdí, že sportovní podvozek nabízí, ale nemontují. Dosud bez odpovědi.
 12. Amundsen

  Vyšel nový software 0367 pro všechny co mají Amundsena nebo Bolero se softwarem 03xx.
 13. Infotainment Navigační systém AMUNDSEN

  Vyšel nový software 0367 pro všechny co mají Amundsena nebo Bolero se softwarem 03xx.
 14. Infotainment Columbus Superb III

  To víš, zvykej si "simply clever", tj. nic se nezměnilo, jen něco překlopilo hlášku na webových stránkách.
 15. Infotainment Columbus Superb III

  Kde vyšli nové mapy?? Stále vidím všude jen 2018.