ferda25

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4 788
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  3

ferda25 naposledy zvítězil 11. Ledna

ferda25 nejvíce like obsah!

Popularita

593 Výborná

O uživateli ferda25

Kontaktní metody

 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

26 323 zobrazení profilu
 1. Pro všechny, kteří chápu, že legální licence má být samozřejmost: http://dltemp.ross-tech.com/VCDS/download/I01furG/VCDS-Release-18.2.0-Installer.exe
 2. Stačí postavit flešovací cd a povolit BAP v kódování jednotky na adrese 37.
 3. Pokud se staví jinak, tak to je jen tím, že předtím nikdy celý proces neproběhl.
 4. Spíš jindy nebo se Ti nikdy správně nenastavili. Jo volali by tak z okna....
 5. Zatím nikdo nezkusil..
 6. Nastavitelné Easy entry přes MIB:
 7. Nastavitelné Easy entry přes MIB:
 8. Jen nové info kolem celé akce... ČOI se mi ozvala a sdělila mi jak mám pokračovat. Tím chci poděkovat, že mě přesvědčili, že ještě "něco" v našem státě funguje. Bohužel z důvodu nemoci se termín nekonal. Po poslední komunikaci jsem se dozvěděl, že mi vůz bude zapůjčen + mi byl stanoven další termín. Jen je škoda, že to nešlo bez nutnosti se tak trápit a bez toho, že zřejmě pochopili, že bez zapůjčení vozu to bude systém - 3 závady a jdeme vracet. Teď jim opět dám těch 30 dní na to, aby problémy vyřešili.... Mimochodem: Objevili se další problém - nefunkční paměť sedačky řidiče. Běžně to tu všem odstraňuju bez toho aniž bych to nějak víc řešil, ale po postupu firmy Škoda Auto, to na svém voze budu muset nechat být a tuto funkci nechat opravit až od nich. Celkem smutná zkušenost, jsem majitel vozu na kterém bych si raději neměl nechat ani měnit kola jinde než v servisním centru v Mladé Boleslavi, jinak mi hrozí jen postihy a sankce....naštěstí jen dle názoru firmy Škoda Auto, ale i ten Vám hodně znepříjemní život. Tímto jejich názorem mi vlastně upírají vlastnická práva na můj vůz. Nový termín 22.3.2018, prý dřív nemají čas.....
 9. Přehrávání veškerých médií z telefonu(včetně videa). Video jinak ani Amundsen nepodporuje.
 10. Teď Ti světla jezdí až když nastartuješ motor - lze změnit v adaptacích po zadání loginu: 20103. Cituji: Tím se upraví přizpůsobení ŘJ světel - adresa 004B, kdy se změní inicializace světel z původní „po zapnutí zapalování“ na „po startu motoru“.
 11. TPI k aktualizaci na poslední software u Columbusu - verze MIB2 u aut vyrobených od 05/2015 do 05/2017: 2047101_4.pdf Hodně lidí mi tvrdilo, že jim to nechce servis nahrát, protože se na něj nevztahuje... Pozor po této aktualizaci bude opět nefunkční VIM!!! K autorovi mám jednu poznámku - lépe provést: Konfigurace softwaru řídící jednotky!! Můžu jen spekulovat, že postup pomocí řízení funkce: výměna jednotky má možná důvod, že jednotky by se měli opravdu fyzicky měnit a tak se to vlastně papírově provede. V historii bude jasně dokazatelné, že je jednotka vyměněna. TPI se jen pak změní a je vyřešeno. To je však jen má spekulace. Tj. problém neleží jen v softwaru, ale i v nových datových souborech.
 12. TPI pro všechny co mají kameru za předním sklem a chtějí si ověřit její správnou funkčnost: 2049715_1.pdf Tentokrát za mě jednoduchý a rychlý postup.
 13. Oficiální řešení: 2050180_3.pdf A já si chudák myslel, že to jde i přes adaptace změnit. Tenhle postup mě pobavil, ale je fakt, že to taky změnilo.... Spíš je to zajímavost, co to vlastně způsobuje...tj. dle mého je to nízké napětí(sednu do auta a hned rychle startuju, opět další důvod potlačit rekuperaci a držet baterii mezi 13 V až 14 V).
 14. Protože Continental tam se souhlasem koncernu VW má tzv. ochranu proti krádeži, chybný kontrolní součet v eepromě v rámci HW identifikace. To neumožňuje validní zápis + po čase způsobí pád celé navigace. Každé přehrávání tuto "smrt" způsobenou přímo výrobcem jen přiblíží.