Podzimní 25.sraz SKODAHOME v novém - 21.10.2017 v tradičním prostředí Triocampu Praha 8 / Více informací zde>>>

ferda25

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4 489
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  2

Popularita

461 Výborná

O uživateli ferda25

 • Hodnost
  Mistr Fóra

Kontaktní metody

 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

22 127 zobrazení profilu
 1. Přijet do Strakonic a předem se domluvit.
 2. Pro každého elektricky chápavého plné světlo = na obou pinech shodné napětí(rozdíl 1 V = bliká) utlumené světlo = rozdíl mezi napájecím napětím 70% Hlavní problém je, že při blikání musí led proužek denního úplně zhasnout(nestačí utlumit na obrysová světla). To je největší problém.
 3. A když máčkneš znovu tlačítko tak to něco udělá?? Vím, že se mění zámky na pátých dveří. Auto signalizuje otevřené dveře nebo zavřené když se to zastaví?
 4. Při zastavení píská varovným tónem?? Zkusil bych jen udělat základní nastavení. Co bude řešit servis je otázka, ale pokud budou přehrávat jednotku 6D, tak o mé nastavení přijdeš.
 5. Řekl bych, že mechanické otázce p2p rozumí a pokud bych to musel řešit já, tak to bude rozhodně cestou buď nového motoru nebo přes p2p(fido). Pokud bys byl tak důsledný, tak skrytá vada vznikla díky konstrukční chybě. Tj. vše by měl zaplatit Škoda Auto a ne původní majitel, který mohl být pouze "uživatel" vozu a vůbec nechápal, že u tak renomované značky by něco takového mělo hrozit. Pokud bych se s ním nějak nedohodl, tak s tím stejně nic neuděláš, platit "nenažrané právníky" rozhodně nechci a jiná cesta pak není možná.
 6. Přesně tak, od servisu bych chtěl cenu za vyndání a opětovnou montáž motoru, pak bych zkusil poptat nějaký místní neautorizovaný servis se stejným požadavkem. Po montáži motor poslat top-transem do Brna(p2p na opravu) a po opravě nechat namontovat. Cokoliv jiného bude jen laborování s nejistým výsledkem. Jak se tu napsalo, vada je dána hlavně špatnou konstrukcí. Pokud prodejce prodal a neměl před tím s motorem sebemenší problém, tak za to taky nejspíš nemůže. Jen to prostě "počkalo" na nového majitele. Bohužel.
 7. Nic nedolévám, jen benzín - průměr: 8,5 litru.
 8. Chyba je v ložisku v zadních kolech....mění se zkusmo pravé nebo pak levé.
 9. Pokud vyndáš usměrňovač ze sání, bude to s novým softwarem házet chybu vadná váha vzduchu.
 10. Tak to můžeme v pondělí vyřešit u mě.
 11. Displej je samostatně, tj. ne úplně vhodné řešení . V tě velikosti ventilátoru co je v té krabičce v kastlíku je problém, že výkonnější ventilátor znamená vyšší hluk, další ventilátor rovněž....proto má Columbus v té velikost krabičky v sobě obrovský pasivní chladič, který přesně dosedá na místa, z kterých má odvádět teplo. Provedení Columbuse je od počátku děláno ve stylu, budu mít obrovský výpočetní výkon a musím to uchladit u Amundsenu(Bolera) - a ejhle ono se nám to moc hřeje tak tam budeme foukat vzduch...no chvilku to vydrží(po dobu záruky), tak to je OK. Pokud bych měl jistotu, že do auta nikdo jiný než já nepůjde, tak bych pro první pokus odstranil horní plech, tím se chlazení pomůže a následně bych se snažil najít vhodný ventilátor co největší který bude vzduch odtahovat a bude mít nejmenší otáčky(max. 1500) a ten bych na ten horní plech umístil(tj. vyříznou otvor pro ventilátor, osadit, připojit na svorku 15 - rozhodně tím nezatěžovat nic v jednotce Amundsenu/Bolera)
 12. Je tam propojka s dodatečným napájením.
 13. Pokud to není originální kolo, tak jedině projít co prodává Čína, znak Škody si na své pokličky nikdo jiný dát netroufne.
 14. Dobrý večer,

  chci se zeptat, kdy by bylo možné se u Vás zastavit

  1) provedení upgrade u navigace COLUMBUS ze Superb II

  2) posouzení co je možné u Superb III aktivovat 

  Je-li možné během dne, mohli bychom příští týden v pondělí, ve čtvrtek nebo v pátek. Ale samozřejmě, přizpůsobíme se tomu, jak to bude vyhovovat Vám. Zároveň prosím o informaci o cenových podmínkách.

  Možno zaslat na email: jastrit@seznam.cz 

  Předem děkuji a jsem s pozdravem

  1. ferda25

   ferda25

   Máte soukromou zprávu.

 15. To způsobuje jen BCMka co nepodporuje xenony nebo špatně nastavená BCMka. U některých verzí BCM, lze toto hlášení vypnout.