Jump to content

Pawouk

Moderátor
 • Posts

  31,694
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  412

Everything posted by Pawouk

 1. Určitě ne. Podle pravidel motorových sekcí patří převodovky a jejich problémy do obecné části. Převodovka prostě není motor.
 2. Pawouk

  Otáčky

  To bych chtěl vidět, to ale jedeš na čtyřku, ne?
 3. Název tématu neodpovídá jeho obsahu. Navíc problémy s kufrem se zde už někde řeší. To je dvojí porušení pravidel fora. Zamykám.
 4. Správné téma jsi už evidentně našel. Zde zamykám.
 5. Vyvěšené téma o výměně rozvodů nevidíš??? Zamykám.
 6. Tohle téma je tady k čemu?
 7. @lucky.jack - Mohl jsi mu ho přece poslat přes soukromou zprávu. Mimochodem, my tady nejsme ničí slouhové. Neomalenost a lenost je tady dnes a denně standardem. Proč se namáhat něco hledat nebo snad dokonce číst, když to za nás někdo udělá... Ještě to pochopím, když je to nějaký zapeklitý a těžko zařaditelný problém, tak klidně odkážu, nebo témata spojím, případně přesunu, ale toto? Poněkud přidrzlé. To, že je zde někdo nováček, nikoho neomlouvá. My tady také kdysi začínali. Nikdy by mě nenapadlo se tady takto chovat.
 8. 1. Nesprávná sekce - porušení pravidel fóra. 2. Název tématu neodpovídá probíranému problému - porušení pravidel fora. 3. Napiš si to do sekce "Podvozek". A téma bude mít odpovídající název. 4. Zamykám.
 9. Varuju tě. To už je podruhé, co hrubě porušuješ pravidla fóra. Proč sakra před založením tématu nehledáš? Stejný dotaz už v sekci Fabia I dávno je! LOCK.
 10. To je ovšem účelová manipulace. V Evropě v souhrnu mínus 2,5 miliardy tun a v Číně nárůst o 8,4 miliard tun. Nějak ti ta čísla nesedí.
 11. Článek k obrázku: Názory.pdf
 12. To máš nejspíš pravdu, nicméně to nevylučuje to, co jsem napsal. Většina lidí vůbec netuší, co se na ně (nás) řítí. To nejsou jen elektroauta, ale emisní povolenky z dopravy, z vytápění. Nikoho nemine zateplování domů atd, atd, atd... Zákazy, příkazy, nařízení. Jde jen o to, co si necháme líbit.
 13. To je hodně naivní si myslet, že by to někdo z těch hlavounů řekl otevřeně. Nicméně v tomto bodě to tak je. Alespoň všechny kroky, které EU činí v omezení emisí v dopravě k tomu směřují.
 14. Pokud je to regenerace, tak to není závada. Kolik je to kilometrů ti přesně nikdo neřekne.
 15. Víš to určitě? Já sice auto nemám od nova, ale jako rok a půl staré, nicméně fotka displeje je těsně po tom, co jsem ho koupil a zobrazení je stále stejné.
 16. Já to na předFL mám stejně a nevidím v tom problém.
 17. Duplicitní téma - už se ptáš dávno jinde, proč porušuješ pravidla fóra? LOCK.
 18. Pawouk

  Typový list

  Předpokládám, že se mu jedná o typový list pro (kola /ráfky).
 19. Opravdu zde není ani jedno téma o multifunkčním volantu, že zakládáš další? LOCK.
 20. Pravidla fóra nepovolují ptát se na stejnou věc dvakrát. Nezakládej duplicitní témata! LOCK.
 21. A které ventily se tam mají otevírat? Pokud vím, tak 1.4 TSI EA211 má dva klasické termostaty, ne ty šoupátka se servopohony, jako třeba u motorů EA888.
 22. Však už je tady. Dodržuj pravidla fóra! LOCK.
×
×
 • Create New...