Jump to content

glassman

Uživatel
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About glassman

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

433 profile views
 1. Pánové, díky Vám všem za rady, abych auto reklamoval, dneska už mám spojlery znova přilepené, na profesionální úrovni. Vůbec prý nebyl problém sundat to dolů, proto že to bylo přilepené jen na oboustranné pásce. Opravovali mně to v jiném servise a nevěřícně pokyvovali nad tím dílem hlavou. KONEČNĚ TO VYPADÁ OK.
 2. Díky za Vaše názory, já jsem si taky původně myslel, že to bude originál z fabriky, ale potom mi volal prodejce, že už jim to přišlo a jestli to chci nalepit v černé barvě a nebo to mají nastříkat na barvu vozu. Už tenkrát jsem byl z toho vyděšený, jak to bude vypadat. Kdybych věděl, že mi to budou dolepovat tam, nikdy bych to nechtěl, ale stalo se a platil jsem 18000 kč navíc. Vypadá to velmi dobře, až na tu kvalitu práce. Pokusím se to vyreklamovat, jak mi radíte, ale mám obavy, aby to nebylo ještě horší. Ještě poznámka, jak mi to montovali, říkali že to budou dělat poprvé.
 3. Ahoj, je tady někdo kdo má styling kit na fabii II ? Já jsem si koupil loni v červnu fabii a styling mi dělali přímo u prodejce. Po půl roce se mi, ale začal odlepovat přední spojler a dnes už se mi začíná odlepovat taky difuzer na zadním nárazníku. Chtěl bych poprosit někoho kdo s tím má skušenosti, jestli se to dá opravit, aniž bych to musel celé strhnout, nebo jestli mám šanci uspět při reklamaci. Za případnou radu moc díky
×
×
 • Create New...