Jump to content

Mira96

Uživatel
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About Mira96

 • Rank
  Nováček
 1. Jel jsem nedávno Pardubice - Teplice na otočku po D11 a D8, cestou tam jsem si hlavu nelámal s rychlostí (140 - 180km/h) zpět jsem už jel na pohodu cca 145 km/h, ale se zastávkou v Praze a celková trasa 413 km byla za průměrnou spotřebu 6,7 l/100km.
 2. To se divím, co to je originální karta? Já jsem to zvládl s 32GB Kingston za 173 Kč.
 3. Karta musí být formátovaná na FAT32, pokoušel jsem se se o aktualizaci z karty se systémem exFAT a výsledkem byla nefunkční navigace s hláškou "NAVIGAČNÍ DATABÁZE NENÍ DOSTUPNÁ". Po přeformátování na FAT32 za čtvrthodinku hotovo.
 4. Mira96

  elm327 bluetooth

  Zdar, mám ELM 327, funguje, ale sháním nějakou aplikaci se kterou mohu vyčíst chybu ŘJ motoru a smazat ji. Více nepotřebuji, srandičky jako kroutící moment a nebo spotřeba (atd...) jsou pro mne nepodstatné. Vyzkoušel jsem zatím: EOBD Facile 2.13.0343, iOBD-VAG 2.5, Scan Master, VAGEraseDTCAll 4.0.2, vše z Google play.
 5. U mně to byly dva přerušené kabely, při otevření dveří stahování fungovalo, při zavření ne. Při stisknutí tlačítka motorek cvakal.
 6. Nedávno jsem řešil podobný problém - nesvítící parkovačky a koncová světla. Pojistky samozřejmě OK, ani ve spínači světel problém nebyl. Mohl za to uklepaný spoj z bezolovnatého cínu v relátku pro ovládání světel. Oprava pájkou a olovnatým cínem za pár vteřin, ale ta zpětná montáž
 7. Tady si určitě vyberete: http://www.dealextre...light-bulbs-712 Ceny příznivé, jenom doba dodání 3 týdny. Já už mám LEDky v parkovačkách (bílé), vzadu v koncových, osvětelení kufru a SPZ a interiérové osvětlení. Jenom do zpátečky jsem je zatím nedal, myslím si, že obyčejné žárovky svítí víc.
 8. Mira96

  Zimní pneu

  Celkem čtyři zimy jsem jezdil na GoodYear UG7+ 195/65 R15. Ze své zkušenosti mohu jedině doporučit. Na jaře byly 2x 5,5mm a 2x 4,5mm, Pak se z nich staly pěkné "letní" a ani na konci října jsem se nedostal ke značkám ojetí. Kdyby mne na konci letošního listopadu nečekala STK, dal bych i pátou zimu.
 9. Tenhle problém jsem také řešil. Pravou mlhovku jsem měl osazenou, ale nezapojenou. Do pravého světla jsem přidal PIN do svorkovnice a natáhl drát k levé, ten jsem nacvakl rychlospojkou. Na STK to nevadilo. Myslím si, že lepší jsou dvě mlhovky než jedna.
 10. Já klimu na podzim a v zimě používám, zvláště za deštivého počasí. Klima má totiž další zajímavou vlastnost - umí vysoušet vzduch. Když usednu do auta zmoklej, tak se mi rychle zapotí okna. Zapnutím klimy vlhkost velice rychle zmizí.
 11. Na dekódování VIN doporučuji : http://igorweb.org/equidec/Default.aspx
 12. Mira96

  Nesvítí světla

  Právě že neblázním, proto jsem ji koupil na Aukru, v autorizovaném servise mě stála celých 1871,5 Kč. S tím Aukrem - nakupuji tam stále u stejného prodejce a s nákupy jsem spokojen. Nechci to ale nikomu vnucovat. A tu páčku jsem tam prostě musel koupit, cvakání přerušovače mě už dlouho silně otravovalo.
 13. Mira96

  Nesvítí světla

  Páčku k blinkrům jsem koupil na Aukru, použitou, za 610 (startovní cena 390), a v mém oblíbeném autorizovaném servisu mi ji namontovali za 350. Na Aukru jsem už nakupoval více věcí a zatím spokojenost. A k těm světlům - podíval bych se teké do přepínače, není-li tam načouzený kontakt.
 14. Díky za odpověď, podle toho jak se to chová to opravdu vypadá na relátko, nevěděl jsem, že tam takové je. V servisu mě strašili s vadnou řídící jednotkou. EDIT 2.2.10 Díky tipu uživatele notobi jsem věnoval pozornost relátku. Koupil jsem nové, ale to tam nepasovalo (1 kontakt jiný). Tak jsem to původní rozebral a zjistli jsem, že se uklepal kontakt od jednoho relátka. Stačilo jedno ohřátí pájkou a bylo po problému. Relé zase funguje a světla svítí. Označení relátka je AEV 0318 VK7 je to pro denní svícení z výroby. To co mi tam nepasovalo bylo ze sady pro dodatečnou montáž s označením AEV 0317A VK.
 15. Díky za odpověď, takhle hluboko jsem ještě neklesl.
×
×
 • Create New...