Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

stanmar

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  4 924
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  74

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

stanmar naposledy zvítězil 9. Srpen

stanmar nejvíce like obsah!

Popularita

2 322 Výborná

O uživateli stanmar

 • Hodnost
  Mistr Fóra
 • Narozeniny 2.1.1976

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

3 146 zobrazení profilu
 1. stanmar

  Clintův pirátský klub II

  Zapůjčení jen pro vyvolené... ...a navíc ty máš už teď jako modlu naftu
 2. stanmar

  Clintův pirátský klub II

  Pánové také děkuji za hojnou účast
 3. stanmar

  MR 2019

  Pánové udělejte si laskavě téma s vaším vozem - sem to nepatří.
 4. stanmar

  Clintův pirátský klub II

  heh, to musí mít pekárna takový komíny ?
 5. stanmar

  Karoq dodací lhůta

  Tedy ne že by se mi současná situace líbila, nebo že by byly konfigurátor (či ceníky) zrovna přehledné, ale skoro mi to tady začíná připadat jako na pohřbu... samá plačka Prostě se s tím musíte smířit, anebo zamířit ke konkurenci (pokud je tedy na tom lépe). Zde to těžko vyřešíte.
 6. stanmar

  Clintův pirátský klub II

  Tak rošťáci, kdo přijedete ?
 7. stanmar

  Koupe ojete OIII

  Tipuji čerstvě přihlášená auta z důvodu nástupu nových emisních limitů. Jestli je to přihlášené až na AAA nebo na nějakého prodejce netuším.
 8. stanmar

  ** Vtipy, vtipné obrázky, videa **

  Aktuální zpravodajství ze světa sportu. Dohráno utkání cikánských fotbalových klubů Ústí nad Labem vs. Děčín : "Po prvním poločase bez branek, po druhém bez zábradlí a železných tribun."
 9. stanmar

  Kryt kapoty proti hluku

  Catexcavator - jak už je z názvu tématu patrné, slouží především k tlumení hluku pohonné jednotky. Standardem je u naftových motorizací a to napříč celým modelovým spektrem. To že je kapota vzhledově bez tohoto doplňku taková holá, je věc druhá. Holt ten, kdo má benzínový motor si ji musí dokoupit.
 10. stanmar

  Clintův pirátský klub II

  To už někdo měl před Tebou??
 11. stanmar

  Cistenie/Susenie Klimy

  Ano možná úpně procesu proudění vzduchu nerozumím, nicméně zde na fóru je hromada "odborníků" kteří mi to jistě rádi vysvětlí... vypnutí klimy a takových článků kde se právě o vypínáni klimatizace před dojezdem zmiňují je více. Nějaké diskuze na novinkách neberu v potaz..
 12. stanmar

  Karoq dodací lhůta

  lirap - ovšem přímo zaměstnanci ŠA (tedy i v důsledku prodejci) si nemohou svévolně dávat na internet co se jim zamane.
 13. stanmar

  Výběr motoru

  Určitě bych zvážil, zda opravdu ten pohon 4x4 potřebuješ. I když není nad to s ní v zimě (pokud je sníh) jezdit po nějakých sotva prohrnutých silnicích. Asi nejlepší by bylo se s 1,6 TDI projet někde u prodejce. Pak ještě něco málo uber z výkonu (kvůli pohonu 4x4) a uvidíš, jestli bys po zkušenostech s dvoulitrem dokázal s jednašestkou denodenně jezdit. Pokud jsi ovšem klidnější a rozvážnější řidič, problém bych v tom neviděl. A pokud budeš chtít jet rychleji, tak i to půjde, jen Ti to k dosažení vyšší rychlosti bude trvat o něco déle. Svezl jsem se v OIII kromě 1,2 Tsi víceméně se všemi motorizacemi dokázal bych jezdit i s 1,0 TSI ( a to mám 1,8 TSI). Zde na foru se často nad slabšími motorizacemi ohrnuje nos, ale ve skutečnosti hodně lidí ten plný výkon zas tak často nevyužije.
 14. stanmar

  Cistenie/Susenie Klimy

  Pokud vypneš klimu před dojezdem, určitě tím nic nezkazíš. Minimálně tím vysušíš všechna místa kterými proudí chladný vzduch. Topení tedy ovšem pouštět nemusíš. Já to tak dělám víceméně vždy a nikdy mi v žádném autě (FI, Roomster, OII) "nesmrděla" . A pouze u OII jsem jednou za celých 7 let vlastnictví nechal systém pročistit. Wittmann to s tou hodinou sušení poněkud přehnal.... to raději nekomentuji.
 15. stanmar

  Clintův pirátský klub II

  Jak kdy a jak kde, někdy je slušně až do konce září. Navíc beuticek je mylím celkem dole až u Makarský a tam je vždy počasí pod Biokovem trochu o něčem jiném. Tipuji aktuální teploty i přes ochlazení tak k +28° až +30°C, a voda tak +23 až +25°C.
×