Jump to content

stanmar

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  5,660
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  91

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

stanmar last won the day on August 2

stanmar had the most liked content!

Community Reputation

2,934 Excellent

About stanmar

 • Rank
  Mistr Fóra

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

4,152 profile views
 1. Já můžu pouze toho 10.
 2. Jen mě tak napadlo.... a brzdy jsi také kontroloval ?
 3. Každému se líbí něco jiného, byla doba kdy jsem ještě na OII měl černé plecháče na zimu... Raději jsem vzal i tyto Vegy světlejší (platin).
 4. No nevím, dle mého názoru jsou z dálky černé disky takřka neviditelné. Detaily rozeznáš až u auta.
 5. Thule má myslím mezní maximum 130 km/h. Nicméně jsem už viděl hodně hovad co si s maximální rychlostí absolutně nedělají hlavu. O téch co tahají vozík a také neřeší maximální povolenou rychlost ani raději nepíšu. Ostatně od doby co jsem upozorňoval řidiče, kterému upadlo kolo na vozíku a on jen kroutil hlavou za veselého jiskření osy mě to ani nepřekvapuje.
 6. A také záleží s jakými světly se tyto LED porovnávají.
 7. Z fotky nedokážu posoudit, jestli je to málo. Nezdá se mi to až tak špatné. Teoreticky by měli v rámci předprodejního servisu světla zkontrolovat. Jediná možnost jak zjistit jestli svítí dobře je změřit vzdálenost osvitu v porovnání s vozem který má světlomety seřízeny přesně podle postupu schváleného automobilkou. Případně si je nechat seřídit v AS. V některých to udělají zdarma, někde se za to platí. Soudit podle těch, jenž si nastavují sklon sami svépomocí doma je nesmysl.
 8. Tak nějak to je. Dokud jim tam bude jezdit tolik lidí a budou akceptovat jejich zvyšující se ceny, budou v tom pokračovat. Rok od roku se různé mění i země návštěvníků, letos opět přibylo třeba Švédů, Rusů či Ukrajinců (samozřejmě jsou to celkově procentuelně nízká čísla) navíc už jezdí i hodně domácích, popř. bosňáků. Letos se po dlouhé době objevuje taky dost Němců. O Polácích raději ani nemluvím. I velký výpadek našinců by je nejspíš nebolel. A ceny, no já nakupuji v místních supermarketech a není to tak hrozné. Do restaurací chodím minimálně - ale to i u nás. Jo to cena benzínu a hlavně poplatků za jejich dálnice je už trochu drastičtější. Benzín 95 N za 10,60 Hrk, a cena za dálnici tam i zpět mě vyjde na více než stojí naše roční dálniční známka. S tím ovšem tak nějak počítám, a taky už ani nenadávám na cenu za SLO dálniční známku....
 9. Já kdysi moc chtěl do Brely, nicméně než jsem do ní doputoval, tak jsem byl několikrát v Gradaci či Promajně, nebo i jinde (Klek, Lokva Rogoznica, Vodice, Rogoznica, Brist, Novi Vinodolski...) Istrie mě necháva absolutně chladným, jak nemám Biokovo nad sebou, není to místo pro mě. Do Bašky na Krku jsem kdysi jel na blint a šeredně se mi to nevyplatilo, bylo narváno a nesehnal jsem ubytování a pokud bylo tak už před těmi asi 10 lety za více než 120 E za apt... (ani v Malinské). Vzhledem k tomu, že jsem si chtěl odpočinout od několika řad na pláži, splňuje Brela v té části kam jezdím moje představy bezezbytku. Diskotéky, bary a restaurace na každém rohu nepotřebuji. Plážička včera v 10 hodin dopoledne, samozřejmě se během dne různě zaplní, ale nikdy to není hlava na hlavě :
 10. Nééé Bašku Vodu nikdy, já bych ty davy nepřežil....
 11. No teda už ani BMW nic nevydrží ? Máš ale velice slušnou spotřebu, nedělám si totiž iluze o Tvém jízdním stylu 👍
 12. No lepší je se válet na pláži než pod busem 🙂
 13. Brela - část Jardula (konkrétně Kristići), je to tady celkem klidný až na některý hlučnější Poláky (holt jak na silnici tak i v životě). Já mám ještě týden před sebou, takže pohoda.
 14. JJ, Tatry, Alpy i Kvilda už letos byly, tak kam jinam 😂
×
×
 • Create New...