Jump to content

stanmar

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  6,578
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  111

stanmar last won the day on June 16

stanmar had the most liked content!

Community Reputation

3,756 Excellent

About stanmar

 • Rank
  Mistr Fóra

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

5,839 profile views
 1. V programu ŠkodaPlus jsou hlavně referenstké vozy po zaměstnancích ŠA, a zřejmě i ty z krátkodobých pronájmů. U některých inzerátů bývá i někdy psáno, že došlo k nějaké opravě. Jinak je to bazar jako každý jiný - i takové AAA mívají vozy přímo od ŠA (tam je mají jako zánovní v programu Mototechna). Samotní prodejci je získávají na základě aukcí, nebo tomu tak alespoň dříve bylo. Většinou se pak jedná o více vozů najednou které ten prodejce koupí.
 2. Aktuální ceník od 23.10.2020 superb-cenik- 10-2020.pdf
 3. Jenže ta uvedená cesta není pro stovky, ale sotva pro desítky zákazníků za rok (a to počítám všechna dealerství), vzhledem k době za jakou se u nich předváděcí auta obměňují. A asi všichni kteří máme nějakým takovým způsobem koupená auta, dobře víme, že to navíc úplně každý autosalon nedělá. (Ani to není z hlediska prodejní politiky Škodovky úplně "čisté" - v MB to velmi neradi vidí). Je samozřejmě nepopiratelné a s tím i plně souhlasím, že pokud chci něco a je možnost ušetřit i za cenu polepů řádově desítky tisíc není co řešit. Osobně jsem měl takto jedno auto - ovšem bez jakýc
 4. Nevím kolikátou Škodovku máš, ale při mých zkušenostech bych řekl, že je to vcelku běžná věc. 100 % kvalitní auto nemá asi nikdo a píšu to nerad (ovšem nemůžu si pomoct) pokud tvrdí že má, nejspíše minimálně trochu lže...
 5. Mám podobnou zkušenost (většinou to dělá při posouvání mezi celými hlavními tématy) a je jedno jestli je připojení přes mobilní data či wi-fi.
 6. Já toto nerozporuji a tvé spotřebě věřím. A stejně tak i dlouhodobé Galliho - ovšem ne za jím udaných podmínek. Až sem někdo vloží spotřebu kde bude na ukazateli průměrná rychlost vyšší než 130 km/h můžeme se o tom bavit dál. Reagoval jsem pouze na výše napsané.
 7. Mě to nepřekvapuje, ale jsou tu tací pro které je to maličkost - taky proč hned přiznat, že dali hodně přes půl milionu za něco, co není od začátku 100% funkční.
 8. Pánové nechtěli byste také tolerovat názor někoho, kdo třeba není zrovna spokojen ? To žijete v nějaké bublině že jsou se škodovkou všichni naprosto spokojeni ?
 9. ... za ty prachy co O IV stojí by to mohlo (a mělo) vše fungovat.
 10. Na tolik kolik tam je - ta první fotka je jasná a u dlouhodobé bys musel mít všechny jízdy na dálnici v tom daném rozmezí - jinak odhaduji že je v tom úplně veškerý provoz (popojíždění, obce, mimo obce, dálnice). Víc asi nemá smysl se v tom rýpat. Pokud chceš někomu tvrdit, že máš danou spotřebu za udávané rychlosti 130-150 km/h musíš k tomu mít taky důkaz. A to v žádném případě není průměr 73 km/h či 61 km/h.
 11. Prodej OA (prvních 25 typů dle prodeje) v ČR za září 2020 včetně porovnání se stejným obdobím loňského roku.
 12. noo, vzhledem k průměrné rychlosti na foto to rozhodně neodpovídá jízdám na dálnici mezi 130 -150km/h.
 13. Na výše uvedená kola však nelze dát běžné řetězy.
×
×
 • Create New...