stanmar

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  4 241
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  56

stanmar naposledy zvítězil 8. Ledna

stanmar nejvíce like obsah!

Popularita

1 863 Výborná

O uživateli stanmar

 • Hodnost
  Mistr Fóra
 • Datum narození 2.1.1976

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

2 178 zobrazení profilu
 1. No to by musela být sakra náhoda, jediný co dobře hoří jsou starší busy...
 2. Mě ani ne, je to jen auto..
 3. Ty kráso ... to je skutečný "Globus Tuning" v plné parádě. To je na Wörthersee
 4. Tak to ale asi nebude problém v pneu, ale v nastavení (stavu) podvozku.
 5. Jsou lidi, kterým bych nesvěřil ani špuntovku...
 6. Petrrr bude dnes odstrojovat vánoční stromek, aby mu nepopadalo nějaké to "jehličí" :
 7. Pokud nevozíš nic objemného, tak Ti bude liftback určitě stačit. Zvlášť pokud počítáš se střešním nosičem. Když budeš mít originál, nevidím v tom žádný problém, nevím totiž co si představuješ pod pojmem odolnost nosiče, ale je rozhodně testován takže pokud bude vše správně upevněno, nemělo by se nic přihodit. Tak jak píše kolega bojler, ber spíše bývalý referenční vůz z programu Škoda Plus, sice může mít najeto za rok provozu okolo 20 tkm, ale zase je větší pravděpodobnost, že jej nikdo moc netrápil krátkými jízdami. To je u předváděčky časté a nevím jestli to menší počet najetých km vyváží, navíc v dnešní době mají i předváděcí vozy (hlavně z větších dealerství najeto okolo 10 tkm).
 8. No co, prostě auto a pokud by se prodával v Evropě za cenu Dustera...
 9. ne od uhlí, ale od tvýho a beutickovýho výfuku
 10. Myslím, že je to především prach a špína ze skel a protože to z nich stéká v rozích, dělá to ty čáry. Jiné vysvětlení nemám.
 11. Vzhedem k tomu, že máme každý svůj světonázor, bylo opravdu nejlepší téma politika vynechat. Jinak se tady pozurážíme natolik, že se klub rozpadne.
 12. A už by to mohlo stačit, ve skutečné hospodě už by to bylo nejspíš na pěst (a ne na jednu)....
 13. Tvůj názor respektuji, ale nesouhlasím s ním. Tak se nediv reakcím. Nemůžeš holt počítat s tím, že tě budou všichni plácat po ramenou za vše co řekneš.
 14. Clinte To že jsi novodobej bolševik jsi napsal Ty. Já s tou lůzou nezačal. Zeman je především hulvát, když už nic jiného. Orientace na východ nám doposud nic dobrého nepřinesla. Krom osvobození v roce 1945 (a to nakonec také nezůstalo bez následků). USA a Havla jsem nezmiňoval. Máš prostě kecy jak s.Semelová. Je vidět, že to co máš Ti nestačí a dnešní doba se ti asi nelíbí, což nechápu. Raději by jsi zase měl zase doložky a povolení, aby jsi mohl jet do Chorvatska ?
 15. Je mi líto, ale pro takovou úchylku jako je komunismus (bolševismus) nemám pochopení. sorry jako. To už bych Ti odpustil i tu naftovou motorizaci