Jump to content

stanmar

Člen ŠKODA Klubu
 • Content Count

  6,059
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  100

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

stanmar last won the day on December 24 2019

stanmar had the most liked content!

Community Reputation

3,273 Excellent

About stanmar

 • Rank
  Mistr Fóra

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

4,767 profile views
 1. Malá ukázka z Vídně :
 2. Až po tu chvíli, když přijde řada na platbu daní - jako zaměstnanec totiž nic nezatajíš a neodkloníš ...
 3. Měření výkonu dopadlo velmi slušně Výkon 1,4 Tsi po 209 000 km
 4. Za milion dvěstě si ale nic na ohromení nekoupíš No i ta blbá Cupra Ateca napráská hodně autům které nejsou SUV.
 5. Třeba já to vidím takto - pokud Kodiaqa, tak je tohle asi nejlepší volba, potom už jedině benzínový Superb s 2,0 Tsi/200kW. Jinak jsou pro mě u škodovky motory z hlediska výkonu o ničem. No ale jestli ti připadá že je Kodiaq RS znakem nějakého vyššího statusu, tak to se asi těžko shodneme. Záleží na úhlu pohledu, kdybys měl na výběr a nemusel tolik řešit cenu, třeba by ti to nepřišlo jako drahé - viz ceny skrz celý koncern VW. Za milion si nekoupíš asi nic nového aby to někoho ohromilo. Jen se podívej okolo sebe na silnice, jaká auta tu jezdí a kolik stojí.
 6. Nic pro toho, jenž nemá garáž, nebo nemůže dobíjet v práci. Leda by chtěl trávit svůj čas na tom minimu veřejných dobíjecích stanic.
 7. Petrrr ale psal, že ten jeho příbuzný chce nové auto... a cena základního A6 Avant je s naftovým dvoulitrem o výkonu 120kW na 17" Al od 1 438 000,- a to v tom není ani metalíza za skoro 35 tisíc...
 8. Stejné hádání co asi bude, nebo nebude jako zde na fóru. Podle toho, co mají prodejci za informace k dispozici ohledně náběhu motorizací pro letošní rok, tam nic takového, co by mělo mít více než 180kW není. To už tu ostatně několikrát zaznělo a nejen ode mne. Sám bych se vzhledem k tomu, že by se výkon benzínové Octavie dostal nad 200kW hodně divil. Jediný Superb jej má.
 9. Ano plast je pod kličkou otevírání dveří (tam co je uchycení madla loketky). Tedy alespoň se mi to tak jevilo.
 10. Pár postřehů z krátké prohlídky nové O IV. Ty 17" kola Rotare jsou naživo u té černé barvy docela zoufalé, to ty Pulsary vypadají líp. U O IV bude asi hodně záležet na výběru velikosti a designu kol. 16" tedy budou nejspíš hodně smutné na pohled. Čekal jsem podle fotek wow efekt, ale černá mě tedy naživo hlavně při pohledu zepředu neoslovila, a vlastně ani ta modrá a stříbrná z fotek co jsou v příspěvku výše. Zezadu je combi posunem vpřed. LED Matrix, no v podzemních garážích vypadají při pohledu na protilehlou zeď, že by mohly svítit pěkně. Tablet uprostřed palubní desky... No na pohled pěkný, ale za jízdy to nebude s ovládáním čehokoliv asi taková radost. Klíček k autu, designově hezký, hladký, ale až udělá bác na zem, či bude poškrábaný.. Vnitřní ambientní led osvětlení za mě lepší než v OIII, pásek je schovaný a neoslňuje. Dvouramený volant s otočnými ovladači - neurazí, oproti tříramenému není nějak zvlášť ošklivý. Použité materiály, no dveře nic moc, palubní deska je lepší. Ovládání světel tlačítky, lepší mi připadá otočný ovladač, ale asi půjde o zvyk. No celkově mě po dnešní prohlídce OIV neurazila, ale ani nenadchla.
 11. stanmar

  Ceník Fabia

  Nemám prospekty doma, takže až se k nim dostanu, podívám se, ale nejspíš jej mít nebudu.
 12. stanmar

  Ceník Fabia

  Fabia RS (2004)
 13. stanmar

  Ceník Fabia

  ceník Fabia, Fabia Combi, Fabia Sedan (8/2004) Fabia ceník - 8-04.pdf
×
×
 • Create New...