Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

stanmar

Člen ŠKODA Klubu
 • Počet příspěvků

  5 028
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  76

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

stanmar naposledy zvítězil 15. Říjen

stanmar nejvíce like obsah!

Popularita

2 394 Výborná

O uživateli stanmar

 • Hodnost
  Senior
 • Narozeniny 2.1.1976

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  0

Návštěvy profilu

3 299 zobrazení profilu
 1. stanmar

  Koupe ojete OIII

  No pokud Ti to sdělí před prodejem, nevidím v tom žádnou botu - vzhledem k tomu, že by měli jako autorizák při opravách dodržovat dané standardy a navíc i záruka zůstává v platnosti, nevím proč by nemohli napsat stav perfektní. Výměna dveří (sic 2x) a blatníku není žádná vážná "operace", zvlášť pokud byla kvalitně provedena. No a pokud to zatajili, záleží opravdu na tom jestli pokračuje záruka i nadále na celý vůz. Zajdi si do kteréhokoliv jiného bazaru a tam Ti neřeknou už vůbec nic, navíc tam už nemusíš mít záruku od automobilky. Netvrdím, že ŠkodaPlus je něco extra, ale z vlastní zkušenosti vím že pozdější reklamace je možné dovést do zdárného konce. (Měl jsem už 3 auta od nich). Navíc spousta závad jde na vrub výrobce a ne pozdějšího prodejce. Co bychom si tady povídali, všichni moc dobře víme, že je auto "spotřebák" a závady se projeví i u aut které má člověk sám od novoty.
 2. stanmar

  Koupe ojete OIII

  Když nedostane přímou slevu, tak je pro prodávajícího někdy schůdnější dodat doplňky. A koberečky jsou fakt málo.
 3. stanmar

  Koupe ojete OIII

  Zkus třeba jestli Ti nedají nějakou výbavu zdarma ( zamykání zpátečky, spoiler, kola ..) Jinak myslím že 10 - 20 tisíc dolů bys mohl uhádat. Záleží na tom jak dlouho jim tam to auto stojí - navíc se blíží konec roku, takže v lednu to opticky bude o rok starší auto.
 4. stanmar

  RS245 spotřeba / dá se jezdit kolem 7l ?

  Samozřejmě pokud jezdíš mimo dálnice tak je rychlostní průměr takový jaký je. Ono mít tam průměr nad 80 km/h je v dlouhodobém horizontu i při časté jízdě po dálnici docela těžké.
 5. stanmar

  RS245 spotřeba / dá se jezdit kolem 7l ?

  No tak to je celkem pěkná dlouhodobá spotřeba, ovšem aby taky při tom rychlostním průměru nebyla. Tipuji že moc často nejezdíš ostře (to ovšem není výtka )
 6. stanmar

  Vaše spotřeba

  Spotřeba je to hezká, nicméně průměrná rychlost je také vypovídající. Evidentně dálnice v klidnějším tempu.
 7. stanmar

  Vaše spotřeba

  Přesně jak píše stafa, při krátkých úsecích se ve městě k tabulkové spotřebě bez zázraku nedostaneš. Spíše bych se zaměřil na dlouhodobou - ovšem tam také hodně záleží na tom, jaké trasy zpravidla jezdíš. Já mám sice jinou motorizaci, ovšem na tabulkovou a to jak kombinovanou tak ani mimo město (a město už vůbec ne) jsem se v dlouhodobějším horizontu také nedostal.
 8. stanmar

  Vaše spotřeba

  Jednotlivé tankování není až zas tak průkazné. Nejvíc jsem měl průměr na jedno tankování 7,9 l (asi na ujetých 500km). Přitom jsem také měl průměr 7,4 l (také zhruba na 500km) a v tom bylo také cca. 80 km dálnice kde jsem jel často rychlostí okolo 150 - 190 a několikrát až 225 km/h. Město mám (tedy pokud není Praha nějak brutálně zasekaná) okolo průměru asi tak 9 l. Při dodržování rychlostních limitů a spolu s běžnými rozjezdy mám celkovou průměrnou okolo 7 l /100km.
 9. stanmar

  Clintův pirátský klub II

  A u fabriky to stojí kde ? Na koberci pod střechou a s hosteskami k tomu asi ne.
 10. stanmar

  Vaše spotřeba

  Slušný výkon (jen tak mimochodem s 1,8 Tsi jsem při podobných parametrech tj. průměrná rychlost a o kousek kratší vzdálenost o 1,3 l horší)
 11. stanmar

  Clintův pirátský klub II

  No já mám už taky přezuto, nicméně toho stejně během listopadu moc nenajedu. Kola mám v servisu v JBC a kdyby se počasí zlomilo tak tam už bych se potom musel doklouzat. Pokud bych měl kola doma v garáži byl bych ještě na letních.
 12. stanmar

  Vaše spotřeba

  Nevím v jak velkém městě jezdíš (počet rozjezdů na křižovatkách / délka kolon), nicméně pokud používáš 1,8 tsi hlavně ve městě postrádá to poněkud logiku.
 13. stanmar

  FOTOGRAFICKÉ ÚLOVKY Z ULIC

  Jen takový (škodovácký) nástřel z víkendové akce na pražské Letné :
 14. stanmar

  Drnčení plastů a pazvuky v interiéru

  No všichni třeba ne, ale minimálně o tom vědí někteří prodejci při zpětné vazbě od zákazníků. A nejsou to jen OIII jenž mají tyhle "prkotiny".
 15. stanmar

  Vaše spotřeba

  Dlouhodobá na letních 17" : ..nicméně se u několika posledních tankování pohybuji okolo 7, 5 litrů, což je vzhledem ke stylu jízdy naprosto odpovídající ( holt rychlost něco nad dálniční limit je znát )
×