Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Lancelot

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 224
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

67 Výborná

1 Sledující

O uživateli Lancelot

 • Hodnost
  Veterán

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  277445058

Návštěvy profilu

1 875 zobrazení profilu
 1. Lancelot

  Brzdy

  Příští týden jdu na servis, tak jim řeknu ať na to mrknou, jestli to není vážné.
 2. Lancelot

  Brzdový systém

  Hezké je to, ale taky je jiná cenovka a cílovka.
 3. Lancelot

  Brzdy

  1.0 TSI 29 tis. km a začaly mi v rychlosti nad 110 km/h vibrovat brzdy při menší rychlosti to jen autem houpe. Už kolem 25 tis. km to po delším stání dělalo hrozné zvuky. Jezdím spíše dálnice, město minimálně a jen sám. Je možné že se koutouče zvlnily? Zadní brzdy jsou věčně neobržděné a při brždění vydávají třecí zvuk. Na Polu mi to do po stání taky při prvním brzdění "dře" ale pak se to obrzdí a cajk, jezdím s oběma autama stejně Polo má 46 tis.km a brzdí ok. Takže si nemyslím, že by to bylo stylem jízdy.
 4. Lancelot

  Brzdový systém

  Mi to takto přijde i čistší, než když to tam kazí kotouč :)
 5. Lancelot

  Škoda SCALA

  Jo je to furt upatlané :(
 6. Lancelot

  Škoda SCALA

  Hlavně je děs absence HW tlačítek nebo jak u Columba v SIII i HW tlačítka hlasitosti - ano vím, je to na volantu, ale na ten třeba spolujezdec už moc šahat za jízdy nemá. Vůbec to ovládání dotykového displaye je prostě za jízdy horší. U Scaly ještě podtrženo tím, že do infotaimentu se skryla část nastavení klimatizace, za to palec dolů.
 7. Lancelot

  Climatronic rušivý zvuk

  Tak to jsem v loji, ledaže by se oteplilo. Zkusím to ale vyreklamovat každopádně.
 8. Lancelot

  Climatronic rušivý zvuk

  Nějaké TPI na to není co? Jsem si to samozřejmě nenahrál a servis v 30t.km vyjde tak na půlku února.
 9. Lancelot

  Rozjezd bez plynu

  Bez plynu se dá rozjet s každým moderním autem, s některým snáz a rychleji s jiným je potřeba precizní práce se spojkou. Bez plynu to jede i na vyšší kvalty. TSI si při rozjezdu sama přidávají otáčky, takže je to ještě snažší. Samozřejmě větší objem je na toto lepší, když jsem přecházel z fabky 1.4 16V na 1.2 TSI, tak mi to TSi přišlo dole o dost slabší a bylo na rozjezd třeba více plynu a to 16V ve fabce nebyl žádný silák od spodu. Na rozjezdy byla ideální stará laguna 2.2d, tu nešlo chcípnout :)
 10. Lancelot

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Nevidíte smajlíky nebo co?
 11. Lancelot

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Dáš do kufru ne, a necháš jen na centimetr pootevřené okna :D
 12. Lancelot

  Teplota chladící kapaliny

  A taky k tomu přispívá malý objem motoru a tím pádem menší blok motoru, který se rychleji ochladí. U 1.0 TSI mám pocit, že tam snad je příhřev jako u nafťáku a některých benzínů - prvních TSI. Stejný pocit mám i u Pola 1.2 TSI, kdy se zvednou otáčky když dám teplotu na max, ale oproti třeba SII to netopí tak rychle a na štítku kód pro přídavný topný element není. Tak nevím. Schválně se jdu podívat do fabky :)
 13. Lancelot

  Teplota chladící kapaliny

  Je to normální, když motor není v zátěži tak se ochlazuje, a to jednak prouděním vzduchu a jednak výměníkem topení, které je na malém okruhu. Může se stát, že i zahřatý motor třeba po 50 km se začne ochlazovat natolik, že začne padat ručička, stačí jet pomalu ve velkém mrazu. A protože se ochlazuje teplota chladicíc kapaliny, tak logicky klesá i výkon topení. Termostat se otvírá postupně, takže propady teploty by nastávat neměly.
 14. Lancelot

  spotřeba paliva 1.2 TSI 66-81kw

  Bude tam nějaký problém, ať už v jízdním stylu nebo v motoru/palubním počítači samotném. Ani když jedu jen 2km do obchodu, tak nemám spotřebu přes 10l. 38l/100km mi to ukáže na chvíli, když auto nechám bežet tak 5 min na volnoběh než vyjedu (třeba když něco zapomenu).
 15. Lancelot

  spotřeba paliva 1.2 TSI 66-81kw

  Za skoro 30 tis. km co mám s autem najeto, mám pořád dlouhodobou mezi 5,8-6,1, převážně se jezdí město a okresky a dálnice kolem 140km/h, ale občas je v tom je i rychlejší přesun po dálnici de facto s využitím vmax. A jezdím tak, že to rychle dostanu na potřebnou rychlost a pak udržuji, kde to jde brzdím motorem, který ale už moc nebrzdí (proti 1.0 TSI ale pořád o dost více :d)
×