Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Lancelot

Uživatel
 • Počet příspěvků

  2 215
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Dny vítězství

  1

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

63 Výborná

1 Sledující

O uživateli Lancelot

 • Hodnost
  Veterán

Kontaktní metody

 • Web URL
  http://
 • ICQ
  277445058

Návštěvy profilu

1 781 zobrazení profilu
 1. Lancelot

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Nevidíte smajlíky nebo co?
 2. Lancelot

  Dobíjení autobaterie - nabíječka, startovací zdroje apod.

  Dáš do kufru ne, a necháš jen na centimetr pootevřené okna :D
 3. Lancelot

  Teplota chladící kapaliny

  A taky k tomu přispívá malý objem motoru a tím pádem menší blok motoru, který se rychleji ochladí. U 1.0 TSI mám pocit, že tam snad je příhřev jako u nafťáku a některých benzínů - prvních TSI. Stejný pocit mám i u Pola 1.2 TSI, kdy se zvednou otáčky když dám teplotu na max, ale oproti třeba SII to netopí tak rychle a na štítku kód pro přídavný topný element není. Tak nevím. Schválně se jdu podívat do fabky :)
 4. Lancelot

  Teplota chladící kapaliny

  Je to normální, když motor není v zátěži tak se ochlazuje, a to jednak prouděním vzduchu a jednak výměníkem topení, které je na malém okruhu. Může se stát, že i zahřatý motor třeba po 50 km se začne ochlazovat natolik, že začne padat ručička, stačí jet pomalu ve velkém mrazu. A protože se ochlazuje teplota chladicíc kapaliny, tak logicky klesá i výkon topení. Termostat se otvírá postupně, takže propady teploty by nastávat neměly.
 5. Lancelot

  spotřeba paliva 1.2 TSI 66-81kw

  Bude tam nějaký problém, ať už v jízdním stylu nebo v motoru/palubním počítači samotném. Ani když jedu jen 2km do obchodu, tak nemám spotřebu přes 10l. 38l/100km mi to ukáže na chvíli, když auto nechám bežet tak 5 min na volnoběh než vyjedu (třeba když něco zapomenu).
 6. Lancelot

  spotřeba paliva 1.2 TSI 66-81kw

  Za skoro 30 tis. km co mám s autem najeto, mám pořád dlouhodobou mezi 5,8-6,1, převážně se jezdí město a okresky a dálnice kolem 140km/h, ale občas je v tom je i rychlejší přesun po dálnici de facto s využitím vmax. A jezdím tak, že to rychle dostanu na potřebnou rychlost a pak udržuji, kde to jde brzdím motorem, který ale už moc nebrzdí (proti 1.0 TSI ale pořád o dost více :d)
 7. Lancelot

  Nájezd - kolik máte se svou F3 najeto?

  Jsem za 6 dní připsal 1200km, tedy aktuálně 21200km už to začíná být zajeté :D
 8. Lancelot

  Čím vás nová Fabia naštvala?

  Dveře u řidiče mi taky drnčí, a to mám teprve 20 tkm. Co se týče skla, tak u VW Pola ho mám po třech letech a 42 tis. km taky neskutečně dodřené, kvalitta šla podle dost dlouho.
 9. Lancelot

  Benzin N95 vs N98

  Škoda, že Eurooil nedělá krom nafty bez bio i benzín bez bio, poptávka by určitě byla.
 10. Lancelot

  Auto po uprave - dieselgate

  To s ním asi nikdy nenajedu už, mám v planu si jej nechat max do 200 tis.km. Ale i tak doufám, že tam DG SW nemám.
 11. Lancelot

  Nájezd - kolik máte se svou F3 najeto?

  V pátek mi tam padne prvních 20000 km, auto je z 11/2017, mám ho od dubna, kdy mělo najeto 6tkm, až na pár věcí co mě štvou jsem s tím autem, jakožto služebním spokojen.
 12. Lancelot

  Auto po uprave - dieselgate

  Pravda, četl jsem (myslím, žes to psal ty dokonce), že se rychleji plní DPF a taky to tak nejede a je vyšší spotřeba. Nic z toho jsem nezaznamenal, naopak s motorem maximální spokojenost. Najeto mám 140 tis.km
 13. Lancelot

  Auto po uprave - dieselgate

  Tak ještě aby ne, SW na emisích nepoznají a s DG SW to přeci při měření podvádí, takže to projde vždy :) Mi to taky prošlo bez problémů, nový SW jsem kdysi odmítl, teď akorát přemýšlím, jestli mi ho tam autorizák, který dělal poslední technickou sám bez mého vědomí nenahrál, ale to by byli sami proti sobě, tak snad ne.
 14. Lancelot

  Motor 1.0 TSI

  Díky za test. Jsem z něj ale rozpačitý, sice ano, čistý výfuk ale těch negativ je nějak moc. Přeci jen, když nastupovali přímo vstřiky a downsizing tak to mělo víc pozitiv. A nejhorší je, že tímto to nekončí.
 15. Lancelot

  Climatronic rušivý zvuk

  Vidíš, to taky musím natočit, protože servis a tedy reklamace mi vyjde akorát do zimy. Ale ten zvuk je hrozný. Ještě horší ale je, že tam ty polské šmejdy ve výrobě furt dávají, jak tady někdo psal.
×