Jump to content

Lancelot

Uživatel
 • Content Count

  2,277
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Lancelot last won the day on March 31

Lancelot had the most liked content!

Community Reputation

95 Excellent

1 Follower

About Lancelot

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  277445058

Recent Profile Visitors

2,069 profile views
 1. Podle mě je to chyba, protože při aktivním start stopu a jím vypnutém motoru, stačí volantem potočit a motor naskončí (minimálně v Polu to tak je (jsem si jisty) u FIII to bude taky - zítra zkusím). Pokud je v záruce, tak bych to reklamoval.
 2. Lancelot

  Prevodový stupeň 1 2 3... Zvuk prevodovky

  A o jakém motoru je řeč? 1.0 TSI zní na jedničku jak stará škodovka nebo starý trolejbus, dost jsem se tomu ze začátku smál, na dvojku už to tak markatní není. Podle mě to ale nemá na fci vliv.
 3. Lancelot

  Automatické dojíždění oken při zamknutí vozu

  No jo na studium je léto blbé, ale v létě teprve člověk dojezdy ocení, respektive je začne postrádat. Na Polu je mám a na FIII ne a je to bez nich děsný opruz.
 4. Lancelot

  Kde se šetřilo

  Stačilo by aspoň výškové nastavení. I když nechce se mi věřit, že třeba opěrka co byla v OII by byla nějaká složitá. Tam měli když tak nechat tu co je v FIII, Rapidu a minulém Polu, ta jde štelovat aspoň výškově. U té FI byl ten zadní podběh i s kobercem dost hlučný, si to pamatuji ještě jako mladistvý, kdy jsem seděl vzadu a zadní kolo bylo hrozně slyšet.
 5. Lancelot

  Kde se šetřilo

  Na FI sedan 2001 střední výbavy byly v zadních podbězích koberce taky a bylo to auto pro český trh. Takže v tom asi klíč nebude, logiku v přidávání a ubírání těchto prvku výbav jsem za celou dobu neobjevil - hezký příklad je tlumení kapoty, které se napříč modely, modelovými roky a motorizacemi přidává a ubírá. U Scaly mi přijde dost absurdní ta neštelovatelná loketka, to mi hlava nebere.
 6. Lancelot

  Nájezd - kolik máte se svou F3 najeto?

  Protože půlka je už jen třetina, aspoň v podání koncernu. :) na služební fabce 11/2017 aktuálně 37500, sám jsem na ni za rok natočil 30 tis. km.
 7. Lancelot

  1.5 TSI OPF DSG - škubání při rozjezdu

  Bych vůbec neřešil, stejně na dovolenou nevypálíš hned ze salonu a něco najedeš ještě předtím. Jedeš do Chorvatska a ne Německa, takže sodu tom uasi nedáš a v kolonách u mýtnic aspoň zkusíš, jestli už jsou rozjezdy ok :D
 8. Lancelot

  MR 2020

  To tak vylepšují, ale čím dál, tím hůř teda. Snad je dost skladovek a ročních vozů. Protože jak tady padlo, hned po FL to ještě dávalo smysl, teď už to budou jen pomalu ořezávat až FIII zmizí úplně a budou jen SUV :(
 9. Lancelot

  Scala kódování

  To by bylo super, smysl elektrického sedadla bez paměti nechápu - jeho seřízení trvá déle než ručně. Navíc bych řekl, že ty 4 tlačítka a tišťák je z toho to nejlevnější. Hlavou jsem nad tím kroutil už v i40. Takže pokud by to šlo, tak bych určitě objednal elektrické sedadlo.
 10. Když řadím z N zpátky do kvaltu, tak tomu prokluzu spojky jdu plynem naproti, aby to necuklo. DSG to dělá stejně co jsem se díval tj. přidá plyn. Klasický meziplyn nedává.
 11. Dělám to taky občas a u všech aut bez problému nájezdy přes 100 i 200 tis. km. A v návodu auta není nic o tom, že by se nemělo za jízdy vyřazovat, takže to není využívání vozidla v rozporu s pokyny výrobce.
 12. Je to v záruce -> tak nešpekulovat a šup s tím do autorizáku, ať ten problém řeší.
 13. Lancelot

  Automatické dojíždění oken při zamknutí vozu

  Jednou zmáčknout a držet. Auto se odemkne a okna pojedou dolů. Když tlačítko pustí tak se zastaví. Stejně tak při zavíraní.
 14. Lancelot

  Automatické dojíždění oken při zamknutí vozu

  FL se vrátil aspoň k jedné funkcionalitě z minula, a v dokonce jsem to v informacích k FL viděl jako "vylepšení". Ale aspoň, že tak. Jinak nezavřou se automaticky po zamčení, ale jdou zavřít prodlouženým zamykacím impulsem, tj. podržení ruky na klice s keyless nebo zamykacího tlačíka DO. Stejně jdou i otevřít. Rovněž jdou minimálně od řidiče otvírat a zavírat jedním stiskem (u předFL pouze u řidiče ve verzi 4x el. okna).
 15. Lancelot

  Čím vás nová Fabia naštvala?

  Jako nejlepší potahy jsou ty co jsou na sedačce z výroby, nevím proč na ně dávat cokoliv dalšího. Chápal jsem to v době hnusných potahů ve 120 nebo favoritech, chápu to u ojetého auta s prosezenými a potrhánými sedačkami, avšak zcela to nechápu u nového auta. Je to jako si obalit nový gauč do igelitu.
×