Jump to content

Lancelot

Uživatel
 • Content Count

  2,517
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Lancelot last won the day on March 31 2019

Lancelot had the most liked content!

Community Reputation

167 Excellent

1 Follower

About Lancelot

 • Rank
  Veterán

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  277445058

Recent Profile Visitors

2,655 profile views
 1. Bordel to dělat asi bude neb bi-xeny mají v sobě jednotku pro natáčení a naklápění, musel bys světla odkódovat. Počítám, že ani konektor nebude stejný tím pádem. Jak psáno výše, H7 svítí proti xenům naprd, určitě spíš oprav xeny.
 2. Lancelot

  Škoda SCALA

  Přehrátí SW neplatíš.
 3. Na Polu 2015 mi to taky občas píská, ale jen sporadicky, nenašel jsem žádnou souvislost. FIII sice nepíská, ale zase brzdy furt reznou. Takže člověk si nevybere. :) Jo a pískaly po 2 letech brzdy i na Tiguanu při couvání za studena. Takže nahodit muziku do rádia a neřešit, na funkci to nemá vliv. :)
 4. Lancelot

  Škoda SCALA

  Řešil bych to dokud je to v záruce, ať se stará Škodovka. Navíc zrovna sedadlo řidiče beru i jako bezpečnostní prvek není tak možné, aby se samo sklápělo, nešlo nastavit, případně dokonce samo spadlo dolů. Přijde mi to jako šlendrián, toto jsem u žádného nového ani ujetého auta nemusel řešit.
 5. Jo, ale šlo mi o to, jestli zbytečně neplaší, že upadne ta první vrstva nemá na fci vliv a než proreze druhá, tak už se bude dělat i druho výroba, protože těch 10 letých aut s děravým výfukem bude mnohem více. Schválně se musím podívat na FIII a Polo, jak výfuk vypadá, na Polu byl už lehce orezlý a to auto ještě nemám ani 5 let, i technik na STK říkal, že 16 let jako na FI už nevydrží.
 6. Loupe se z toho jen ta vnější vrtsva nebo už rezne i ta druhá? Na FI se mi ten vnější obal začal reznout cca po 10 letech a dalších 5 let trvalo, než odpadl, ale samotný tlumič neprorezivěl takže funkce byla stejná.
 7. Není nejjednoduší přidat plynem a jednim zmáčknutím rychlost přenastavit? Opačně taky, buďto přibrzdit a nastavit, nebo přerušit a pak nastavit. Pořád je to méně kliků, než cvakat rychlost po 1 km/h
 8. Jako už se docela těším až to auto dám pryč...
 9. Katalog i návod jsem v popisu funkce LED světel velmi vágní, podle toho názvu adaptivní bych čekal, že se paprsek světel vypínáním modulů bude minimálně natáčet do zatáček. Stejně se tato funkce včetně vykrývání protijedoucích vozidel jmenuje u Superbu a Tiguana. Tak nevím.
 10. Adaptivní světla - tj. světla která se natáčí, fungují pouze když je přepínač světel v auto. Je to i uvedeno v návodu: "Full LED přední světlomety - Pokud je spínač světel v poloze AUTO , světlomety zaji-šťují co nejlepší světelnou stopu před vozem."
 11. Ok, no tlumiče vypadají ok. Asi příští měsíc to půjde na servis v 60 tis.km, tak to tam řeknu jako reklamaci, ale beztak to bude vlastnost - jako vždy.
 12. 1.0 TSI 70 kw za 57 tis. km jsem nemusel dolévat. Olej měním po 15 tis. km, jezdím převážně dálnice.
 13. Kotouče mě taky napadly, neb brzdy jsou obecně takové tristní. Neměl jsem moc čas s tím laborovat. Kouknu na tlumiče jestli netečou a asi to nebudu řešit, to auto vydává tolik zvuků že se to ztratí :D
 14. Dnes jsem při otevřeném okně a jízdě (rychlost od 30 do 70 km/h) po nerovnostech zaznamenal z pravé z strany "cinkání", zvuk se ozýval ve stejné fázi zdvihu tlumiče, kdy občas tlumiče syknou, akorát místo syknutí to cinklo. Nesetkal se někdo? najeto jen 58 tis. km většina po dálnicích.
×
×
 • Create New...