Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Lukáš F.

Uživatel
 • Počet příspěvků

  327
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

25 Výborná

1 Sledující

O uživateli Lukáš F.

 • Hodnost
  Profesional

Návštěvy profilu

668 zobrazení profilu
 1. Lukáš F.

  Ochrana laku - voskování

  měl jsem ten stejný problém co popisuješ. Použil jsem toto https://www.detailingshop.cz/cistice-laku-a-clay/gyeon-q2m-tar-500ml-odstranovac-asfaltu-a-organickych-necistot-2/ a udělal jsem pak komplet ošetření laku a pohoda.
 2. Lukáš F.

  Ochrana laku - voskování

  Ano 2-3 x. No ono když lestiš ručně tak co si budem povídat nejde říct, že vylestiš hlubší skrabance, navíc je to finální takže o nějaké hrubosti nemůže být řeč. :-)
 3. Lukáš F.

  Ochrana laku - voskování

  https://www.detailingshop.cz/lesteni/dodo-juice-lime-prime-pre-wax-cleanser-100ml-lehce-abrazivni-lestenka/ A pak vosk https://www.detailingshop.cz/ochrana-laku--vosky-a-sealanty/finish-kare-1000p-hi-temp-paste-wax-412g-autovosk/
 4. Lukáš F.

  Ochrana laku - voskování

  https://www.detailingshop.cz/cistice-laku-a-clay/gyeon-q2m-tar-500ml-odstranovac-asfaltu-a-organickych-necistot-2/ https://www.detailingshop.cz/cistice-laku-a-clay/gyeon-q2m-iron-500ml-odstranovac-poletave-rzi/ Tyto 2 produkty na dekontaminaci. Pak lestenku pod vosk a vosk.
 5. Lukáš F.

  Zimní pneumatiky

  Oboje pneu maji vyhovující index.
 6. Lukáš F.

  Zimní pneumatiky

  A ještě mám prozraď co chystáš koupit, myslím jakou značku pneu, když už tak bazíruješ na rozměru 195...
 7. Lukáš F.

  Zimní pneumatiky

  Milane: tam kde je břečka bych rozhodně neprosazoval širší pneu, čím víc tohoto sajrajtu pod koly tím hůře...vždyť i na mokré vozovce je lepší mít užší pneu než pořádný salámy...
 8. Lukáš F.

  Zimní pneumatiky

  Přesně tak, prostě si tam dej 185/60 a máš vystaráno a uděláš nejlíp a ušetříš, nechápu na co tam cpát 195/55
 9. Zdravím, vychází to kolem 9 %

  1. Lukáš F.

   Pazvuky - klepání, drnčení, vrzání, bouchání

   Tenhle divny zvuk jsem spozoroval dnes rano poprvé, mám najeto 4 tis. Přijde mi, že to jde z budíků. Vypnuté radio, klima a ventilatory a pri volnoběhu a přidání plynu nic až při uvedení auta do pohybu. A taky takovej piskavej zvuk ja bych mel spíš přirovnání jako když je balík balených vod a ty flašky se v tom o sebe třou a vydavaj právě podobný zvuk. Přišel někdo na něco?
  2. Lukáš F.

   Smartlink / Android Auto / Apple Carplay

   Pořídil jsem nový mobil abych měl kompatibilitu s autem, mám Samsung S6 navigace Sygic car navigation a vše funguje dobře až na to, že navigace je němá a neříká mi cestu....někdo kdo poradi? A je tu někdo kdo rozjel se Samsungem googlackou navigaci ?
  3. Lukáš F.

   Palivoměr

   takže podle Tebe si tu lžeme? vysvětli mi tedy proč, když jsem měl jeden dílek do prázdný nádrže tak tam nebylo 2.8 L ale 7 litrů? 38 litrů do cvaknutí pistole, a připomínám stejném stojan a jen jedna pumpa tankuju, kdyby si chtěl chledat problém tady.
  4. Lukáš F.

   Palivoměr

   proste dneska jsem si to fakt ověřil a o jeden dílek skoro to prirostlo do plusu, vcera jsem tomu taky nevěřil ale neměl jsem vyzkouseno tak jsem se nehadal ale dneska ozkouseno a vážně se to hejbe na obě strany v závislosti na spotřebě, dokazuje to i fakt, že jsem minulou nádrž dával auto jedu jízdu napít co to šlo v rámci zajíždění po 1000km a při tankování jsem měl rafiku v půlce červené barvy a podle dotankovani zbylo 7 litrů tak proc asi? protože jsem tomu šlapal a těch 7 litrů by bylo při tej jízdě tak na 50-60 když jsem měl za cestu průměr 12 litrů
  5. Lukáš F.

   Palivoměr

   dnes otestovano, palivomer se hybe i smerem do prava, pri uspornej jizde pribejva palivo smerem k plnej nadrzi...
  6. Lukáš F.

   Palivoměr

   kdo vi, ja mel ted rucicku v půlce cervene stupnice a podle toho co jsem dotankoval tak jsem tam mel jeste 7 litru což jsem nechápal...
  ×