Jump to content

Lapiduch_CZ

Uživatel
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0 Neutral

About Lapiduch_CZ

 • Rank
  Nováček
 1. Lapiduch_CZ

  Superb Combi - přístup k zákazníkovi - reklamace

  Lidi, mě se na Superbu rok 2012 při umývání vapkou odloupl 2x lak a to pod spojem mezi předními a zadními dveřmi. Je to místo, kde ani když děti vystupují, tak tam nejde dát noha. Jsou tam dvě hrany, který jsou profilovaný pod dveře a na každé se mi to stalo a hned nad sebou. Technik ano reklamace a Škoda Mladá Boleslav ne. Prý mechanické poškození. Jenže tam byla rez a tak lak odskočil. No nebýt zima, tak možná bych to zkusil jinak. Ale nakonec jsem to řešil, že jsem nechal opravit ťukanec na 5 dveří a oni to rozepsali do toho a havarijko to zaplatilo. No ale mazec.To chce právníka a poradit se.
 2. Lapiduch_CZ

  Multifunkcni volant

  Za kolik jsi sehnal?
 3. Lapiduch_CZ

  Konzola pro držák na mobil

  Prodám ten co je na obrázku od waikiki. Za levno. I se šroubama a konektorem. Jen nevím, jestli je tam přípojné místo připravené či musí dodělat. Pouze pak musíš koupit tu redukci pro tvůj model mobilu.
 4. Lapiduch_CZ

  Motor: Superb 3.6 vs Passat R36

  Lidi večer D1 na 5 259 km/h. Zařadil jsem 6 a hned to šlo dolů. Absolutně sám a prázdnej a nejspíš 100 oktanový benzín. A zrychlení nevím, ale nebude to o moc horší.
 5. Lapiduch_CZ

  Nefunkčnost rns 510

  Vím, že jsme u škodovky, ale to by mohlo být jedno. Dodělávaná navigace do Transportera modelových rok 2013. Auto bylo z výroby jen s přípravou pro rádio. A nefunguje tohle: - scanováni (hledání) stanic - pod seznamem stanic je jen jedna a to ta co právě hraje - nezobrazuje traffic, vždy 0 zpráv Díky.
 6. Lapiduch_CZ

  Columbus - aktualizace map

  Lidi můžu míít nahrané mapy východ i západ na HDD nebo pouze vždy jednu?
 7. Lapiduch_CZ

  Alarm Skoda

  Zdar. Já mám Athose od Jablotronu a to ve verzi, že je originál alarm škoda a na ně připojen Athos s GSM a GPS systémem. Super, ale není to ono. Nepodporuje všechny možnosti. Když bych měl možnost, tak asi bych to nechal předělat. Alarm nepozná zda je auto zajištěno, stav baterie a ani pokus na spuštění houkačky nejde. Zas teda naštěstí hlásí v pořádku co způsobí alarm, ale není to ono. Před tím jsem to měl ve fabii a tam to bylo bombastický. Náklon, kapota atd. vše fungovalo. Ještě jsem nezkoušel zapnout na dálku imo zajištění. Musím zkusit.
 8. Lapiduch_CZ

  Napájení kamery

  Zdar. Teď to taky řeším. Ne sice pro škodu, ale daleko to není. Transportér. Taky bych to táhl, levý sloupek, pak střecha nad oknem a pak ven ke kameře. Asi nejjednodušší. Když to není do kamionu. Tam to může být hned nad přístrojovou deskou.
 9. Lapiduch_CZ

  Turbo

  Tak blbá otázka, promiň zeptal jsem se slušně. Nic víc. A když ty nazveš moji otázku blbou, tak ty jsi debil u mě.
 10. Lapiduch_CZ

  Multifunkcni volant

  Kde a za kolik jsi ho sehnal?
 11. Lapiduch_CZ

  Turbo

  zdar, tak by mě zajímalo kde jezdíš a kolik ti je?
 12. Lapiduch_CZ

  Jak dát neutral u 7st. DSG a vytáhnout klíček?

  A já to tak před 20 lety taky zažil na sídlišti Máj České Budějovice. Ale nikdo moc neřešil při pošoupnutí s následním bržděním. Prostě se to zastavilo o další auto nebo samo.
 13. Lapiduch_CZ

  Motor: Superb 3.6 vs Passat R36

  Podle mě to je sériová 3,6 a možná kombik. Já jsem jel 241 podle digitálního ukazatele. Do 210 to zrychlení je dost slušný a pak už je to lenochod. Můj kombik by dal i víc, ale vždy mi tam někdo vjel. Podotýkám německá dálnice A6 před rozvadovem. a kombík bez fl má maximálku 247 a 100 za 6,7.
 14. Lapiduch_CZ

  Turbo

  Tam je myslím napsáno, že passat tam dávají 7 stupň. převodovku a proto to možná vydrží. Nevím, ale co má R36.
 15. Lapiduch_CZ

  MDI USB

  To máš pravdu. Já taky říkám, že není tak ukecaná jak jiný, ale sorry, jedna věc se jim nepovedla. Mám jednu v octávce a druhou v superbu a čas příjezdu je hodně nadceněnej a to mám nastaveno rychlost (myslím způsob jízdy). Nemyslím druh trasy, ale asi ten nějaký koeficient na výpočet rychlosti. To jiný navigace nedělejí. Na trati do Rumunska 1300 km, to udělalo 3 hodiny navíc. A to jsme to jezdily 17 hodin. To si myslím, že je 20% mimo realitu. To je dost. Ale zase některý věci mají ty ostatní navigace vymakanější. Vše má svý plusy a mínusy. A zpětná kamera. Ta je přece napojená s tunerem tak že je rádio, kamera a poslední je tuner. Tak to teda píšou tu na foru. Mám to naštudovaný, protože bych ji chtěl. Další bezpečnost a jistotu. Do zdi už manželka nacouvala, ale spíš si při couvání zapoměla, že sedí v automatu. Měli jsme to 14 dní. Takže se nedá nic dělat. Stávají se horší věci a hlavně se jí a dětem nic nestalo. To je pro mě důležitější.
×